Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

QUOTE(Diva:) @ 2010 07 30, 19:44)
Panele sita Kaune nelabai ka perka biggrin.gif  , nebent jau i koki traukini paveluoja kaip sakant...
Siunciuosi as viska is violey.com  mirksiukas.gif

Ačiū, supratau 4u.gif

Merginos, o kurios naudojate ar naudojote Lavera mango šampūną, tai jūsų plaukučiai dažyti? mirksiukas.gif Mąstau dabar, jis skirtas dažytiems plaukams, o jei aš nedažytiems pirkčiau, ar tam užrašui didelės reikšmės nereikėtų teikti? g.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(pilveliukas @ 2010 07 30, 18:02)
[o laveros sampuno galima maza kieki  g.gif kiek mazas kiekis kainuoja, jauciu cia ir tik ilniuj ane verysad.gif


Vilniuj, Biotekoj 30 ml mangų ir rožių šampūnai po 5 Lt ax.gif

QUOTE(ragana @ 2010 07 30, 20:04)
Kol kas nežinau kuris labiau patinka. Kvapas tai mangų, o poveikis  g.gif kol kas neapsisprendžiau. Bet šiaip abu man jie labai geri.


Manau, kad aš irgi liksiu neapsisprendusi drinks_cheers.gif Abu man jie patinka, abu skaniai kvepia, tik mangų - skaniau biggrin.gif Kai norisi ko nors vaisiško. Nors Basis saldumas man irgi labai labai.

QUOTE(ragana @ 2010 07 30, 20:50)
Man atrodo, kad Laveros dantų pasta dantukus nuvalo labai gerai - iki girgždėjimo ir blizgesio.


Įdomu tai, kad Laveros dantų pastų abrazyvumo laispnis skiriasi. Pvz. vaikiška vertinama '30', sensitiv mėlyna - '50', o mėtine žalia - '80'. Nuo mėlynos man girgždėjimo pritrūkdavo g.gif O dėl vaikiškos, irgi teko iš kitų moterų girdėti, kad vaikams labai patinka Laveros vaikiška dantų pasta.

QUOTE(ernesin @ 2010 07 30, 23:10)
Jei tarp šių dviejų rinktis tai Sante labiau tiktų nes jis labiau purinantis(pati turėjau Briliant Jojoba, tai buvau patenkinta tokiu savo pirmuoju šampūnu), nuo Laveros tavo plaukai greitai sukristų wink.gif


Vat ir nesutinku. Nuo Sante man sukrenta, o nuo Laveros - ne. Jau taip skirtingai su tom priemonėm doh.gif

QUOTE(Diva:) @ 2010 07 31, 13:14)
Nesupratau, ka reiskia issisluoksniavo? blink.gif 


lotuliukas.gif

QUOTE(Brilliant @ 2010 07 31, 14:07)
Merginos, o kurios naudojate ar naudojote Lavera mango šampūną, tai jūsų plaukučiai dažyti? mirksiukas.gif 


Mano nedažyti, bet irgi ateity pirksiu jį. Nekreipiu dėmesio, dažytiems ne dažytiems skirta ax.gif Svarbu, kad tiktų. O šiaip tamsiaplaukėms nauda iš jo būtų vasarą - apsaugos spalvą nuo blukimo, na ir kas, kad nedažyti plaukai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Brilliant @ 2010 07 31, 12:07)
ar tam užrašui didelės reikšmės nereikėtų teikti? g.gif  ax.gif


labai dideles reiksmes nereiketu, manau.

dazytiems tiesiog buna svelnus sampunai (t.y. svelnus surfaktantai, nedidele ju koncentracija). tai bet koks svelnus sampunas atliktu ta pati darba.
Atsakyti
O kas tie surfaktantai? blush2.gif doh.gif
Atsakyti
Gal galite pakomentuoti sudėtį? Gavau mėginuką dovanų, bet matau kai kuriuos blogiečius. O pažiūrėjus į visą sudėtį ar labai bloga? blush2.gif

