Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

Nu dabar man stresas, kad ne taip suskaičiau ir ne taip išaiškinau Verginės post'ą doh.gif Greit prisipažinkit, kas pirko akcijinį šlapio šilko efekto Druide losjoną - kokios talpos ir kie kainavo???
Atsakyti
Paneles, turiu prasyma,kurios lankotes pas Elyte, gal galetumet pasiteirauti, ar ju el.svetaineje nurodytas el.pastas yra teisingas, jau kelis kartus bandau siusti laisko, bet gaunu atgal laiska, kad nepasieke adresato del kazkokios problemos, buciau jums labai dekinga:) gal ji galetu nurodyti teisinga el.pasta
Atsakyti
QUOTE(Simoo7e @ 2010 07 28, 18:39)
Paneles, turiu prasyma,kurios lankotes pas Elyte, gal galetumet pasiteirauti, ar ju el.svetaineje nurodytas el.pastas yra teisingas, jau kelis kartus bandau siusti laisko, bet gaunu atgal laiska, kad nepasieke adresato del kazkokios problemos, buciau jums labai dekinga:) gal ji galetu nurodyti teisinga el.pasta

O ne paprasčiau Tau pasiskambint kontaktiniu telefonu ir pasiteirauti? smile.gif Telefonas / Faksas + 370 5 2122208
Atsakyti
Tiesiog ne Lietuvoje esu, o Norvegijoje, todel per daug neprikalbesiu, bet teks greiciausiai bandyti tokiu budu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dolphin @ 2010 07 28, 16:22)
na tai žinoma, kad šampūnas viską padarė smile.gif tik nepamenu kokį riebiems plaukas tada naudojau..


o kokį dabar naudojate šampūną? gal merginos kokių žino gerų, kurie galėtų padėti susitvarkyti mano riebiems plaukams? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(weemee @ 2010 07 28, 13:11)
sveikos, norėjau paklausti, gal žinote, ar natūralus šampūnas išspręstų problemas dėl itin greit besiriebaluojančių plaukų? plaunant su kasdienio naudojimo šampūnais plaukai švarūs būna tik vieną dieną, o norėtųsi bent dvi  4u.gif

siulau isbandyti Druide purity sampuna thumbup.gif taip pat labai neblogas ir ciel d'azur riebiems plaukams su moliu smile.gif
Atsakyti
weemee,
Perdaug nusausinus galvos oda, gali dar labiau paaktyveti riebalu isskyrimas. Siaip reiktu ieskoti priezasciu, jei rimciau. O del sampunu, tai l. individualu, man patiko druide purity. kai kurioms eco, kai kurioms dar kokie. sunku ka ir patarti. siaip blog'e gali pasivaikscioti, as kazkada rankiojausi ten atsiliepimus apie iv. sampunus mano tipo plaukams, tai buvau susirasiusi favoritus, verciausius demesio daugumos nuomone. kazkada esu kelusi i tema visa sarasiuka, bet jau bus nusimete. nebent googlej paieskotum, gal rastum g.gif neturiu po ranka to savo konspektelio.
Papildomai gali lasinti rozmarinu, arbatmedzio EA i sampunus. Skalauti nuovirais, darytis saknims 'nuriebinancias' kaukes.
kad galai maziau sausetu (aktualu kai saknys l. riebaluojasi, tenka plauti kone kasdien plaukus, o galai sauseja), cia buvo aptartas CWC metodas. kondicionieriumi istepk dregnus plaukus, t.y. galiukus. isplauk sampunu ir dar karta galus tepk kondicionieriumi.

supere,
Labai zavingas buteliukas, kokia kaina? Nenorincioms vargti beplaunant seno tuso indelius paaats tas thumbup.gif as jau pabaigsiu kryziaus kelius, issiplausiu iki galo. nebedaug matau liko lotuliukas.gif bet aticiai reiks isiminti, dekui uz prirodyma mirksiukas.gif

Milduxs,
Atsakiau alieju temoje i kelis kl.
Celiulitas, beje, lieka celiulitu, veidas-veidu.
Isvis, tai visada liksiu prie nuomones, kad jei gali be kazko apsieiti-geriau ir nereikia. Didele klaida daro tos, kurios apkrauna savo organizma visokaiis vitaminais ir pan. reikia ar nereikia, o oda bereikalingais kremas, tepaliukais ir t.t. Nebegavus kas iprasta po to ir nebefunkcionuoja normaliai ar tai oda, ar bet kas kitas.
Papildyta:
QUOTE(TekilaSunrise @ 2010 07 28, 18:08)
Dėl šilko
ar tai neturės įtakos galiojimui, laikymuisi tų putų...?  g.gif

I urtekramo balzama lasinau silko ir per ~savaite prarugo, issove kaip pasakojau. manau priedai vistiek turi itakos. nerizikuociau i dideli kieki deti, kas ten zino kaip gali sureaguoti. pati jau pasimokiau, tai dabar susilaikau biggrin.gif tam kartui geriau darytis arba siaip neilgam, kad neliktu prarugimo ar sugedimo galimybes
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Etama: 28 liepos 2010 - 22:06
QUOTE(Etama @ 2010 07 28, 23:05)
I urtekramo balzama lasinau silko ir per ~savaite prarugo, issove kaip pasakojau. manau priedai vistiek turi itakos. nerizikuociau i dideli kieki deti, kas ten zino kaip gali sureaguoti. pati jau pasimokiau, tai dabar susilaikau biggrin.gif tam kartui geriau darytis arba siaip neilgam, kad neliktu prarugimo ar sugedimo galimybes


