Įkraunama...
Įkraunama...

Lūpų blizgesiai

QUOTE(Gretuteka @ 2010 08 13, 09:33)
o kaip ju kvapas? nes jei turi nemalonu kvapa dulka stalciuje.


Labai skanus tiek kvapas, tiek skonis, nors skonis man gana greitai dingsta ir lieka beskonis blizgis. wub.gif
Atsakyti
Mano megstamiausi yra helena rubinstein blizgesiai
Atsakyti
QUOTE(~Emilija~ @ 2010 08 17, 15:57)
Mano megstamiausi yra helena rubinstein blizgesiai


Man Helena Rubinstein Stellar Gloss turbut vienas is megstamiausiu wub.gif
Atsakyti
Gal yra bandžiusių šį blizgį?
user posted image
user posted image
Ar panašiai atrodo ant lūpų kaip nuotraukoj? Man pasakiškai gražu...
Atsakyti
QUOTE(Babystar @ 2010 07 29, 23:25)
situ MAC jau nebegamina, vietoi ju ishleido superglass 4u.gif
Papildyta:
is kaires-sweet tart, disco blend,gift wrap.
na ka galiu pasakyti, laiko super, lupyciu nesausina, kai suvalgau kartu su maistu lieka tik tos dideles blizguciu daleles ant lupu smile.gif  aisq pigmento nedaug, graziausia tepti ant panasios spalvos lupdazio arba primer'io rolleyes.gif
user posted image
dar isigijau sugar overload, juo patenkinta labiausiai, jis toks baltas(kaip sherkshnas) ir daug ivairiu dydziu bei spalvu blizguchiu, nepermatomas, labai superinis, idesiu veliau foto kaip gyvai atrodo, visu apart gift wrap(pardaviau) 4u.gif
shugar overload bendroi nuotraukoi 5as is kaires, shale koralinio(gift wrap).


Is kur perkat Mac blizgius ir kokia ju kaina LT? 4u.gif
Atsakyti
Naudoju Yves Saint Laurent Gloss Pur #2, bet man jis per ryškus, todėl riebiai patepus gerokai per daug intensyvi spalva atrodo biggrin.gif Taip pat turiu Clinique Superbalm Moisturizing Gloss #10 Grapefruit, labai neblogas, man patinka.
Atsakyti
Papildziau savo YSL GLOSS REPULPANT Shiny Lip Plumper kolekcija nauja spalva, ikeliu siuo metu savo turimus, visos foto darytos dienos sviesoj rolleyes.gif

Glossy Pink
user posted image

Glossy Brown
user posted image

Glossy Nude
user posted image
Atsakyti
Glossy Nude graziausia. O kur pirkai ir kiek mokejai?
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2010 08 23, 19:45)
Glossy Nude graziausia. O kur pirkai ir kiek mokejai?

drinks_cheers.gif Man dar glossy pink patiko,tokia vasariska,gaivi...
Jau tikrai noriu sio blizgio,taip graziai ant Vishy lupu atrodo bigsmile.gif
Atsakyti
Man visos spalvytes patinka prie atitinkamo makiazo thumbup.gif Sis blizgesiukas labai mielas, nesausina lupu, va rudeniui Glossy Brown nusipirkau, esu bandziusi dar ir Glossy Candy, bet jis toks sviesiai rozinis, panasiu as turiu, tai nepasilikau sau, padovanojau draugei smile.gif Yra dar Glossy Plum, vis knieti sia slyvine spalvyte ismeginti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ViShy @ 2010 08 23, 20:08)
Man visos spalvytes patinka prie atitinkamo makiazo  thumbup.gif Sis blizgesiukas labai mielas, nesausina lupu, va rudeniui Glossy Brown nusipirkau, esu bandziusi dar ir Glossy Candy, bet jis toks sviesiai rozinis, panasiu as turiu, tai nepasilikau sau, padovanojau draugei  smile.gif Yra dar Glossy Plum, vis knieti sia slyvine spalvyte ismeginti  biggrin.gif

O is kur siuntiesi,ar Lt pirkai? Nes dabar kolkas neradau psl.,kuriame sie atspalviai butu ir siustu i Lt doh.gif
Atsakyti
As siunciuosi is uzsienio, va cia yra YSL mirksiukas.gif
Atsakyti