Phytojoba Intense Hydrating Mask for Dry Hair

user posted image

Angelica Archangelica Root Extract. Cetearyl Alcohol (Dérivé D¿huile De Coco). Water / Aqua. Cetyl Alcohol. Propylene Glycol. Cetrimonium Chloride. Dipalmitoylethyl Hydroxyethylmonium Methosulfate. Decyl Glucoside. Dimethicone. Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil. Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Oil (Huile Essentielle D¿orange Douce). Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride (Dérivé De Gomme Guar). Ceteareth-20. Limonene. Linalool. Fragrance / Parfum. Amodimethicone. Tetrasodium Edta. Benzophenone-4. Citric Acid. Trideceth-12. Methylisothiazolinone. Sodium Benzoate. Botanical Origin
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo myself: 31 liepos 2010 - 14:54
QUOTE(Babi* @ 2010 07 31, 13:38)
O kas tie surfaktantai? blush2.gif  doh.gif


prausikliai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2010 07 31, 16:13)
prausikliai smile.gif

Ačiū 4u.gif O jų kažkur pirkti būna? O gal čia tokie, kaip bazės iš AZ? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Brilliant @ 2010 07 31, 14:07)
Angelica Archangelica Root Extract. Cetearyl Alcohol (Dérivé D¿huile De Coco). Water / Aqua. Cetyl Alcohol. Propylene Glycol. Cetrimonium Chloride. Dipalmitoylethyl Hydroxyethylmonium Methosulfate. Decyl Glucoside. Dimethicone. Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil. Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Oil (Huile Essentielle D¿orange Douce). Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride (Dérivé De Gomme Guar). Ceteareth-20. Limonene. Linalool. Fragrance / Parfum. Amodimethicone. Tetrasodium Edta. Benzophenone-4. Citric Acid. Trideceth-12. Methylisothiazolinone. Sodium Benzoate. Botanical Origin

Labai prasta sudėtis..
Atsakyti
QUOTE(myself @ 2010 07 31, 16:53)
Gal galite pakomentuoti sudėtį? Gavau mėginuką dovanų, bet matau kai kuriuos blogiečius. O pažiūrėjus į visą sudėtį ar labai bloga?  blush2.gif



Tikrai prasta sudėtis 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SOFIJA5: 31 liepos 2010 - 18:23
[quote=Etama,2010 07 28, 22:05]
weemee,
Perdaug nusausinus galvos oda, gali dar labiau paaktyveti riebalu isskyrimas. Siaip reiktu ieskoti priezasciu, jei rimciau.
na net nežinau kokios galėtų būti priežastys, patys plaukai ilgi, neploni, atrodo sveiki, bet tas riebalavimasis blink.gif na antrą dieną nėra dar taip blogai, bet jau nemalonu eiti su tokia galva verysad.gif
Atsakyti
o kur galima ekologiškų šampūnų Klaipėdoje rasti, pvz. LAVERA- natūralaus citrinų pieno šampūno arba Druide purity? gal per internetą pigiau sakytis būtų? smile.gif beje, ačiū visoms už patarimus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(weemee @ 2010 07 31, 23:42)
o kur galima ekologiškų šampūnų Klaipėdoje rasti, pvz. LAVERA- natūralaus citrinų pieno šampūno arba Druide purity? gal per internetą pigiau sakytis būtų? smile.gif  beje, ačiū visoms už patarimus smile.gif


Eurovaistinėje- yra weleda, lyg ir mačiau Druide yra atsivežę tik neatreipiau dėmesio ar didelis asortimentas ax.gif . Yra ekologiškos kosmetikos parduotuvė BioEco smile.gif senamiestyje 4u.gif .
Šalia eurovaistinės (Akropolyje) yra ekologiškų prekių parduotuvė "Sveiki Produktai"- ten galima įsigyti Aubrey organics ir Essential care šampūnų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Peach18: 31 liepos 2010 - 23:06