Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip atsisakyti *Prenumeratos*?

Nežinau kaip atšaukt forumo prienumerata.
Atsakyti
Mano nustatymai -> Mano prenumeratos -> Peržiūrėti temas (forumus) ->
ten tikriausiai yra išvardintos užprenumeruotos temos (nežinau, nes neprenumeruoju biggrin.gif ) ir ten susirasti reikia Nutraukti prenumeratą ir spausti su pažymėtu. Tikriausiai ten varneles reikia uždėti ant tų temų/forumų, kurių nebenori prenumeruot wink.gif
Atsakyti
O ką dabar darit,automatinis prienumeratos išjungimas,šio metu išjungtas.Kaip kitaip išjungt g.gif
Atsakyti
tai čia jau turi būti išjungtas. ar vis tiek siunčia?
man taip rašo: Nėra jokių prenumeratų, bandykite nurodyti kitą laikotarpį. Šiuo metu automatinis prenumeratų nutraukimas išjungtas. Aš nieko nesu užsiprenumeravusi. ar čia tipo reiškia, kad dabar negalima nutraukt prenumeratos? blink.gif
Atsakyti

Jei užsiprenumeravai temą per "Favorites":

user posted image

tai spausk ant Favorites (rasi viršuj forumo) ir ten jau ištrink wink.gif:

user posted image

****

Jei temą užsisakei per "sekti temą"

user posted image

Tokiu atveju eik į "Mano nustatymai", kairėj pusėj susirask "Peržiūrėti temas" (Prenumeratos) ir sudėjus varneles apačioj pasirink "nutraukti prenumeratą" ir paspausk ant "su pasirinktu"

user posted image
Atsakyti
QUOTE(jurgiux @ 2006 01 11, 10:06)
ka tureciau padaryti, kad nebegauciau i savo el. pasta pranesimo apie naujus pasisakymus temoje, kuria buvau anksciau uzsiprenumeravusi. dabar man jau to nebereikia tik nemoku panaikinti. Aciu  4u.gif

O kodel as nebegaunu i el pasta kai atsiranda naujas atsakymas , visada gaudavau o siandien nera nesuprantu, nors maciau atsakymu nauju jau yra g.gif as noriu juos gauti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(modestasta @ 2006 12 11, 13:16)
O kodel as nebegaunu i el pasta kai atsiranda naujas atsakymas , visada gaudavau o siandien nera nesuprantu, nors maciau atsakymu nauju jau yra g.gif as noriu juos gauti  unsure.gif

Kodėl nebeateina prenumerata?
Atsakyti
QUOTE(Ambrozija @ 2006 12 12, 11:24)

Aciukas , o tai per ta skubejima neradau nei tinkamos temeles blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Ambrozija @ 2006 10 29, 14:42)
Kai sudedi varneles ant nenorimų temų, apačioj paspaudi "Su pasirinktu" nutraukti prenumeratą g.gif
user posted image

Aš jau pavargau tą patį kartoti nežinau jau kiek laiko verysad.gif Lyg ir viską padarau kaip reikia, parašo, kad nėra prenumeratų, o kitą dieną ir vėl tas pats doh.gif Parašiau žinutę į kitą temą, tai rodo jau dvi prenumeruotas temas doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(sarkela @ 2007 01 03, 23:05)
Aš jau pavargau tą patį kartoti nežinau jau kiek laiko verysad.gif Lyg ir viską padarau kaip reikia, parašo, kad nėra prenumeratų, o kitą dieną ir vėl tas pats doh.gif  Parašiau žinutę į kitą temą, tai rodo jau dvi prenumeruotas temas  doh.gif  doh.gif  doh.gif

Gal pas tave yra prenumeratų, užsakytų daugiau nei prieš 30d? g.gif Jų nematysi tame sąrašėlyje, bet el. paštu atsakymai tose temose ateis rolleyes.gif

Atsidaryk Mano nustatymai, eik į Peržiūrėti temas ir nustatyk, kad rodytų Rodyti temas nuo: pradžios wink.gif


Parašyk, kaip išeis wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Ambrozija @ 2007 01 04, 15:38)
Parašyk, kaip išeis wink.gif[/color]

Labai ačiū, jau susitvarkiau ax.gif
Atsakyti
Tik pasidžiaugiau, ir vėl pradėjau gauti žinutes, nors tikrai nieko neužsakiau doh.gif
Atsakyti