Įkraunama...
Įkraunama...

Lūpų blizgesiai

mane domina "skanūs" blizgiai/lūpdažiai, kažkada seniai turėjau lūpų blizgį iš avon, kuris labai kvepėjo ir buvo labai skanus smile.gif ir dabar labai norėčiau tokį rast, gal galit ką nors patart, nes kiek turėjau tai tik kvepia skaniai, bet nėra "skanūs".
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Black&Gold: 09 rugpjūčio 2010 - 21:14
QUOTE(Black&Gold @ 2010 08 09, 22:13)
mane domina "skanūs" blizgiai/lūpdažiai, kažkada seniai turėjau lūpų blizgį iš avon, kuris labai kvepėjo ir buvo labai skanus smile.gif ir dabar labai norėčiau tokį rast, gal galit ką nors patart, nes kiek turėjau tai tik kvepia skaniai, bet nėra "skanūs".

Lancome Juicy Tubes tikrai saldus ir skanus thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Black&Gold @ 2010 08 09, 22:13)
mane domina "skanūs" blizgiai/lūpdažiai, kažkada seniai turėjau lūpų blizgį iš avon, kuris labai kvepėjo ir buvo labai skanus smile.gif ir dabar labai norėčiau tokį rast, gal galit ką nors patart, nes kiek turėjau tai tik kvepia skaniai, bet nėra "skanūs".


Jau mineti Lancome 'juicy tubes', zymiai pigesni, bet tokie pat saldes Victoria's Secret 'beauty rush', taip pat labai labai skanus Korres 'Cherry Full Color Gloss', L'oreal 'colour juice'.

Na o toks skanus (su metiniu prieskoniu) tarpinis variantas tarp blizgio ir lupdazio (lip stain) yra Tarte 'LipSurgence'.

Is lupdazius man visi Korres super skanus. Maybelline 'colour sensational' man skanus, bet jis nera saldaininis/saldesis ar pan.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo shopingas: 10 rugpjūčio 2010 - 05:23
QUOTE(Black&Gold @ 2010 08 09, 22:13)
mane domina "skanūs" blizgiai/lūpdažiai...


Katik isbandziau 2 Barry M lupu blizgius - laabai skanus ir skonis neikyrus wub.gif Ir atrodo po kazkiek laiko dingsta ir visai neutralus lieka. Is mano bandytu vienas karameles, kitas braskiniu ledu skonio. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2010 08 11, 01:22)
Katik isbandziau 2 Barry M lupu blizgius - laabai skanus ir skonis neikyrus  wub.gif Ir atrodo po kazkiek laiko dingsta ir visai neutralus lieka. Is mano bandytu vienas karameles, kitas braskiniu ledu skonio.  wub.gif

gal nuotraukyte butu galima pamatyti kaip jie atrodo? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lotutee @ 2010 08 11, 08:26)
gal nuotraukyte butu galima pamatyti kaip jie atrodo? 4u.gif


Tokie - as turiu pirma ir sesta is kaires:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(erika08 @ 2010 08 06, 15:26)
mano šismėgstamiausias  wub.gif  wub.gif  wub.gif Jau trečia turiu
user posted image


Koks cia numeriukas, prasom ant lupu pasirodyt kaip atrodo ax.gif As irgi megstu labai chanelio blizgius ir malonus ant lupu ir pakuotes pakankamai ilgam uztenka thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(egluziukas @ 2010 08 11, 15:14)
Koks cia numeriukas, prasom ant lupu pasirodyt kaip atrodo ax.gif As irgi megstu labai chanelio blizgius ir malonus ant lupu ir pakuotes pakankamai ilgam uztenka thumbup.gif

Lipnūs jie? Kaip laiko? Aį vėl savo mylimą Guerlain nusipirkau ir dar draufę įkalbėjau. Tai ji labai patenkinta liko. O Chanel mačiau labai gražių spalvų, net buvo kilus mintis imti, bet šį kartą susilaikiau.
Atsakyti
Jau turiu 4 barry m blizgius, nu man jie labai malonus ant lupu neatsidziaugiu
http://www.barrym.com/lip-gloss-wands turiu tris pirmas spalvytes ir tofee thumbup.gif tik aisku nelaiko labai ilgai, nes nera lipnus 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eveliina: 12 rugpjūčio 2010 - 21:32
QUOTE(Eveliina @ 2010 08 12, 22:31)
Jau turiu 4 barry m blizgius, nu man jie labai malonus ant lupu neatsidziaugiu
http://www.barrym.com/lip-gloss-wands turiu tris pirmas spalvytes ir  tofee  thumbup.gif tik aisku nelaiko labai ilgai, nes nera lipnus  4u.gif


As kolkas 2 turiu: 'toffee' ir 'pastel pink', bet pastaroji man kiek per sviesi, tai tik ant rankos bandziau. O 'toffee' jau kelis kartus naudojau normaliai - patinka tik kaip minejot laiko trumpokai... Bet noriu ir kitu spalvu jau (bet iki tol reikia kazka is turimu blizgiu kosmetineje isnaudot). ax.gif

Gal galetumet gyvai imest foto ir spalvytes ant rankos ar ant lupyciu? Jei neapsunkiciau su tokiu prasymu... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Eveliina @ 2010 08 12, 22:31)
Jau turiu 4 barry m blizgius, nu man jie labai malonus ant lupu neatsidziaugiu
http://www.barrym.com/lip-gloss-wands turiu tris pirmas spalvytes ir  tofee  thumbup.gif tik aisku nelaiko labai ilgai, nes nera lipnus  4u.gif

o kaip ju kvapas? nes jei turi nemalonu kvapa dulka stalciuje.
Atsakyti
QUOTE(egluziukas @ 2010 08 11, 15:14)
Koks cia numeriukas, prasom ant lupu pasirodyt kaip atrodo ax.gif As irgi megstu labai chanelio blizgius ir malonus ant lupu ir pakuotes pakankamai ilgam uztenka thumbup.gif


Čia yra Chanel "Blizzard" Nr.19.
Kai ištaikysiu progą, tai nusifotografuosiu ir įdėsiu foto kaip atrodo ax.gif
Laiko gerai, yra toks biški kaip su blizgučiu. Nelipnus, maloniai kvepia.
Nusipirkau jį duty free perdaug nesvarstydama, taip "ant greičio", tai dabar neatsidžiaugiu, nes labai sunkiai išsirenku sau lūpdažio ar blizgio spalvą biggrin.gif
Atsakyti