Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

QUOTE(baltagėlė @ 2010 07 30, 21:48)
o šampūnus tai Laveros ar Sante labiau žiūrėti? Plaukai linkę riebaluotis, ploni. Norėčiau purumo, žvilgesio ax.gif Patarkit smile.gif

Sante sampunai kiek esu girdejus visiskai neverti demesio.
Lavera ir druide manau geriausia ziureti. Druide purity gali meginti g.gif
Atsakyti
QUOTE(ragana @ 2010 07 30, 20:04)
Mane Laveros mangų balzamas ir atpratino nuo saujų wink.gif Bet kaip ilgai aš jį naudojau  doh.gif  Turbūt 1,5 metų... Jau net nusibodęs buvo, bet šiaip laaabai fainas. Dabar turiu Lavera Basis sensetive serijos. Irgi labai mažai reikia. Kol kas nežinau kuris labiau patinka. Kvapas tai mangų, o poveikis  g.gif kol kas neapsisprendžiau. Bet šiaip abu man jie labai geri.


niu tu ragana, dabar ir man jau reikia laveros mangu balzamo blink.gif sante niekaip neissibaigia, Lavera basis greiciau naudojasi, nes jis siuo metu mylimesnis, kadangi sante jau labai pabodo, bet per tave man dabar jau ir mangu balzamo reikia doh.gif
Atsakyti
QUOTE(baltagėlė @ 2010 07 30, 21:48)
Čia apie Sante brilliant care?baigiasi mano šampūnai-blogiukai, tai dabar vis šniukštinėju, ką čia iš natūralių giriat. Tai šis balzamas lyg daugiausia pagirų sulaukė, o šampūnus tai Laveros ar Sante labiau žiūrėti? Plaukai linkę riebaluotis, ploni. Norėčiau purumo, žvilgesio ax.gif Patarkit smile.gif

Jei tarp šių dviejų rinktis tai Sante labiau tiktų nes jis labiau purinantis(pati turėjau Briliant Jojoba, tai buvau patenkinta tokiu savo pirmuoju šampūnu), nuo Laveros tavo plaukai greitai sukristų wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Diva:) @ 2010 07 30, 20:59)
Nes pas mane tai kupeta plauku - galetu ir maziau buti unsure.gif , sunku, karsta man su jais- arba su arklio uodega turi vaiksciot arba su kuodeliais, kitaip viskas- daug ju, ilgi- vasara nieko gero.  biggrin.gif 

Pavydžiu baltu pavydu ax.gif( ne kad karšta ir blogai , o kad plaukų kupeta lotuliukas.gif ) Aš kaip tik visaip kaip stengiuos juos palepinti, kad būtų tvirtesni, storesni, greičiau augtų. Po mėnesio intensyvių pastangų jau šiokie tokie rezultatai yra bigsmile.gif Dar gero šampūno ir kondicionieriaus iki pilnos laimės jiems betrūksta.

QUOTE(Etama @ 2010 07 30, 21:01)
Sante sampunai kiek esu girdejus visiskai neverti demesio.
Lavera ir druide manau geriausia ziureti. Druide purity gali meginti g.gif

4u.gif už patarimą. Turėsiu omeny rolleyes.gif
Gal daugiau kas ką patars ax.gif
Papildyta:
QUOTE(ernesin @ 2010 07 30, 22:10)
Jei tarp šių dviejų rinktis tai Sante labiau tiktų nes jis labiau purinantis(pati turėjau Briliant Jojoba, tai buvau patenkinta tokiu savo pirmuoju šampūnu), nuo Laveros tavo plaukai greitai sukristų wink.gif

Nu va kokios prieštaringos nuomonės blink.gif Jau sukritusių plaukų tai schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif (ką maniškiai ir mėgsta daryti bash.gif )Riebiems plaukams skirtų prisibijau, kad dar daugiau nepradėtų riebaluotis unsure.gif O kokie jūsų, ernesin, plaukai?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo baltagėlė: 30 liepos 2010 - 23:15
QUOTE(baltagėlė @ 2010 07 31, 00:05)
Nu va kokios prieštaringos nuomonės blink.gif Jau sukritusių plaukų tai  schmoll.gif  schmoll.gif  schmoll.gif (ką maniškiai ir mėgsta daryti   bash.gif  )Riebiems plaukams skirtų prisibijau, kad dar daugiau nepradėtų riebaluotis unsure.gif O kokie jūsų, ernesin, plaukai?

Maniškiai stori ir linkę pūstis, tai sante juos dar labiau pūsdavo, o Lavera antros dienos pabaigoje jau neatlaiko, susiriebaluoja ir apkrenta, taigi ir manau jog su jūsiškiams tai būti gali ir pirmos pabaigoje ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ernesin: 30 liepos 2010 - 23:41
mano gamintas sampunas issisluoksniavo doh.gif biggrin.gif

user posted image

reiks, zodziu, aiskintis smile.gif

neziurint i tai, labai fainas sampunas smile.gif isbandem jau visi.
Atsakyti
QUOTE(Diva:) @ 2010 07 30, 18:19)
Dekoju, kol kas nereikia  4u.gif  , as gi esu isimylejusi Sante iki ausu biggrin.gif , man jis labai patinka, kol kas nenoriu bandyti kitu, bet zinoma- gal kada ir reiketu... Nu jo gi irgi nedaug reikia, bet as kazkaip is iprocio, nu turiu tept normaliai, kad man jaustusi visur biggrin.gif , o aisku, kad per daug isspaudziu, nes kai paskaitau kiek kitoms tos tuteles uztenka, tai man  blush2.gif ....



man jo irgi nemazai reikia kazkaip. gal irgi nemoku naudoti g.gif sunaudojau per 2-2.5 men, bet as plaunu galva tik pora kartu i savaite, tai visai greit, manau.

