Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

QUOTE(Diva:) @ 2010 07 29, 11:34)
Noreciau pasigirti  wub.gif , taip- gal kada nors...

Aš rožių otą sau, brangiausiai, Kalėdų proga pasidovanojau biggrin.gif Kas gi mus palepins, jeigu ne mes pačios g.gif
Beje, noriu pasidžiaugti, kad kaip ir visada vasarą, veidas mano nebesausas. Užtenka tik santalo hidrolato ryte ir vakare ir DG muiliuko ax.gif O kūno odą gelbsi gardenijų monoi. Net keista, kai tik mažai priemonių tereikia.
Atsakyti
QUOTE(FruitSalad @ 2010 07 29, 07:46)
Gal galite papasakoti, kokius plaukų dažus naudojate? Visada su Sante dažiau, bet gal geresnių, ilgiau išsilaikančių yra? Gal jau ir amlą su chna išbandėte?


as dar su Logona dazau. Poveikis panasus kaip ir Sante smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2010 07 29, 00:13)
Varnalėšų ir našlaičių jau pati išbandžiusi, o kad nereiktų laukti rugsėjo, ežiuolės ryt pati užsuksiu nusipirkti pabandymui  smile.gif

Ta kaukė turbūt ši? Jaučiu ir ją reikia prigriebti biggrin.gif

Ežiuolę bandžiau šiandien smile.gif Kovai su spuogais skirta. Šaldo maloniai rolleyes.gif Pažiūrėsiu, kaip vakare oda jausis, nes kremas nepasirodė man iš lengvųjų.

Kaukė šita drinks_cheers.gif Pradžiai paprašyk mėginuko, gal tau jos visai nereikės biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ashtri @ 2010 07 29, 11:39)
Ežiuolę bandžiau šiandien smile.gif Kovai su spuogais skirta. Šaldo maloniai  rolleyes.gif Pažiūrėsiu, kaip vakare oda jausis, nes kremas nepasirodė man iš lengvųjų.



Man kremas su eziuole kovai su spuogais ir inkstirais, tai nepamainomas buvo. Sakau buvo, nes per 2/3 menesius as atsikraciau ju. O drauge juo tepasi nugara, nes pas ja tokie votiniai spuogai didziuliai kyla. Tai sake irgi yra ryskus pagerejimas.
siaip tikrai kremukas ne is lengvuju, dabar vasarai ir dienai as jo nedrystu naudoti. O ir siaip man mineraline pudra ant argitalio kremu bet kokiu tiesiog nesitepa. As ji naudojau tik vakarais. O dabar karta i savaite pries miega pasitepu profilaktiskai.
Tikiuosi is Tu juo dziaugsies. drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(weemee @ 2010 07 28, 21:37)
gal merginos kokių žino gerų, kurie galėtų padėti susitvarkyti mano riebiems plaukams? smile.gif


Dr. Hauschka su citrinom ir nasturtom, Druide "Purity", Lavera su citrinom.

QUOTE(Etama @ 2010 07 28, 23:05)
I urtekramo balzama lasinau silko ir per ~savaite prarugo, issove



QUOTE(ernesin @ 2010 07 29, 00:13)
Čia Urtekram gal neverta lyginti, jo ten daug kas merginoms rūgsta biggrin.gif


Va būtent, aš irgi turėjau surūgusį lygioj vietoj - įprastai vonioj laikiau, kaip ir visus kitus šampūnus (vonios durys dažniausiai atviros, tai tikrai ne nuo karščio ar drėgmės surūgo, vis man paranoja, kad uždaryta vonia prapelys doh.gif).

QUOTE(ashtri @ 2010 07 29, 17:17)
51 Lt berods už 50 ml, bet Stepone nuspilt gali norimą kiekį wink.gif


Man reikia kremo su ežiuole doh.gif Tikrai bandysiu mėginuką gauti, beliko keli mililitrai maniškio cinko-našlaitės mišinuko ax.gif

Šiandien išsitraukiau pamirštąjį Suki purifying serumą, nugis patinka man jis vis dar smile.gif Maloniai akimirksniu susigeria ir tikrai oda mažiau blizga per dieną. Panaudosiu jaučiu dabar kasdien, gal dar koks stebuklas nutiks ax.gif Naudojau praėjusį rudenį gal 3 mėnesius ar ilgiau, tai tik pusę iš 15 ml sunaudojau. Labai ekonomiškas, net negaila, kad toks brangus, nes ilgam užtenka.

