Įkraunama...
Įkraunama...

Lūpų blizgesiai

kazkuri mamyte buvo labai patenkinta max factor'o dvipusiu. man jis ne schmoll.gif
tikrai sausina lupas ,
jeigu padaugini nueina suorais negraziai, nusivalgo irgi kazkokiais gabalais kuriuos labai sunku nutrinti. nekas
user posted image
Atsakyti
QUOTE(rentabili @ 2011 05 12, 21:27)
kazkuri mamyte  buvo labai patenkinta max factor'o  dvipusiu. man jis ne schmoll.gif
tikrai sausina lupas ,
jeigu padaugini nueina suorais negraziai, nusivalgo irgi kazkokiais gabalais kuriuos labai sunku nutrinti. nekas

Man lygiai tas pats buvo drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif Labai nusivyliau ax.gif
Atsakyti
Šiandien gavau Nyx round gloss peach ir ballerina pink spalvų.
user posted image
Peach spalva man superinė, švelnus, skaidrokas rausvas atspalvis ant lūpų. o ballerina pink atidaviau mamai, nes ji tokia labiau perlamutrinė, kas man nepatiko smile.gif ballerina pink ryškesnė spalva - neturi to skaidrumo.

Iš esmės blizgiai patiko, kvapas neįkyrus, nėra labai lipnūs, bet laikosi neblogai, lūpų nesausina.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pepe_Ilgakojine: 13 gegužės 2011 - 15:35
QUOTE(Subjektyvi @ 2011 04 28, 13:11)
Kažkada turėjau tokio tipo YSL blizgius
Touch Brilliance Gloss
user posted image

Nežinau ar LT dar būna, kažkaip neaktualu dabar, bet visai neblogas. Galit pabandyt pažaidimui wink.gif

man istiek labai patinka thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos, gal kuri zinote koks blizgesy butu toks kaip Oksanos Pikul, Marinos ir t.t na tokie putlina ir lyg su spalva lyg be??? 4u.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ritinelis1 @ 2011 05 18, 13:36)
Sveikos, gal kuri zinote koks blizgesy butu toks kaip Oksanos Pikul, Marinos ir t.t na tokie putlina ir lyg su spalva lyg be???  4u.gif  smile.gif

Buna lip plumperiai, Sally Hansen turi, berods Dior ar lancome irgi turi. Zodziu, ieskoti Lip Plumperiu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(ritinelis1 @ 2011 05 18, 12:36)
Sveikos, gal kuri zinote koks blizgesy butu toks kaip Oksanos Pikul, Marinos ir t.t na tokie putlina ir lyg su spalva lyg be???  4u.gif  smile.gif

Kazkada maciau zurnale ji buvo nufotografuota besidazanti Lancome juicy tubes zaliu blizgiu ar Dior zaliu g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Maserati.: 18 gegužės 2011 - 13:37
QUOTE(ritinelis1 @ 2011 05 18, 14:36)
Sveikos, gal kuri zinote koks blizgesy butu toks kaip Oksanos Pikul, Marinos ir t.t na tokie putlina ir lyg su spalva lyg be???  4u.gif  smile.gif


pas jas lūpos pripūstos lotuliukas.gif nei su vienu blizgiu taip nebus
Atsakyti
Aš skaičiau apie Pikul straipsnį kur ji sakė, jog jos nepakeičiama kosmetikos priemonė too faced putlinamasis blizgesys, bet jis lyg porą metų atgal parašytas. Man irgi tas efektas kaip pas jas gražus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kamelija. @ 2011 05 19, 00:09)
Aš skaičiau apie Pikul straipsnį kur ji sakė, jog jos nepakeičiama kosmetikos priemonė too faced putlinamasis blizgesys, bet jis lyg porą metų atgal parašytas. Man irgi tas efektas kaip pas jas gražus  smile.gif


Irgi kazka tokio esu skaicius. Turiu Too Faced Glamour Gloss, jis su saldanciu efektu, kazkiek paputlina lupas.
user posted image
Atsakyti
myliu artdeco blizgius wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Lust @ 2011 05 19, 10:37)
Irgi kazka tokio esu skaicius. Turiu Too Faced Glamour Gloss, jis su saldanciu efektu, kazkiek paputlina lupas.
user posted image

Lūpų nelipina ? 4u.gif
Atsakyti