Įkraunama...
Įkraunama...

Lūpų blizgesiai

QUOTE(amber123 @ 2011 07 31, 19:35)
Daugoka  doh.gif
panos, padekit issirinkt spalva.. noriu Clarins instant light blizgio.. bet yra 3 spalvos  doh.gif persikine, nude ir rozine.. dieve brangus kazkoks kosmaras blink.gif noriu visu.. bet realiai reik tik vienos biggrin.gif tinka ir patinka visos. cia foto rozines, ir nude, o yra dar persikine

PERSIKINE wub.gif
Atsakyti
QUOTE(koko_sa @ 2011 08 01, 12:03)



Eikit svilpt.. moteros susitarkit.. lotuliukas.gif nes taip jus man tik pasunkinat galutini nuosprendi tongue.gif
Atsakyti
Man labai nepatiko Nouba lūpų blizgesys, lipina lūpas kažkaip keistai rolleyes.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(koko_sa @ 2011 08 01, 12:03)
PERSIKINE wub.gif


drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2011 07 31, 20:35)
Daugoka  doh.gif
panos, padekit issirinkt spalva.. noriu Clarins instant light blizgio.. bet yra 3 spalvos  doh.gif persikine, nude ir rozine.. dieve brangus kazkoks kosmaras blink.gif noriu visu.. bet realiai reik tik vienos biggrin.gif tinka ir patinka visos. cia foto rozines, ir nude, o yra dar persikine
user posted image


Man labiau patinka rozine
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo EWI: 02 rugpjūčio 2011 - 07:29
Aciu mergaites uz patarimus, manau imsiu pradziai rozine drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2011 08 02, 07:34)
Aciu mergaites uz patarimus, manau imsiu pradziai rozine  drinks_cheers.gif


Su rozine dantys atrodys baltesni mirksiukas.gif
As i persikine kazkaip skersuoju, vaidenasi, kad zubai geltonesni atrodo.
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2011 07 31, 19:35)
Daugoka  doh.gif
panos, padekit issirinkt spalva.. noriu Clarins instant light blizgio.. bet yra 3 spalvos  doh.gif persikine, nude ir rozine.. dieve brangus kazkoks kosmaras blink.gif noriu visu.. bet realiai reik tik vienos biggrin.gif tinka ir patinka visos. cia foto rozines, ir nude, o yra dar persikine
user posted image

Sunku patarti, gi reikia ziuret, kas butent jums labiau tinka prie veido. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(giedrute 99 @ 2011 07 15, 22:09)
Nasu juo lupos atrodys dregnos,su auksiniais blizguciais.Blizguciai dideli.Man asmeniskai berysio.Laiko vidutiniskai,sausina lupas 4u.gif



QUOTE(Vitulka @ 2011 07 15, 23:00)
aš turiu. Man gražu tik vasarą, bet antrą kartą nepirkčiau. Lipnus, laikosi neypatingai ilgai, dažnai tepant sausina lūpas.


drinks_cheers.gif Pritariu, turėjau bet nebaigus išmečiau, sausino lūpas, lipnus ir toks nesmagus schmoll.gif
Tada išmėginau VS ir likau jų fanė lotuliukas.gif kainuoja nedaug, skaniai kvepia, lūpos visiškai nesausėja ir gerai laiko thumbup.gif thumbup.gif Tik va nuo vaikų saugoti reikia, nes gali suvalgyti tokius skanius ir kvapnius doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2011 08 02, 12:23)
Su rozine dantys atrodys baltesni mirksiukas.gif

Rmtai? blink.gif geras, niekad nepagalvociau.
nors jo, logiskai mastant, tai gelsva spalva gal kiek optiskai gelsvintu dantis. mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2011 08 02, 12:23)
Su rozine dantys atrodys baltesni mirksiukas.gif
As i persikine kazkaip skersuoju, vaidenasi, kad zubai geltonesni atrodo.



Gal ir logiska, as girdejus apie tai.. bet priklauso dar ir ta persikine kokia.. smile.gif ne visos geltonina biggrin.gif
Atsakyti
Amber123, apie šį persikinį eina kalba?
Clarins
Visai gražus jei taip, o ir aplikatorius smagus atrodo, bet as irgi turbut rozini rinkciausi... Nors swatchuose atrodo, kad labai šviesūs jie ir šiek tiek į raukšleles subėga..
Clarins2
Atsakyti