Įkraunama...
Įkraunama...

Lūpų blizgesiai

QUOTE(Gilded Butterfly @ 2010 08 30, 19:40)
as 3 numeriuka prigrebiau, kazkaip ruzavu turiu daug, tai norejau kazko kito. as irgi labai patenkinta juo wub.gif dabar jis mano mylimukas biggrin.gif  bigsmile.gif  wub.gif

mano antras numeriukas, tai irgi patenkina ir skoniu ir kvapu ir kaip atrodo. man jis truputi pasviesina lupas, toks beveik nude efektas gaunasi bigsmile.gif
o Jus ji viena naudojat ar kaip primeri? nes jis tikrai gerai drekina ir po jo graziau dengias bigsmile.gif myliu ir as ji smile.gif clarins ir kiti blisgesiai geri- ypac drekinantys tie quench ar pan vadinas bigsmile.gif man daugumoj dziovina lupas, o clarins liuks wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2010 09 12, 12:30)
visą savaitę pareigingai kas rytą tepiau Lancome Juicy tubes. Dbr tenka tept vazelinu, taaaaip išsausėjo, kad lūpų kampučiai net skauda  doh.gif



Visiskai su jumis sutinku. thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(kyska513 @ 2010 08 28, 00:08)
user posted image
O man si jau labai  wub.gif  wub.gif



Turiu ir as.Bet man tokio efekto ant lupu nesigauna.Man tik gaunasi,grazus slapias efektas ir tiek 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(giedrute 99 @ 2010 09 13, 19:27)
Visiskai su jumis sutinku. thumbup.gif
Papildyta:
Turiu ir as.Bet man tokio efekto ant lupu nesigauna.Man tik gaunasi,grazus slapias efektas ir tiek 4u.gif



Tokį irgi turiu, tai tiesiog daugiau užtepti reikia smile.gif
Atsakyti
user posted image
Pasirodau savo EL. Spalva simply pink (35 nr),ant lupu gaunasi toks pusiau koralinis,vos vos rozinis atspalvis. Cia daug netepiau,tai nera tokio spalvos intensyvumo,bet daug pritepus stipriai isryskeja. Labai malonus ant lupu.


Papildyta:
Blizgio tutele: http://www.houseofma...ossinboxweb.jpg is kaires antras.
http://www.makeupand...32-1024x768.jpg is desines antras.
Atsakyti
Maserati, kokia spalva wub.gif Man EL labai patinka, sio blizgio tikslus pavadinimas Estee Lauder Pure Color crystal gloss ?
Atsakyti
QUOTE(ViShy @ 2010 09 16, 15:51)
Maserati, kokia spalva  wub.gif Man EL labai patinka, sio blizgio tikslus pavadinimas Estee Lauder Pure Color crystal gloss ?

Taip,sitas pavadinimas smile.gif as norejau to tavo ysl, bet neturi ozo douglase,tai sita paemiau, abi spalvos man grazios smile.gif
Atsakyti
As turiu sios spalvyte Candy, gavau likuti dovanu, vis pataupau, nes labai patinka wub.gif
va taip atrodo ant mano lupu :
user posted image
Atsakyti
Mergaites ka galit pasakyti apie NARS blizgesiukus?
user posted image
Atsakyti
QUOTE(*moon* @ 2010 09 17, 14:40)
Mergaites ka galit pasakyti apie NARS blizgesiukus?


Turejau 'turkish delight' (pienine rozine) spalvyte - tai man negrazu kaip dengdavosi, subegdavo i rauksleles lupu, nebudavo vientisa grazi spalvyte. doh.gif Nu bet man su daugeliu tu pirniniiu atspalviu taip.
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2010 09 17, 15:12)
Turejau 'turkish delight' (pienine rozine) spalvyte - tai man negrazu kaip dengdavosi, subegdavo i rauksleles lupu, nebudavo vientisa grazi spalvyte.  doh.gif Nu bet man su daugeliu tu pirniniiu atspalviu taip.

O gal todel kad ta pienine spalvyte? Nes retai kam ji graziai ant lupu atrodo g.gif Daznai ja ant lupdazio naudoja g.gif As galvociau imti orgasm arba super orgasm nebandet?
Papildyta:
Shopingas, turbut su sia spalvyte vaizdelis buvo panasus?
user posted image
Bet siaip kiek ziurejau kitas spalvytes ant lupu tai visai kitaip ir labai graziai atrodo wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *moon*: 17 rugsėjo 2010 - 14:25
QUOTE(*moon* @ 2010 09 17, 15:33)
O gal todel kad ta pienine spalvyte? Nes retai kam ji graziai ant lupu atrodo  g.gif Daznai ja ant lupdazio naudoja  g.gif As galvociau imti orgasm arba super orgasm nebandet?


As irgi manau, kad butent del tos spalvytes, t.y. to pieniskumo (man kolkas tik Tarte miniukai is rinkinio graziai pasidengia, bet ir tai po kurio laiko pradeda subeginet). Turejau Korres pieniniu spalvu blizgiu, tai irgi tas pats, nors skonis, sudetis, kvapas ir pati spalva super buvo ax.gif Manau ne pienines spalvos kaip ir kitu blizgiu normaliai dengtusi. Bet pati nesu bandzius kitu spalvyciu.
Atsakyti
QUOTE(puffy_ @ 2010 09 13, 18:05)
mano antras numeriukas, tai irgi patenkina ir skoniu ir kvapu ir kaip atrodo. man jis truputi pasviesina lupas, toks beveik nude efektas gaunasi  bigsmile.gif
o Jus ji viena naudojat ar kaip primeri? nes jis tikrai gerai drekina ir po jo graziau dengias  bigsmile.gif  myliu ir as ji  smile.gif  clarins ir kiti blisgesiai geri- ypac drekinantys tie quench ar pan vadinas  bigsmile.gif  man daugumoj dziovina lupas, o clarins liuks  wub.gif

as viena naudoju, kaip blizgesiuka. Man patinka, o kvapas tai wub.gif
Atsakyti