Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip atsisakyti *Prenumeratos*?

viska labai gerai ir suprantamai paaiskinai aciu
Atsakyti
QUOTE(sarkela @ 2007 01 11, 23:23)
Tik pasidžiaugiau, ir vėl pradėjau gauti žinutes, nors tikrai nieko neužsakiau doh.gif

Dar patikrink, ar neturi prenumeruotų temų. Tik pirma nurodyk, kad rodytų visas temas "nuo pradžios", o ne 30d senumo wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Calaquendi @ 2006 11 15, 21:49)
Mano nustatymai -> Mano prenumeratos -> Peržiūrėti temas (forumus) ->
ten tikriausiai yra išvardintos užprenumeruotos temos (nežinau, nes neprenumeruoju biggrin.gif ) ir ten susirasti reikia Nutraukti prenumeratą ir spausti su pažymėtu. Tikriausiai ten varneles reikia uždėti ant tų temų/forumų, kurių nebenori prenumeruot wink.gif





aciu, aciu, aciu, bandysiu g.gif , nes ta pati problema doh.gif , gal iseis rolleyes.gif
Atsakyti
Ačiū Ambrozijai 4u.gif
Vis bandydavau ir neišeidavo per,,peržiūrėti temas". Nėra prenumeratų, o vis siunčia. O dabar radau doh.gif skyrelyje ,,peržiūrėti forumus". Gal kam padės 4u.gif
Atsakyti
Nu man išmeta tik temas kurias aš galiu užsiprenumeruoti,bet jokio kaip atsisakyti prenumeratos aš ten nerandu blush-anim-cl.gif2:Ar čia jau man su rega prastai, kur reik žiūrėt?nerandu g.gif
Atsakyti
Supratau,bet tiek laiko,kad skaityt viską iš eilės neturiu.Tikėjausi trumpo ir aiškaus atsakymo.Esu naujokė ir kompiuterio ir interneto sūkuryje,taigi prašau ant manęs labai nepykti,juk aš dar tik mokausi 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ambro @ 2006 01 11, 11:45)
Eini i "Mano nustatymai", tada kaireje puseje susirandi "Perziureti temas". Atsidariusiame lange desineje puseje sudelioji varneles, kuriu temu nebenori gauti prenumeratos ir apacioje spaudi "su pasirinktu".
Dabar atkreipk dėmesį, kad langelyje apačioje yra nustatymas (Rodyti temas nuo paskutinių 30 dienų). Ten reikia pasirinkti
Nuo pradžios ir paspausti mygtuką "eiti".

Aciu labai. jau pavyko.
Aciu ir geros dienos
Atsakyti