Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

Merginos, pagelbekit. nauji batai taip pritryne padus, kad ant abieju pusles didziausios, vos paeinu. o po keliu valandu reikes su aukstakulniais visam vakarui islekti doh.gif ka daryti???
Papildyta:
QUOTE(Nidulia @ 2010 07 30, 14:36)
bet jis tikrai labai labai  wub.gif  wub.gif  lotuliukas.gif

Isikisiu ir as tada biggrin.gif kokiems plaukams labiau skirtas? gal ir man tiktu g.gif su OP susidraugavau atrodo, nors ir esu is plonaplaukiu labai greit besiriebaluojanciom saknim, bet visai patinka jis man. neispurina plauku, bet ir nesuriebina kaip daugumai.
Atsakyti
QUOTE(Odora @ 2010 07 30, 12:54)
nu viskas man reikia argitalio su eziuole, sito suki daikto (kiek kainuoja, kaip atrodo?)


user posted image

Pasiskaitymui angliškai.

Kainuoja jis tai doh.gif Ebay "pavyko" už kažkur 140 Lt nuplėšt, jau nebepamenu. Realiai iki 250 internete galima rast... Jei norėtum pabandyti, brūkštelk, įlašinsiu porai kartų į mini induką, vistiek man jis nesibaigiantis mirksiukas.gif

QUOTE(Honey @ 2010 07 30, 14:20)
Man Laveros mangų irgi mylimiausias šampūnas wub.gif


Man irgi reikia lotuliukas.gif Pirksiu pradžiai 30 ml pasibandymui, labai pats tas bus apsisprendimui.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Summer-In-Paris: 30 liepos 2010 - 14:17
QUOTE(ernesin @ 2010 07 30, 12:48)
Manau palauk atsiliepimų nes berods kažkas jau ką turėjo ir jei atmintis nepaveda tai nepergeriausi atsiliepimai buvo ax.gif


bet tada nezinau ka naudot pries tiesinimą, kad apsaugotų? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(legeda @ 2010 07 30, 16:18)
bet tada nezinau ka naudot pries tiesinimą, kad apsaugotų? 4u.gif

Atrase juk ir kita mergina, isbandyk

QUOTE(Sky_diver @ 2010 07 30, 09:34)
Kazkur skaiciau, kad tiesinimo znyples reikia patepti alyvuogiu aliejuje suvilgyta setvetele. Ir taip tepti reikia tiesinant kas antra ar kas trecia sruoga.

Atsakyti
[o laveros sampuno galima maza kieki g.gif kiek mazas kiekis kainuoja, jauciu cia ir tik ilniuj ane verysad.gif
Papildyta:
ir as ieskau gero sampuno noriu slidziu sunkiu nepustu plauku nors jie pas mane banguojasi bet noris svorio man patinka toks plauko sslapias blizgantis sunkumas tongue.gif nemegztu susisiaususiu schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Diva:) @ 2010 07 29, 18:40)
As vis dar saujom doh.gif  - ir kaip ten ismokt? Ir kaip suvokt ?biggrin.gif
O apie Laveros migdolu sampuna kol kas tyliu- nu man atrodo, kad nuo jo man antenos styro g.gif , kad jos styro tai faktas, va nesenai i veidrodi ziurejau- tai ateive, gerai, kad ne zalios... Ploviau pirma karta juo, bet kol kas nzn, gal taip kas netiko...Kondicionieriu jau 4 tutele ta pati, tikrai ne nuo jo g.gif , na gal karstis, gal tas lietus, vakar truputi gavau nemenkai biggrin.gif


Panele Diva, o kur Lavera šampūną įsigijote, gal kartais Kaune? mirksiukas.gif Reikia ir man jau naujo šampūno po Urtekram su rožėmis, nes jau atsibodo ir beveik baigiu, toks iš bėdos buvo, bet nusiskundimų neturiu, gražiai plaukai gulėjo po jo ir kvapas puikus buvo wub.gif Tik pleiskanų nuo jo įtariu man šiek tiek atsirado, tai čia minusas jo bus..
Atsakyti
Na baikit apie tuos mangus- as siunciausi migdolu, nes atseit geresnis biggrin.gif , o sesei mangu - pabandymui!!! Tai as tuoj atimsiu is jos!!! bigsmile.gif biggrin.gif Na, tikrai-nusipilsiu, pabandysiu tuos mangus, tik po atostogu jau, nes islekiu islekiu jau neuzilgo....


QUOTE(Brilliant @ 2010 07 30, 19:29)
Panele Diva, o kur Lavera šampūną įsigijote, gal kartais Kaune?  mirksiukas.gif  Reikia ir man jau naujo šampūno po Urtekram su rožėmis, nes jau atsibodo ir beveik baigiu, toks iš bėdos buvo, bet nusiskundimų neturiu, gražiai plaukai gulėjo po jo ir kvapas puikus buvo wub.gif Tik pleiskanų nuo jo įtariu man šiek tiek atsirado, tai čia minusas jo bus..