Dar, manau, kad tuoj pradėsiu garsiai šaukti apie Lavera mangų kondicionierių - kolkas labai fainas po poros kartų wub.gif Dėl kvapo seniai svaigstu, bet va plauką kaip maloniai pridrėkina, kaip gražiai banguojasi tada jie thumbup.gif Ir visiškai neapsunkina plauko. Pagaliau išmokau apsieiti su arbatiniu šaukšteliu kondicionieriaus. Dar neseniai tepdavau saujom tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Summer-In-Paris: 29 liepos 2010 - 17:11
QUOTE(Summer-In-Paris @ 2010 07 29, 18:08)
Dar, manau, kad tuoj pradėsiu garsiai šaukti apie Lavera mangų kondicionierių - kolkas labai fainas po poros kartų wub.gif Dėl kvapo seniai svaigstu, bet va plauką kaip maloniai pridrėkina, kaip gražiai banguojasi tada jie thumbup.gif Ir visiškai neapsunkina plauko. Pagaliau išmokau apsieiti su arbatiniu šaukšteliu kondicionieriaus. Dar neseniai tepdavau saujom tongue.gif

As vis dar saujom doh.gif - ir kaip ten ismokt? Ir kaip suvokt ?biggrin.gif
O apie Laveros migdolu sampuna kol kas tyliu- nu man atrodo, kad nuo jo man antenos styro g.gif , kad jos styro tai faktas, va nesenai i veidrodi ziurejau- tai ateive, gerai, kad ne zalios... Ploviau pirma karta juo, bet kol kas nzn, gal taip kas netiko...Kondicionieriu jau 4 tutele ta pati, tikrai ne nuo jo g.gif , na gal karstis, gal tas lietus, vakar truputi gavau nemenkai biggrin.gif , siandien jau gerkle plyso, kakavos sviesta jau gabalais ciulpiau, gal visai ne sampunas kaltas...
Mano sese ( pagaliau!!!!) dabar turi Laveros mangu sampuna- jai labai sake tinka.Specialiai pirkom skirtingus- as migdolus, ji mangus, kad galetume isbandyti ir palyginti smile.gif"

"Alva" tas kokosu ir laimo rutulinis dezodorantas nieko vertas schmoll.gif , visiskai jokio poveikio..nu bet kad sitaip, netikejau- praktiskai galima mest i siuksliu deze, jokio prakaito nei ten sulaikymo, nei kvapo sumazinimo verysad.gif
O gal kas esat si dalyka naudoje tam reikalui? Raso, kad galima naudoti ir kaip antiperspiranta g.gif
http://www.naturalis...l-30ml-N-B.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Diva:): 29 liepos 2010 - 18:06
Pasipasakosiu jums biggrin.gif Bandžiau du kartus nusigauti į kvapų namus ir abu kartus nepavyko, nenusipirkau visko ko norėjau doh.gif Geros žinios:pagaliau turiu gintaro pudros, nusipirkau Laveros mėtinę dantų partą, pamačiau Summer (lbai gražūs plaukai thumbup.gif ), gavau ekologiškų arbatų, gavau Laveros mėginukų veidui clap.gif
Diva, aš uosčiau MONOI, tik nežinau kokį, bet kvapas laaabai patiko wub.gif
Atsakyti
sveikos;D norėjau paklaust kokią priemonę patartumėt naudot prieš plaukų tiesinimą, kad apsaugotų nuo karščio?;o
Atsakyti
Merginos, buvau siandien kosmadoje, ieskojau Faith In Nature sampunu, bet nieko neradau verysad.gif neturiu kada po miesta bastytis, ir daug moketi nenoriu (sampunui ir kondicionieriui skirciau iki 60lt). Gal ka pasiulytumet? Mano plaukai dazyti, sausi, plaunu kasdien, nes saknys riebaluojasi greitai. Galvojau pirkti su kanapem linija.. Maciau gintarinej vaistinej laveros sampunu yra, kaina gautusi siek tiek virs mano leidziamos sumos, ar verta pabandyti? Noreciau, kad labai maitintu ir drekintu plaukus blush2.gif

Rimi maciau yra gan nemaza serija ekologisku sampunu, gal siek tiek pigesni, kaip jie?

