Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

Paskaiciau cia jusu temelej kazkurioj apie veido valymus aliejais.Labai faiai 4u.gif Ricinos alieju turbut is KN naudojat? Kazi kaip butu tas iprastinis is vaistines? ir apskritai kokia nuomone apie aliejus perkamus vaistinese?Juk gera kokybe turetu buti is idejos.... g.gif
Atsakyti
QUOTE(agnuske @ 2010 08 01, 11:51)
Paskaiciau cia jusu temelej kazkurioj apie veido valymus aliejais.Labai faiai 4u.gif  Ricinos alieju turbut is KN naudojat? Kazi kaip butu tas iprastinis is vaistines? ir apskritai kokia nuomone apie aliejus perkamus vaistinese?Juk gera kokybe turetu buti is idejos.... g.gif


Būtent ricinų aliejų dauguma turbūt ir perka vaistinėse. Gal kas bandė iš KN? Gali palyginti?
Nes berods KN jis ne taip seniai atsirado, todėl iki tol vaistinių ricina ir karaliavo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2010 07 31, 14:27)
Ačiū 4u.gif O jų kažkur pirkti būna? O gal čia tokie, kaip bazės iš AZ? blush2.gif


nemaciau baziu sudeciu, bet taip, turetu jie buti baziu pagrindas.

QUOTE(weemee @ 2010 07 31, 20:06)

na net nežinau kokios galėtų būti priežastys, patys plaukai ilgi, neploni, atrodo sveiki, bet tas riebalavimasis blink.gif na antrą dieną nėra dar taip blogai, bet jau nemalonu eiti su tokia galva verysad.gif

polikis i riebalavimasi gali buti paveldetas

bet, kaip supratau, plaunat galva kasdieniniu sampunu. galbut del to ir tenka plauti kasdien. bandykit koki stipresni.
Atsakyti
QUOTE(TekilaSunrise @ 2010 08 01, 11:54)
Būtent ricinų aliejų dauguma turbūt ir perka vaistinėse. Gal kas bandė iš KN? Gali palyginti?
Nes berods KN jis ne taip seniai atsirado, todėl iki tol vaistinių ricina ir karaliavo smile.gif

Man atrodo, kad kazkas jau lygino. ir nelabai seniai g.gif
Papildyta:
QUOTE(Summer-In-Paris @ 2010 07 31, 15:05)
Vilniuj, Biotekoj 30 ml mangų ir rožių šampūnai po 5 Lt ax.gif

Va kur mano silpniausioji vieta, liguistas potraukis mazoms talpoms doh.gif biggrin.gif gal yra kur internete visas Biotekos prekiu asortimentas? 4u.gif
Atsakyti
[quote=Etama,2010 08 01, 12:42]
Man atrodo, kad kazkas jau lygino. ir nelabai seniai g.gif
Papildyta:

Na nemaciau kad kas rasytu,nors skaitau jusu temeles smile.gif bet aisku buna,kelias dienas jei neprisedi prie PC,tai ziurek jau jus speje kone visa tema prikalbet per ta laika thumbup.gif tai gal ir prazioplinau? Tik va pasisakyt pati nelabai dar turiu ka,tai tik semiuosi ziniu is jusu ir paklausineju smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Brilliant @ 2010 07 31, 14:07)
Ačiū, supratau 4u.gif 

Merginos, o kurios naudojate ar naudojote Lavera mango šampūną, tai jūsų plaukučiai dažyti? mirksiukas.gif  Mąstau dabar, jis skirtas dažytiems plaukams, o jei aš nedažytiems pirkčiau, ar tam užrašui didelės reikšmės nereikėtų teikti? g.gif  ax.gif

pas mane dazyti, man labai tinka mangu smile.gif
Atsakyti
agnuske,
gal prasileido pro akis. tiksliai nebepamenu, kada mazdaug rasyta buvo, nzn kaip dabar atsekti g.gif
gal atsilieps rasiusi mergina, ar kazkuri kita atsimins, kad buvo uzsiminta apie ji. bet tikrai buvo rasyta apie ricinu al. is KN g.gif negi jau senatve ateina umn.gif

Beje, pasigaminau (Eve-line prirodyto recepto pagrindu, bet persidariau savaip) ir isbandziau makiazo valymo pieneli. Po foto mano komentarai, tai nebesikartosiu cia. Siaip rekomenduociau pasigaminti, kad nereiktu pirktiniu smile.gif bent man poveikis nesiskiria.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Etama: 01 rugpjūčio 2010 - 14:09
QUOTE(Peach18 @ 2010 07 31, 23:52)
Eurovaistinėje- yra weleda, lyg ir mačiau Druide yra atsivežę tik neatreipiau dėmesio  ar didelis asortimentas ax.gif .

Eurovaistinėse Druide šampūnu nėra.

Jei domina Druide šampūnas, galima užsisakyti www.nimfali.lt
Atsakyti
QUOTE(agnuske @ 2010 08 01, 14:11)
Na nemaciau kad kas rasytu,nors skaitau jusu temeles smile.gif 

Jei trumpai tai esmė jog niekas nepastebi skirtumo tarp to iš vaistinės ir tarkim iš Aroma Zone wink.gif

QUOTE(Vergine @ 2010 08 01, 16:22)
Eurovaistinėse Druide šampūnu nėra.

Jei domina Druide šampūnas, galima užsisakyti www.nimfali.lt

Vat ir neužfiksavau ko tiksliai yra, o ko ne, bet kad porą lentynų Druide produktų buvo prikrauta tai tikrai smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ernesin: 01 rugpjūčio 2010 - 16:46
Is Druide gavau meginuka Karite sviestmedzio sviesto. Ant pakuotes parasyta Purified butter 100%. Spalva balta, kvapas nelabai malonus, bet toks nealiejinis. Pries tai kitur pirkau sviestmedi, buvo gelsvos spalvos, ir kvapas, nors ir buvo keistokas, bet toks naturalus elieju kvapas. Ka reiskia tas purified?
Atsakyti
QUOTE(Zukauskaite @ 2010 08 01, 17:45)
Is Druide gavau meginuka Karite sviestmedzio sviesto. Ant pakuotes parasyta Purified butter 100%. Spalva balta, kvapas nelabai malonus, bet toks nealiejinis. Pries tai kitur pirkau sviestmedi, buvo gelsvos spalvos, ir kvapas, nors ir buvo keistokas, bet toks naturalus elieju kvapas. Ka reiskia tas purified?

Gal išsuktas g.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2010 08 01, 17:47)
Gal išsuktas g.gif

Va, ka radau

Shea comes in a nut so you need to crack the nut to get the "butter" through processing. Your supplier might be purifying it by traditional filtration to remove any impurities. Refining is different.

If you are able to see the shea, try smelling it. If it is unrefined, then it should have a characteristic nutty/smoky/natural scent. If the shea smells "fatty" then it is refined.
Colours too can determine which type of shea you are getting. A uniformed white colour = refined, unrefined has a non-uniformed colour and can be off-white.
Texture is also another thing to look for: refined can be quite porous, whilst unrefined is more dense.


Karite butent ir yra tokios isvaizdos kaip riebalai. Ir kvapas panasus. Nors nesu tikra. unsure.gif , kad Druide sviesta rafinuoja. Bet tikrai tokio sviesto nepirkciai.
Atsakyti