Įkraunama...
Įkraunama...

Lūpų blizgesiai

as nauja L'occitane bijunu serijos blizgesi pamegau - nelipnus, isdziusta greitai, graziai tarodo, lupu nedziovina.Spalva Indian Summer
Atsakyti
Kokia kaina lietuve clinique superbalm ? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(invisible_shadow @ 2010 09 22, 09:13)
Kokia kaina lietuve clinique superbalm ? 4u.gif

52 litai
Atsakyti
QUOTE(Ermehilda @ 2010 09 21, 19:55)
as nauja L'occitane bijunu serijos blizgesi pamegau - nelipnus, isdziusta greitai, graziai tarodo, lupu nedziovina.Spalva Indian Summer

o spalva duoda?ir ar dar yra ju loccitane pirkti?
Atsakyti
Ar teko naudoti maxfactor silk gloss blizgi? Galvoju gal nusipirkti, bet..... na nezinau biggrin.gif
Atsakyti
Kas rase apie Clinigue superbalm,ar atsirado pas jumis toji SMARVE po kiek laiko? Pas mane daugiau puse tubeles yra, o dazytis negaliu, nes dvokia, nors tikrai dar neseniai naudoju. Skaiciau internete atsiliepimus, kad ta smarve neretas dalykas, atsiranda net po savaites naudojimo.
Papildyta:
QUOTE(laukianti stebuklo @ 2010 09 22, 22:20)
o spalva duoda?ir ar dar yra ju loccitane pirkti?


Aha, spalva tikrai yra, dengia panasiai kaip lupdazis. Berods maciau "Europoj".As pati pirkau Prancuzijoj kai tik pasirode pavasari.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ermehilda: 25 rugsėjo 2010 - 21:18
QUOTE(Ermehilda @ 2010 09 25, 22:17)
Kas rase apie Clinigue superbalm,ar atsirado pas jumis toji SMARVE po kiek laiko? Pas mane daugiau puse tubeles yra, o dazytis negaliu, nes dvokia, nors tikrai dar neseniai naudoju. Skaiciau internete atsiliepimus, kad ta smarve neretas dalykas, atsiranda net po savaites naudojimo.

Absoliučiai jokio kvapo, nors jau metus naudoju. Gal kokį "netokį" nusipirkot? biggrin.gif
Atsakyti
Mano Clinique Superbalm, tai isvis be jokio kvapo, ant tubeles net raso 100% fragrance free smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ViShy: 26 rugsėjo 2010 - 11:52
turiu Clinique superbalm 3 vienetus, nei vienas nesmirda schmoll.gif
seniausias pas mane turi 10men
Dievinu aš jos wub.gif
Atsakyti
man patinka Guerlain blizgiukai, nes jie riebus ilgai isislaiko ir Lancome Juice- saldumelis 4u.gif 4u.gif 4u.gif

imciau abu dar karta!! 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Man patys geriausi blizgiai Lancome Juice ir Clinique thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(maye @ 2010 09 30, 09:03)
man patinka Guerlain blizgiukai, nes jie riebus ilgai isislaiko ir Lancome Juice- saldumelis  4u.gif  4u.gif  4u.gif

imciau abu dar karta!! 4u.gif  4u.gif


Man Guerlain per riebus.Koki pirkote? 4u.gif
Atsakyti