Gal ka pasiulytumet, ka galeciau uz tokia kaina pirkti, CUP'as man butu pakeliui pries darba, ar panorama.. Tema skaiciau kiek laikas ir jegos leido, bet kai apie visas priemones vienoje temoje rasot, tai labai sunku atsirinkti, labai daug laiko reikia verysad.gif

Apie pusmeti naudojau prof. priemones plaukams, ypatingo rezultato nesulaukiau, tai noriu pabandyt naturalias dabar ax.gif

Atsakyti
QUOTE(Diva:) @ 2010 07 29, 18:40)
As vis dar saujom doh.gif  - ir kaip ten ismokt? Ir kaip suvokt ?biggrin.gif


Nusipirk skystoką kondiškę, kurią tau būtų nemiela naudoti ir suprastum, kad ar tepsi saują, ar dvi, efektas nepagerės. Man taip po Argitalio biggrin.gif Lyg nieko, bet nežinau... jo išmokau nedaug tepti, o tada su Lavera apsieiti vienas juokas, nes nuo lašo Laveros efektas toks, kokio nesuteikia nei sauja Argitalio irnesakyk.gif

QUOTE(Babi* @ 2010 07 29, 21:58)
nusipirkau Laveros mėtinę dantų partą, pamačiau Summer (lbai gražūs plaukai thumbup.gif ), gavau ekologiškų arbatų, gavau Laveros mėginukų veidui  clap.gif


Ačiū blush2.gif 4u.gif O prisistatyti nereikėjo, ką? tongue.gif Taip laukiu vis ko nors iš SM rolleyes.gif Mėginukus lyg ne pas mus gavai? Nepamenu, kad kam būčiau pylusi jų paskutiniu metu g.gif

QUOTE(legeda @ 2010 07 30, 01:24)
sveikos;D norėjau paklaust kokią priemonę patartumėt naudot prieš plaukų tiesinimą, kad apsaugotų nuo karščio?;o


Logona turi specialią purškiamą priemonę.

QUOTE(Nepasimetusi @ 2010 07 30, 05:13)
(sampunui ir kondicionieriui skirciau iki 60lt).


Urtekram. Ir pirk ne Rimi, o Holos, sutaupysi dar keletą litukų mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(pilveliukas @ 2010 07 28, 11:24)
na tai dabar vilnietes atsiliepkit  biggrin.gif kiek mokat uz gintaro miltukus ir koks kiekis ax.gif
o internetu tikrai negalima ju isigyt g.gif

Parašyk į el. paštą Barocaj, aš klausiau, sakė, kad gali siųsti mirksiukas.gif Ten 25ml-15Lt smile.gif

QUOTE(Summer-In-Paris @ 2010 07 30, 08:48)
Ačiū blush2.gif  4u.gif O prisistatyti nereikėjo, ką? tongue.gif Taip laukiu vis ko nors iš SM rolleyes.gif Mėginukus lyg ne pas mus gavai? Nepamenu, kad kam būčiau pylusi jų paskutiniu metu g.gif

Aj, visai pamiršau blush2.gif Ne, mėginukų nebeimiau ax.gif

Kas geriausiai stabdo plaukų slinkimą? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(legeda @ 2010 07 30, 01:24)
sveikos;D norėjau paklaust kokią priemonę patartumėt naudot prieš plaukų tiesinimą, kad apsaugotų nuo karščio?;o


Kazkur skaiciau, kad tiesinimo znyples reikia patepti alyvuogiu aliejuje suvilgyta setvetele. Ir taip tepti reikia tiesinant kas antra ar kas trecia sruoga.
Atsakyti