Įkraunama...
Įkraunama...

Lūpų blizgesiai

QUOTE(mexica @ 2010 08 29, 18:37)
Turiu sita ir jis tikrai toli grazu neatrodo taip ant lupu! schmoll.gif Jis beveik visai neslapias kaip sitoj nuotraukoj, cia matyt ant virsaus dar bespalviu kokiu uztepta

visiskai sutinku, siandien Kristianoje ziurejau si blizgi, taip buvau suzaveta nuotraukomis, bet realiai net netokios spalvos, vienu zodziu man nepatiko. plius , kad ant lupu nemaloniai uzsitepe. tai vietoj jo nusipirkau Clarins Eclat Minute bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gilded Butterfly @ 2010 08 29, 20:58)
visiskai sutinku, siandien Kristianoje ziurejau si blizgi, taip buvau suzaveta nuotraukomis, bet realiai net netokios spalvos, vienu zodziu man nepatiko. plius , kad ant lupu nemaloniai uzsitepe. tai vietoj jo nusipirkau  Clarins Eclat Minute bigsmile.gif

Ir as su jumis sutinku visu 100% turejau ta spalvyte ir ant mano lupu visiskai kitaip atrode, tos spalvytes visai beveik buvo nematyti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mexica @ 2010 08 29, 18:37)
cia matyt ant virsaus dar bespalviu kokiu uztepta


Nieko netepta ant virsaus doh.gif Ant kiekvienos lupu atrodo skirtingai.
Atsakyti
QUOTE(mexica @ 2010 08 29, 17:37)
Turiu sita ir jis tikrai toli grazu neatrodo taip ant lupu! schmoll.gif Jis beveik visai neslapias kaip sitoj nuotraukoj, cia matyt ant virsaus dar bespalviu kokiu uztepta


Jokio bespalvio cia netepta. Turiu toki pat blizgi ir spalva tokia pat man taip pat atrodo tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Jorky @ 2010 08 29, 23:35)
Jokio bespalvio cia netepta. Turiu toki pat blizgi ir spalva tokia pat man taip pat atrodo  tongue.gif

As irgi toki pati turiu, tai man taip pat gaunasi kaip pas ViShy. ax.gif
Atsakyti
Man rodos paprasciausia eilini karta efektui stiprumo priduoda naturali lupu spalva ir uztepto blizgio kiekis. ax.gif Man tokie svelnus atspalviai dazniausiai 'praleidzia' naturalia lupu spalva ir nieko nesimato (pvz MUFE blizgiai tutelese man gal 4-5 spalvos ant lupu atrodo visos kaip viena doh.gif ), reikia daug pritept, kad ryskiau gautusi, o tada jau kiekio man per daug. ax.gif Bet ir siaip kiekviena skirtingai tepa - buna pigmentuota blizgi vos vos prie lupu priliecia, tai tos spalvos net nesimato ir dziaugiasi, o man keista kam pirkt ta spalva (ypac ryskesne), jei nenori ryskumo - gi tiek bespalviu, tiek beveik nepigmentuotu blizgiu n. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gilded Butterfly @ 2010 08 29, 21:58)
visiskai sutinku, siandien Kristianoje ziurejau si blizgi, taip buvau suzaveta nuotraukomis, bet realiai net netokios spalvos, vienu zodziu man nepatiko. plius , kad ant lupu nemaloniai uzsitepe. tai vietoj jo nusipirkau  Clarins Eclat Minute bigsmile.gif


Mano mylimasis Clarins wub.gif Naudoju jau antrą tūbelę, super man jis patinka thumbup.gif Bet irgi su spalva įdomiai, aš turiu nr.1, jis man ant lūpų toks vos rožinis, švelnus o va draugei gaunasi ryškiai ružavas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(kamarele @ 2010 08 30, 20:31)
Mano mylimasis Clarins wub.gif Naudoju jau antrą tūbelę, super man jis patinka thumbup.gif Bet irgi su spalva įdomiai, aš turiu nr.1, jis man ant lūpų toks vos rožinis, švelnus o va draugei gaunasi ryškiai ružavas  doh.gif

as 3 numeriuka prigrebiau, kazkaip ruzavu turiu daug, tai norejau kazko kito. as irgi labai patenkinta juo wub.gif dabar jis mano mylimukas biggrin.gif bigsmile.gif wub.gif
Atsakyti
As labai patenkinta AVON blizgesiukais wub.gif Glazewear Shine tickled pink tikrai graziai ant lupu atrodo wub.gif bus atrakcija imsiu dar viena thumbup.gif
Atsakyti
Turiu ir as ta YSL glossy pink. Ant Vishy lupu atrodo nerealiai. wub.gif Pas mane kiek kitoks atspalvis gaunasi, bet irgi labai graziai atrodo, na, bent jau man. biggrin.gif
Atsakyti
visą savaitę pareigingai kas rytą tepiau Lancome Juicy tubes. Dbr tenka tept vazelinu, taaaaip išsausėjo, kad lūpų kampučiai net skauda doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2010 09 12, 12:30)
visą savaitę pareigingai kas rytą tepiau Lancome Juicy tubes. Dbr tenka tept vazelinu, taaaaip išsausėjo, kad lūpų kampučiai net skauda  doh.gif


O man jie tokie kaip tik super drkeinantys atrodo. Na ir pati kol naudojau nesiskundziau, o mano lupos linke sauset, bet as aisku ne taip pareigingai su jais elgiausi.... O galiausiai ikyrejo perdetas saldumas ax.gif
Atsakyti