Aš šiandien įsilašinau tam kartui - jau į saują pripurškusi putų smile.gif Man irgi taip ramiau... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ashtri @ 2010 07 28, 13:50)
Būtinai, šiaip išsiprašiau daugiau kremų (pačiupinėjus mane Elytė sakė nustatė, kad Hauschka reibiai odai rinkinys man geriausiai tiktų, nes oda rieboka, poros neišsiplėtę, bet linkę kimštis, ir dar jautri oda) nes mamai ir sesei dar norėsiu duoti pasibandyti, ne tik sau ieškau  4u.gif Tiesiog ilgam išlekiu atostogaut, rugpjūčio gale tik pasirodysiu smile.gif Tai rudeniui bus palyginimas  drinks_cheers.gif

Argital universali žaliojo molio kaukė Argiltubo (tūbelėje), jos yra 10 ar 12 jos panaudojimo būdų, ir kaip prausiklis, ir kaip šveitiklis, ir kaip kaukė, ir plaukams kaukė, ir užtept 10čiai min. ant įkandimo ir dar nepamenu dar kam  doh.gif

Varnalėšų ir našlaičių jau pati išbandžiusi, o kad nereiktų laukti rugsėjo, ežiuolės ryt pati užsuksiu nusipirkti pabandymui smile.gif

Ta kaukė turbūt ši? Jaučiu ir ją reikia prigriebti biggrin.gif

QUOTE(ashtri @ 2010 07 28, 15:01)
Kur tas Rojaus sodas yra? Ir kiek mokėjai už Argitalio produktus? Man įdomu su "Žalia žalia" kainom palyginti  4u.gif

Labai netoli Žaliaižalia, tik priešingoje Pylimo g pusėje ir dar truputuką paėjėjus - tokioje užslėptoje vietoje biggrin.gif Kainos turėtų būti tokios pačios nes iš Žaliažalia jie jas ima, mane net nukreipė į Žaliažalia pastarąjį kartą, kai neturėjo prausiklio mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(TekilaSunrise @ 2010 07 28, 18:08)
Dėl šilko į prausiklį sudominai  bigsmile.gif Kiek lašinai į kokį kiekį? Ir bandrai būtų klausimas - ar tai neturės įtakos galiojimui, laikymuisi tų putų...?  g.gif

I maždaug 100ml nuo 3 iki 5 lašų, neužfiksavau doh.gif Jau dvi savaitės naudoju ir nors dar ir mango miltukų dėjau nu nepakito jis man schmoll.gif

Čia Urtekram gal neverta lyginti, jo ten daug kas merginoms rūgsta biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ernesin: 28 liepos 2010 - 23:02
Gal galite papasakoti, kokius plaukų dažus naudojate? Visada su Sante dažiau, bet gal geresnių, ilgiau išsilaikančių yra? Gal jau ir amlą su chna išbandėte?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo FruitSalad: 29 liepos 2010 - 06:47
QUOTE(Katherina @ 2010 07 28, 13:47)
Jūs iš Vilniaus? Nueikit į Astrominerologijos centrą, ten pakelis 7 Lt, gana normalus, aš sakiau kažkada, kad mažas mažas, bet dabar turiu jį jau kelis mėnesius, dažnai pilu visur tai dar daugiau nei puse likę biggrin.gif Tai Jums ir greičiau ir geriau bus, nes gero daikto mažu kiekiu, niekas nenori dalintis biggrin.gif
Ir man gintaras laaaabai nuramina odą, būna, kai matau, kad kyla kažkoks negerietis arba jei būnu prikišus nagus prie kokio spuogo  doh.gif  blush2.gif patepu tą vietą grynais milteliais arba sumaišius su kokiu kremu ir lyg nieko nebūta  thumbup.gif


O kokį kiekį gintaro miltelių (procentais) dėti į gaminamą/pagerinamą produktą? Niekur nerandu parašyta, o nusipirkau pabandymui g.gif
Atsakyti
QUOTE(Diva:) @ 2010 07 28, 17:50)
Skamba lyg slapias silkas  g.gif  bigsmile.gif 

Negaliu, nes nesu turejusi is KN.

Kas yra roziu otto?  blink.gif Cia roziu aliejus?  Kaip graziai skamba...

Supratau 4u.gif Aš kažkodėl pagalvojau, kad esi turėjusi ir KN, ir An ir kad tau labiau patiko AN g.gif Pati turiu vanilės ekstraktą iš KN, tai labai labai juo džiaugiuosi biggrin.gif
O rožių otas ir yra rožių aliejus, bet pas mane ant buteliuko taip ir parašyta rožės otto ir man taip gražiau skamba ax.gif
http://www.kvapunama.../produktas/241/
Labai mėgstu rožių aliejus, jie man medučiu kvepia ax.gif
Atsakyti