Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip atsisakyti *Prenumeratos*?

ka tureciau padaryti, kad nebegauciau i savo el. pasta pranesimo apie naujus pasisakymus temoje, kuria buvau anksciau uzsiprenumeravusi. dabar man jau to nebereikia tik nemoku panaikinti. Aciu 4u.gif
Atsakyti
Eini i "Mano nustatymai", tada kaireje puseje susirandi "Perziureti temas". Atsidariusiame lange desineje puseje sudelioji varneles, kuriu temu nebenori gauti prenumeratos ir apacioje spaudi "su pasirinktu".



Dabar atkreipk dėmesį, kad langelyje apačioje yra nustatymas (Rodyti temas nuo paskutinių 30 dienų). Ten reikia pasirinkti
Nuo pradžios ir paspausti mygtuką "eiti".
Atsakyti
As irgi noriu atsisakyti prenumeratos, bet dabar raso, kad "Šiuo metu automatinis prenumeratų nutraukimas išjungtas" .... g.gif
Kaip man tuomet elgtis? kad turiu kreiptis i moderatosius, kad pakeistu mano nustatymus?
Atsakyti
Jei viską darai pagal šias instrukcijas, tai turėtų suveikti, nes aš ką tik pati išbandžiau ir pašalinau vieną temą iš prenumeratos.
Atsakyti
Pries metus pakeiciau nika ir elektroninio pasto adresa , senuoju pastu vis ateina zinutes apie gimdyma ir pan. (pasto dezute vyro biggrin.gif )Noriu istrint prenumerata kaip tai padaryt, senuoju vardu jau seniai nebesinaudoju.
Atsakyti
QUOTE(pievutė @ 2006 04 01, 12:08)
Pries metus pakeiciau nika ir elektroninio pasto adresa , senuoju pastu vis ateina zinutes apie gimdyma ir pan. (pasto dezute vyro biggrin.gif )Noriu istrint prenumerata kaip tai padaryt, senuoju vardu jau seniai nebesinaudoju.

Reikia prisijungt senuoju savo niku. Spaudi "Mano nustatymai". Tada kairėje susirandi "Peržiūrėti temas". Tada ant pasirinktų temų uždedi varneles ir "Nutraukti prenumeratą" rolleyes.gif
Atsakyti
Sveiki!
nuo penktadienio gaunu ivairius forumo prenumeratos pranesimus, kuriu neuzsisakiau ir nesu juose net buvusi. Siandien gavau jau penkta. Kazin kodel?
Atsakyti
Gal netyčiomis paspaudei "Užsiprenumeruoti šį forumą" kokiam nors skyrelyje g.gif


Norint ištrinti
tam tikros temos prenumeratą, eini į "Mano nustatymai", kairėj pusėj susirandi "Peržiūrėti temas". Sudedi varneles ant temų, kurių prenumeratų nebenori gauti ir apačioj pasirenki "Nutraukti prenumeratą" ir spaudi klavišą "Su pasirinktu".

Jei pas tave užprenumeruotas
visas skyrelis, tai "Mano nustatymuose" kairėj susirandi "Peržiūrėti forumus", o visa kita analogiška kaip aiškinau anksčiau wink.gif
Atsakyti
kaip atsisakyt per klaidą užsiprenumeruotos temos
Atsakyti
QUOTE(godule @ 2006 07 30, 23:49)
kaip atsisakyt per klaidą užsiprenumeruotos temos



Reikia eiti į "Mano nustatymai", tuomet kairėje pusėje susirandi "Prenumeratos", spaudi užrašiuką "Peržiūrėti temas". Tuomet prie tos per klaidą užsiprenumeruotos temos padedi varnelę, apačioje pasirenki "Nutraukti prenumeratą" ... ax.gif
Atsakyti
Nebenoriu prenumeratos!
Bandžiau viska daryti pagal nurodymus, niekaip nepasinaikina g.gif !!!nusibodo doh.gif ...
Atsakyti
QUOTE(jolitazuvyte @ 2006 10 28, 12:51)
Nebenoriu prenumeratos!
Bandžiau viska daryti pagal nurodymus, niekaip nepasinaikina  g.gif !!!nusibodo  doh.gif ...

Kai sudedi varneles ant nenorimų temų, apačioj paspaudi "Su pasirinktu" nutraukti prenumeratą g.gif


user posted image
Atsakyti