Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

QUOTE(Summer-In-Paris @ 2010 07 30, 08:48)
Nusipirk skystoką kondiškę, kurią tau būtų nemiela naudoti ir suprastum, kad ar tepsi saują, ar dvi, efektas nepagerės. Man taip po Argitalio biggrin.gif  Lyg nieko, bet nežinau... jo išmokau nedaug tepti, o tada su Lavera apsieiti vienas juokas, nes nuo lašo Laveros efektas toks, kokio nesuteikia nei sauja Argitalio irnesakyk.gif
Ačiū blush2.gif  4u.gif O prisistatyti nereikėjo, ką? tongue.gif Taip laukiu vis ko nors iš SM rolleyes.gif Mėginukus lyg ne pas mus gavai? Nepamenu, kad kam būčiau pylusi jų paskutiniu metu g.gif
Logona turi specialią purškiamą priemonę.
Urtekram. Ir pirk ne Rimi, o Holos, sutaupysi dar keletą litukų mirksiukas.gif




o kur lietuvoj logonos kosmetikos galima įsigyti? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ashtri @ 2010 07 28, 18:13)
Nu dabar man stresas, kad ne taip suskaičiau ir ne taip išaiškinau Verginės post'ą  doh.gif  Greit prisipažinkit, kas pirko akcijinį šlapio šilko efekto Druide losjoną - kokios talpos ir kie kainavo???

as pirkau ir visoms panoms galva susukau su tuo slapiu silku ax.gif buvo ispardavimas, 37 litukai vietoj 100 uz didele pakuote, bet jau ispirkta smile.gif
Atsakyti
Dolphin, ar patiko mangu sampunas? man tai stebuklas. Skalsus, putoja supper, plaukai kaip silkas wub.gif
Atsakyti
Labas rytas, natūralios gražuolės biggrin.gif 4u.gif Šiandien pagaliau giedras rytas, dangus žydras žydras, gal vasara vėl sugrįš wub.gif
Ateinu su geriausiais atsiliepimais apie AN aviečių al. Buvau apleidusi molio kaukių darymą, tai paskutiniu metu kokias 5 kaukes kas tris dienas dariau ir šiek tiek pasausinau odą, tai aviečių al. labai puikiai su tuo susitvarė, oda aksominė, lygi. Nors ir nenaudoju pati aliejų veidui, išskyrus paakius, nes labai kemšasi poros, bet šis tai laaabai patiko, manau, reikės pačiai nusipirkti extra atvejams. Sakyčiau patiko labiau nei kažkada bandytas erškėtrožių, nors pastarasis šiek tiek lengvesnis.
Taip pat vėl giriu rasulo kaukę plaukams iš Nimfali user posted image nu man po jos, o dar paturbintos šilku, kokiu EA ir dar po išplovimo šampūnu jei uždedu kokio garsiojo Sante kondic. - plaukai pasakiški: slidūs, šilkiniai, gražiai susibangavę.
Šiuo metu esu atradusi top'inį šampūną savo plaukams - Alverde brunetėms, naudoju jau trečia buteliuką, plaukų nemanau, kad patamsina, tačiau po jo iš bėdos galiu nedėti jokio kondicionieriaus.
Kurios naudojate silikoną, ar dažnai tepate galiukus juo? Aš paskutiniu metu tai po kiekv.plovimo lašeliu kokos.aliejaus, sumaišyto su silikonu ištepu plaukų galus, tai labai patinka, tikrai mažiau skilinėja, slidūs, glotnūs.
Tiesa, anąsyk darydama levandų ledukus veidui, įmečiau pora lapukų mėtos ar šaltmėčių, nežinau, kurios yra kurios, tai taip švelniai šaldo veidą, kai ryte mozojuosi biggrin.gif bet įtariu, su mėtom reiktų atsargiai, gali alergizuoti g.gif
Papildyta:
QUOTE(Nidulia @ 2010 07 30, 10:23)
Dolphin, ar patiko mangu sampunas? man tai stebuklas. Skalsus, putoja supper, plaukai kaip silkas  wub.gif

Nu viskas, ir man jo reikia biggrin.gif grįšiu į Vilnių, teks jungtis į traukinukus su jumis vėl
Atsakyti
QUOTE(legeda @ 2010 07 30, 09:41)
o kur lietuvoj logonos kosmetikos galima įsigyti? smile.gif

Yra, o koks miestas domina? mirksiukas.gif

QUOTE(Diva:) @ 2010 07 30, 10:51)
blush2.gif  4u.gif 

Mango sampunas, cia apie Lavera?

Taip. Jis irgi patenkino visus mano lūkesčius wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2010 07 30, 09:08)
Kas geriausiai stabdo plaukų slinkimą? unsure.gif


Rozmarinai visais pavidalais smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2010 07 30, 11:20)
Yra, o  koks miestas domina? mirksiukas.gif
Taip. Jis irgi patenkino visus mano lūkesčius wub.gif


vilnius biggrin.gif
Atsakyti
Cup'e IIIa priešais liftus mirksiukas.gif
O kas būtent domina?
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2010 07 30, 12:05)
Cup'e IIIa priešais liftus mirksiukas.gif
O kas būtent domina?


minėjo, kad yra Logonos purškiama priemonė prieš plaukų tiesinimą biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(legeda @ 2010 07 30, 12:18)
minėjo, kad yra Logonos  purškiama priemonė prieš plaukų tiesinimą biggrin.gif

Manau palauk atsiliepimų nes berods kažkas jau ką turėjo ir jei atmintis nepaveda tai nepergeriausi atsiliepimai buvo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Odrey @ 2010 07 29, 16:18)
Man kremas su eziuole kovai su spuogais ir inkstirais



QUOTE(Summer-In-Paris @ 2010 07 29, 18:08)
Šiandien išsitraukiau pamirštąjį Suki purifying serumą, nugis patinka man jis vis dar smile.gif Maloniai akimirksniu susigeria ir tikrai oda mažiau blizga per dieną. Panaudosiu jaučiu dabar kasdien, gal dar koks stebuklas nutiks ax.gif Naudojau praėjusį rudenį gal 3 mėnesius ar ilgiau, tai tik pusę iš 15 ml sunaudojau. Labai ekonomiškas, net negaila, kad toks brangus, nes ilgam užtenka.



nu viskas man reikia argitalio su eziuole, sito suki daikto (kiek kainuoja, kaip atrodo?) ir dar argitalio prausiklio skaistinancio, kuri cia banka plesti? verysad.gif
Papildyta:
beje holos minejau apie urtekramo gedima/rugima tai sake zino ir rekomenduoja pirkti mazesnes pakuotes ir laikyti vesiai
Atsakyti
QUOTE(Diva:) @ 2010 07 30, 10:51)
Mango sampunas, cia apie Lavera?

Man Laveros mangų irgi mylimiausias šampūnas wub.gif
Atsakyti