Įkraunama...
Įkraunama...

Lūpų blizgesiai

user posted image

user posted image
gal galetumet rekomenduot tokio lengvo persikinio koralinio atspalvio blizgi arba lupdazi? smile.gif

Be blizguciu , tobula tekstura-pusiau perregima, vidutinio intensyvumo(nemegstu 'tirstu' ir labai pigmentuotu, kai labai nenaturaliai atrodo)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo miss.elle: 13 liepos 2011 - 00:12
QUOTE(miss.elle @ 2011 07 13, 00:53)

gal galetumet rekomenduot tokio lengvo persikinio koralinio atspalvio blizgi arba lupdazi? smile.gif

Be blizguciu , tobula tekstura-pusiau perregima, vidutinio intensyvumo(nemegstu 'tirstu' ir labai pigmentuotu, kai labai nenaturaliai atrodo)


Kaip tik žiūrėjau šį swatchą, tai gal sudomis:
lūpos
Atsakyti
QUOTE(_sala_ @ 2011 07 13, 15:00)
Kaip tik žiūrėjau šį swatchą, tai gal sudomis:
lūpos

user posted image
koks grazus wub.gif
idomu kokia jo kaina, kadangi as blizgiu beveik nenaudoju, tai nesinori islaidaut ant ju, na bet sita spalva nereali wub.gif
Atsakyti
QUOTE(miss.elle @ 2011 07 13, 22:32)
idomu kokia jo kaina, kadangi as blizgiu beveik nenaudoju, tai nesinori islaidaut ant ju, na bet sita spalva nereali  wub.gif


Nezinau kiek LT, bet cia jie kazkur $30-35, t.y. kaip visos Chanel lupu priemones. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(miss.elle @ 2011 07 13, 00:53)
http://media.onsugar..._m_williams.jpg

http://data.whicdn.c...anel2_large.jpg
gal galetumet rekomenduot tokio lengvo persikinio koralinio atspalvio blizgi arba lupdazi? smile.gif

Be blizguciu , tobula tekstura-pusiau perregima, vidutinio intensyvumo(nemegstu 'tirstu' ir labai pigmentuotu, kai labai nenaturaliai atrodo)

Yves saint laurent Ruoge Volupte 26 tender peach:

temptalia. Tik labai ryškiai nusidažius. Aš su šepetėliu dažau, spalvos ryškumą pati susireguliuoju.
Atsakyti
palieku atsiliepimą apie naudojamą The body shop Love gloss blizgesį (Nr. 19).
user posted image

Talpa + šepetėlis: iš pažiūros nemažas, bet iš tikrųjų 7,5 ml, skaidrus, todėl puikiai matosi kiek dar likę. Šepetėlis laaabai patogus, primena lašelio formą, su skyle per vidurį, pakabina reikiamą blizgio kiekį ir lengvai paskirsto.

Spalva: tikėjausi, kad duos ryškesnę spalvą, bet realiai nelieka jokio rausvumo, tik daug žvilgesio ir žėručių. Nelabai man patinka tokia spalva, esu linkusi prie ryškesnių, bet kasdienai tinka puikiai. Blizgučiai labai smarkiai lūpų neišbalina, nesijaučia šiurkštumo. Na bet tokios spalvos nekartočiau.

Skonis/kvapas: turbūt didžiausias minusas, man mielesnės bekvapės priemonės, o šis blizgis jį tikrai turi. Iš pradžių net pasirodė, kad pagedęs, nes primena kažkokį rūgštoką vaisių, kaip suprantu, pasiflorą (passion fruit).
Radau foto internete:
user posted image
man nesimato tokio rausvumo, bet žvilgesys analogiškas
Atsakyti
Gal kas naudojo Yves Saint Laurent Golden Gloss Shimmering Lip Gloss No 1 (Simply Gold) ?
labai noreciau YSL blizgesiuko, sis spalva patrauke demesi, bet nerandu realiu foto g.gif O kaip siaip jie issilaiko ?
user posted image
Atsakyti
Vis delto nusipirkau ta chanel genie wub.gif , ant mano lupu spalva siek tiek ryskesne, koraline,temptalia nuotraukoje labiau persikine.
O siaip jo tekstura man labai patiko, nera labai gremine,ar pigmentuota, tokia per vidury.
tas Yves saint laurent Ruoge Volupte 26 tender peach labai grazus atspalvis, tik gaila, kad tekstura ne tokia , kokios as ieskojau
Atsakyti
QUOTE(Cherry_ @ 2011 07 14, 20:18)
Gal kas naudojo Yves Saint Laurent Golden Gloss Shimmering Lip Gloss No 1 (Simply Gold) ?
labai noreciau YSL blizgesiuko, sis spalva patrauke demesi, bet nerandu realiu foto g.gif  O kaip siaip jie issilaiko ?
user posted image



Nasu juo lupos atrodys dregnos,su auksiniais blizguciais.Blizguciai dideli.Man asmeniskai berysio.Laiko vidutiniskai,sausina lupas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Cherry_ @ 2011 07 14, 20:18)
Gal kas naudojo Yves Saint Laurent Golden Gloss Shimmering Lip Gloss No 1 (Simply Gold) ?
labai noreciau YSL blizgesiuko, sis spalva patrauke demesi, bet nerandu realiu foto g.gif  O kaip siaip jie issilaiko ?
http://di1-3.shoppin...en Gloss Sh.jpg

aš turiu. Man gražu tik vasarą, bet antrą kartą nepirkčiau. Lipnus, laikosi neypatingai ilgai, dažnai tepant sausina lūpas.
jei dėl spalvos man labiau patiko nr. 11, šitą vien dėl spalvos ir žerėjimo kartočiau.
user posted image
foto iš čia
Atsakyti
QUOTE(miss.elle @ 2011 07 14, 21:51)
Vis delto nusipirkau ta chanel genie  wub.gif  , ant mano lupu spalva siek tiek ryskesne, koraline,temptalia nuotraukoje labiau persikine.
O siaip jo tekstura man labai patiko, nera labai gremine,ar pigmentuota, tokia per vidury.
tas Yves saint laurent Ruoge Volupte 26 tender peach labai grazus atspalvis, tik gaila, kad tekstura ne tokia , kokios as ieskojau

Kiek mokejot jei nepaslaptis?
Atsakyti
QUOTE(koko_sa @ 2011 07 16, 01:45)
Kiek mokejot jei nepaslaptis?

apie 115lt smile.gif
cia daugmaz visi chanel blizgiai tiek kainuoja? g.gif
Atsakyti