Įkraunama...
Įkraunama...

Lūpų blizgesiai

O aš nusipirkau lūpų blizgį Isadora Pump 'n plump. Ką galiu pasakyti, na kai neturiu nieko geriau tinka ir šitas biggrin.gif Tik labai erzina jo kvapas, toks rūgštoko vaisiaus, lipnokas, turi šiektiek blizgučių, užtepus ant lūpų nebelieka lipnus, ir labai gražiai pasiskirsto ant lūpų užpildydamas kiekvieną raukšlelę smile.gif Turiu 3 nuo viršaus tą kūno spalvos spalvytę.
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Pythonica @ 2011 08 19, 09:44)
O aš nusipirkau lūpų blizgį Isadora Pump 'n plump. Ką galiu pasakyti, na kai neturiu nieko geriau tinka ir šitas  biggrin.gif  Tik labai erzina jo kvapas, toks rūgštoko vaisiaus, lipnokas, turi šiektiek blizgučių, užtepus ant lūpų nebelieka lipnus, ir labai gražiai pasiskirsto ant lūpų užpildydamas kiekvieną raukšlelę  smile.gif  Turiu 3 nuo viršaus tą kūno spalvos spalvytę.
user posted image
user posted image

Labai jau jie sausina. Turejau du ar tris is eiles, sunaudojau, spalva labai grazi buvo.
Atsakyti
Mano jautrioms lupoms geriausias yra iš Bare Escentuals Mineral. blizgesys toks su mėtomis, šaldantis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pythonica @ 2011 08 19, 10:44)
O aš nusipirkau lūpų blizgį Isadora Pump 'n plump. Ką galiu pasakyti, na kai neturiu nieko geriau tinka ir šitas  biggrin.gif 



As tai nepirkciau jo uz realia kaina schmoll.gif turiu sviesia spalvyte, tai eilinis permatomas blizgis unsure.gif beveik..
Atsakyti
Isbandziau Lotus lupu blizgi, spalvyte 'candy' - noriu ir makiazo priemones pakeist naturaliomis, tai po truputi isbandineju ir perkuosi, nors lupu priemones mano silpnybe ir turimu nenaturaliu dar keliems metams turbut uzteks.... Zodziu, bent po truputi viena kita blizgi/lupdazi bandysiu iterpt i savo priemones kol viskas pasikeis i geraja puse. biggrin.gif

Na o butent del sio Lotus blizgio, tai labiausiai bijojau del pacios spalvos, kad nebutu per ryski rozine, nes foto nelabai internete ejo rast pries perkant. Domino dar viena spalvyte, bet susilaikiau nuo pirkimo, nes isvis nezinojau patiks ar ne ir kiek atitinka tikrove spalvos. Realiai sis blizgis atitiko tai, ka maciau viename puslapyje ir spalvyte be galo grazi yra wub.gif Tokia neissaukianti, svelni ruzava. Blizgis lengvas, ant lupu nesijaucia net, konsistencija nera tirsta, bet ir neskysta. Tepasi smagiai, tik man uzkliuva vis jo skonis, toks aliejinis, bet uzsitepi, praeina minute ir nieko nebejauti, visiskai jokio skonio, visiskai nieko ant lupu. Lupyciu jis nesausina ir laikosi gana gerai, 2-3 val issilaike be problemu.

user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
nusipirkau štai šį:
user posted image
kolkas laukiu, kol parsiųs. esu bandžius, visai patiko, bet netenkino kaina, atrodė, kad per daug už tokį blizgį mokėt 40 litų. bet radau ir nusipirkau už 21 thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gisana: 31 rugpjūčio 2011 - 09:02
QUOTE(shopingas @ 2011 08 31, 03:51)
Isbandziau Lotus lupu blizgi, spalvyte 'candy' - noriu ir makiazo priemones pakeist naturaliomis, tai po truputi isbandineju ir perkuosi, nors lupu priemones mano silpnybe ir turimu nenaturaliu dar keliems metams turbut uzteks.... Zodziu, bent po truputi viena kita blizgi/lupdazi bandysiu iterpt i savo priemones kol viskas pasikeis i geraja puse.  biggrin.gif

Na o butent del sio Lotus blizgio, tai labiausiai bijojau del pacios spalvos, kad nebutu per ryski rozine, nes foto nelabai internete ejo rast pries perkant. Domino dar viena spalvyte, bet susilaikiau nuo pirkimo, nes isvis nezinojau patiks ar ne ir kiek atitinka tikrove spalvos. Realiai sis blizgis atitiko tai, ka maciau viename puslapyje ir spalvyte be galo grazi yra  wub.gif Tokia neissaukianti, svelni ruzava. Blizgis lengvas, ant lupu nesijaucia net, konsistencija nera tirsta, bet ir neskysta. Tepasi smagiai, tik man uzkliuva vis jo skonis, toks aliejinis, bet uzsitepi, praeina minute ir nieko nebejauti, visiskai jokio skonio, visiskai nieko ant lupu. Lupyciu jis nesausina ir laikosi gana gerai, 2-3 val issilaike be problemu.

laaaaabai graži spalvyte wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Gisana @ 2011 08 31, 11:01)
bet radau ir nusipirkau už 21  thumbup.gif

Kur nukovėt už tokią kainą? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dingusi_diena @ 2011 08 31, 14:30)
Kur nukovėt už tokią kainą?  bigsmile.gif

ebay.co.uk smile.gif liko tik kitokios spalvytės, abiejų nuorodos: http://www.ebay.co.u...=item48416c6c89 ir http://www.ebay.co.u...=item48416c7374
Atsakyti
Gal kas isbande Burberry blizgius? Labai idomu, kaip jie?
user posted image
Atsakyti
Gal kuri naudojat Dior Addict lip maximizer? ar tikrai paputlina? ar labai kazin skirias nuo artdeco panasu turi g.gif
user posted image
Atsakyti
Esu turejusi Dior putlinanti.Jo,jis tikrai putlina.Sunaudojau saziningai.Patiko. smile.gif
Atsakyti