QUOTE(Etama @ 2010 07 30, 20:01)
Sante sampunai kiek esu girdejus visiskai neverti demesio.


man sante patinka (henna)
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2010 07 31, 01:10)
neziurint i tai, labai fainas sampunas smile.gif isbandem jau visi.


Šaunuolė thumbup.gif Pagal kokį receptą gaminai? Ir įdomu, kodėl išsisluoksniavo g.gif
Atsakyti
QUOTE(baltagėlė @ 2010 07 31, 00:05)
Gal daugiau kas ką patars ax.gif


Šiuo atveju, sunku pasakyt, ar tie patarimai ką padės, nes kiekvienai šampūnai labai skirtingai tinka arba netinka. Mano plaukai ploni, prie šaknų greitai besiriebaluojantys, tai labiausiai patikę šampūnai buvo Hauschkos su citrinom, Logonos bambukinis, Urtekram su ruduoju cukrum irgi visai nieko smile.gif Žodžiu, geriausia bandyt pradžiai susiveikti nedidelius kiekius ir bandyti. Be to, abejoju, ar vien šampūnai išspręs šią problemą ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agnuta: 31 liepos 2010 - 08:25
QUOTE(Daddygirl @ 2010 07 31, 01:10)
mano gamintas sampunas issisluoksniavo  doh.gif  biggrin.gif

Nesupratau, ka reiskia issisluoksniavo? blink.gif Negi nezinai nuostabaus dabar pavadinimo tokiems dalykams? Dvifazis sampunas! rolleyes.gif Gi sitaip "krutai" skamba- o ji sluoksniais vadina biggrin.gif , cia dvifazis- labai aukstos klases, ne juokas sitaip padaryti biggrin.gif , net barmenas kokteili darydamas turi but mokytas, kad padaryti ji dvifazi, trifazi, o cia sampunas!! Aukstasis pilotazas cia umn.gif
Atsakyti
QUOTE(Diva:) @ 2010 07 30, 20:19)
Dekoju, kol kas nereikia  4u.gif  , as gi esu isimylejusi Sante iki ausu biggrin.gif , man jis labai patinka, kol kas nenoriu bandyti kitu, bet zinoma- gal kada ir reiketu... Nu jo gi irgi nedaug reikia, bet as kazkaip is iprocio, nu turiu tept normaliai, kad man jaustusi visur biggrin.gif , o aisku, kad per daug isspaudziu, nes kai paskaitau kiek kitoms tos tuteles uztenka, tai man  blush2.gif ....

Aš to balzamo pirmą tūtelę irgi greit išnaudojau. Bet dabar pastebėjau, kad, jei mažiau jo tepu, jis kažkaip geriau veikia ir plaukai švelnesni ir glotnesni būna. biggrin.gif

QUOTE(Diva:) @ 2010 07 31, 13:14)
Nesupratau, ka reiskia issisluoksniavo? blink.gif  Negi nezinai nuostabaus dabar pavadinimo tokiems dalykams? Dvifazis sampunasrolleyes.gif Gi sitaip "krutai" skamba- o ji sluoksniais vadina biggrin.gif  , cia dvifazis- labai aukstos klases, ne juokas sitaip padaryti biggrin.gif , net barmenas kokteili darydamas turi but mokytas, kad padaryti ji dvifazi, trifazi, o cia sampunas!! Aukstasis pilotazas cia  umn.gif

Vo kas visąlaik mato pusiau pilną stiklinę. lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(agnuta @ 2010 07 31, 07:08)
Šaunuolė thumbup.gif Pagal kokį receptą gaminai? Ir įdomu, kodėl išsisluoksniavo g.gif

4u.gif
recepto tai kaip tokio nera, pati sugalvojau.

sudejau svelnius surfaktantus, dar visokiu pagerinimu (nes dukrai kondicionieriaus nenaudoju).

dar nezinau kodel issidvifaziavo smile.gif

QUOTE(Diva:) @ 2010 07 31, 11:14)
Nesupratau, ka reiskia issisluoksniavo? blink.gif  Negi nezinai nuostabaus dabar pavadinimo tokiems dalykams? Dvifazis sampunasrolleyes.gif


lotuliukas.gif thumbup.gif

karta pavertus jis vel patampa normaliu:
user posted image
user posted image

gal silkas cia nuseda, sakau doh.gif biggrin.gif jis pas man miltukinis ir tikrai idejau daugiau nei gamintojas rekomenduoja g.gif
Atsakyti