Panele sita Kaune nelabai ka perka biggrin.gif , nebent jau i koki traukini paveluoja kaip sakant...
Siunciuosi as viska is violey.com mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Diva:): 30 liepos 2010 - 18:45
QUOTE(Diva:) @ 2010 07 29, 17:40)
As vis dar saujom doh.gif  - ir kaip ten ismokt? Ir kaip suvokt ?biggrin.gif

Mane Laveros mangų balzamas ir atpratino nuo saujų wink.gif Bet kaip ilgai aš jį naudojau doh.gif Turbūt 1,5 metų... Jau net nusibodęs buvo, bet šiaip laaabai fainas. Dabar turiu Lavera Basis sensetive serijos. Irgi labai mažai reikia. Kol kas nežinau kuris labiau patinka. Kvapas tai mangų, o poveikis g.gif kol kas neapsisprendžiau. Bet šiaip abu man jie labai geri.
Diva:), galiu nupilti, jei nori pabandyt wink.gif Mangų nebeturiu, bet basis - galiu smile.gif


Porą kartų išbandžiau Laveros apelsinų šampūną. Kvepia skaniai, aliejus išplauna, plaukai blizga, slidūs. Nežinau kodėl, bet kol kas man jį norisi vertinti kaip neblogą, iki puikaus kažko trūksta unsure.gif Testuosiu toliau smile.gif

Vyrui ėmiau Farfalla kvepalų mėginukų rinkinį, su viltimi, kad pavyks atrasti kažką toookio, kas tikrai nusvers visus sintetinius parfumus, bet... nei jo, nei manęs nė vienas kvapas "neužkabino" sad.gif
Atsakyti
QUOTE(agnuta @ 2010 07 28, 17:16)
Nesuprantu, Vergine rašė, kad šlapio šilko mažų pakuočių nebėra, šiandien apsilankiau Nimfali, tai nusipirkau 65 ml buteliuką, tik dabar negaliu džiaugtis, nes galvoju, gal čia ne tą prigriebiau g.gif Nu, bet užrašyta Royal Jelly, lyg tai apie tokį kalbėjot.

Ne, ne, tikrai nerašiau apie mažas pakuotes smile.gif Akcija buvo 250 ml. pakuotėm, kurios jau baigėsi. Šio pienelio dar yra 65 ml. ir 35 ml., tai 65 ml. kaina - 13,63 lt., o 35 ml. - 6 lt.
Atsakyti
QUOTE(ragana @ 2010 07 30, 20:04)
Mane Laveros mangų balzamas ir atpratino nuo saujų wink.gif Bet kaip ilgai aš jį naudojau  doh.gif  Turbūt 1,5 metų... Jau net nusibodęs buvo, bet šiaip laaabai fainas. Dabar turiu Lavera Basis sensetive serijos. Irgi labai mažai reikia. Kol kas nežinau kuris labiau patinka. Kvapas tai mangų, o poveikis  g.gif kol kas neapsisprendžiau. Bet šiaip abu man jie labai geri.
Diva:), galiu nupilti, jei nori pabandyt wink.gif Mangų nebeturiu, bet basis - galiu smile.gif


Vyrui ėmiau Farfalla kvepalų mėginukų rinkinį, su viltimi, kad pavyks atrasti kažką toookio, kas tikrai nusvers visus sintetinius parfumus, bet... nei jo, nei manęs nė vienas kvapas "neužkabino" sad.gif

Dekoju, kol kas nereikia 4u.gif , as gi esu isimylejusi Sante iki ausu biggrin.gif , man jis labai patinka, kol kas nenoriu bandyti kitu, bet zinoma- gal kada ir reiketu... Nu jo gi irgi nedaug reikia, bet as kazkaip is iprocio, nu turiu tept normaliai, kad man jaustusi visur biggrin.gif , o aisku, kad per daug isspaudziu, nes kai paskaitau kiek kitoms tos tuteles uztenka, tai man blush2.gif ....

Maniskis Farfalla rutuliniu tai visai patenkintas kvapu, tik del poveikio vis pamirstu paklaust doh.gif - nu dabar mes kaip laukiniai- as is darbo beveik nakti, jis nakti, susitinkam tarpdury- abu nukvake, zombiu akimis, labas -viso gero ir nei pasikalbet nera kada....
Atsakyti
QUOTE(Diva:) @ 2010 07 30, 19:19)
as gi esu isimylejusi Sante iki ausu biggrin.gif

Čia apie Sante brilliant care?baigiasi mano šampūnai-blogiukai, tai dabar vis šniukštinėju, ką čia iš natūralių giriat. Tai šis balzamas lyg daugiausia pagirų sulaukė, o šampūnus tai Laveros ar Sante labiau žiūrėti? Plaukai linkę riebaluotis, ploni. Norėčiau purumo, žvilgesio ax.gif Patarkit smile.gif
Atsakyti
QUOTE(baltagėlė @ 2010 07 30, 21:48)
Čia apie Sante brilliant care?baigiasi mano šampūnai-blogiukai, tai dabar vis šniukštinėju, ką čia iš natūralių giriat. Tai šis balzamas lyg daugiausia pagirų sulaukė, o šampūnus tai Laveros ar Sante labiau žiūrėti? Plaukai linkę riebaluotis, ploni. Norėčiau purumo, žvilgesio ax.gif Patarkit smile.gif

Taip, apie Brilliant smile.gif Man jis patinka, nors esu bandziusi ir Druide , patiko irgi biggrin.gif , bet prie sio man buvo labai lengva priprasti iskart po sintetiniu priemoniu- na jis toks "savas", man nesiskiria niekuom nuo sintetiniu- o kai dar zinai, kad jis geris, tuomet dukart labiau patinka...
Labai sunku ka patarti , cia gal reiketu merginu komentaro, pas ka plaukai tokie- linke riebaluotis, ploni.Nes pas mane tai kupeta plauku - galetu ir maziau buti unsure.gif , sunku, karsta man su jais- arba su arklio uodega turi vaiksciot arba su kuodeliais, kitaip viskas- daug ju, ilgi- vasara nieko gero. biggrin.gif As kaip tik ieskau kas glotnintu, plonintu, guldytu plauka smile.gif
Atsakyti