Įkraunama...
Įkraunama...

Lūpų blizgesiai

QUOTE(venus*from*mars @ 2011 05 05, 13:30)
iš tų melsvų tai man šis neblogas (bourjois)
user posted image



jei jis taip atrodo tai ir as jo noriu thumbup.gif Tai ar tkrai toks rezultatas?
Atsakyti
QUOTE(venus*from*mars @ 2011 05 05, 14:30)
iš tų melsvų tai man šis neblogas (bourjois)
user posted image

fotke tai tragiska, kaip ant lupu plastikine pleve uzdeta, tikiu, kad realiai jis visai ne taip atrodo, o realiau. Cia tai baisu, issigasciau pirkti, realiai nepasiziurejus cool.gif g.gif
Atsakyti
user posted image
patinka konsistencija, spalva thumbup.gif nors ir nedažnai naudoju, bet labiausiai patinkantis blizgis.
Atsakyti
QUOTE(InBa @ 2011 05 06, 21:45)
user posted image
patinka konsistencija, spalva  thumbup.gif  nors ir nedažnai naudoju, bet labiausiai patinkantis blizgis.

irgi turiu, tik ne ta spalva, superinis, gerai laikosi, nenusivalgo. As myliu Dior daugeli produktu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(rentabili @ 2011 05 05, 19:53)
reklamineje foto tai super atrodo
kaip suprantu jis yra saldomasis,
kaip realiai spalvyte ar pablukina ar tik skaidrus blizgesys

na tikrai ant lūpų nėra tik skaidrus, man tai jis taip net patamsina šiektiek jas
Papildyta:
QUOTE(Roxetė @ 2011 05 06, 20:55)
fotke tai tragiska, kaip ant lupu plastikine pleve uzdeta, tikiu, kad realiai jis visai ne taip atrodo, o realiau. Cia tai baisu, issigasciau pirkti, realiai nepasiziurejus  cool.gif  g.gif

tikrai taip neatrodo biggrin.gif nebent aišku teptume belekiek sluoksnių biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(venus*from*mars @ 2011 05 06, 22:11)
tikrai taip neatrodo  biggrin.gif  nebent aišku teptume belekiek sluoksnių  biggrin.gif

taip ir maniau, kad foto ziauriai persudyta doh.gif nes neiciau su tokiom lupom i gatve nei uz ka biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Roxetė @ 2011 05 06, 22:12)
taip ir maniau, kad foto ziauriai persudyta  doh.gif  nes neiciau su tokiom lupom i gatve nei uz ka  biggrin.gif

na aš kogero irgi neičiau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kursuotoja @ 2011 05 06, 16:58)
jei jis taip atrodo tai ir as jo noriu thumbup.gif  Tai ar tkrai toks rezultatas?

cia paprastas bespalvis blizgis-na toks efektas kaip ir betkurio bespalvio blizgio
Atsakyti
QUOTE(rolandas. @ 2011 05 07, 13:45)
cia paprastas bespalvis blizgis-na toks efektas kaip ir betkurio bespalvio blizgio

tai kad visai ne toks jo efektas kaip pavaizduota smile.gif
Atsakyti
QUOTE(InBa @ 2011 05 06, 21:45)
user posted image
patinka konsistencija, spalva  thumbup.gif  nors ir nedažnai naudoju, bet labiausiai patinkantis blizgis.

mano kitokia spalva, bet pats blizgis thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(_sala_ @ 2011 05 03, 18:19)
Rašau atsiliepimą apie naujai gautą Opi lūpų blizgesį 2in1.


Bus man apzorai 2 iskart pirkt doh.gif Visgi man jis nepatiko - pabandziau tik viena is pirktu spalvu, bet kad jau tos spalvos labai neduoda, grynai ta skaidri dalis bega, tik kartais ibega spalvos, pats blizgis labai lengvas, nelipnus... Na as priratus prie lipniu, tai man neitiko - pardaviau abu. ax.gif Bet isbandyt smagu buvo.
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2011 05 11, 16:41)
Bus man apzorai 2 iskart pirkt  doh.gif Visgi man jis nepatiko - pabandziau tik viena is pirktu spalvu, bet kad jau tos spalvos labai neduoda, grynai ta skaidri dalis bega, tik kartais ibega spalvos, pats blizgis labai lengvas, nelipnus... Na as priratus prie lipniu, tai man neitiko - pardaviau abu.  ax.gif Bet isbandyt smagu buvo.


Na va smile.gif aš tai tiesiog pagavau kampą kaip spausti reikia, kad ne tik skaidrus bėgtų, ties apačia, per vidurį. Bet man irgi nelabai patinka, kad jis toks neutralus, nes ryškesnius mėgstu.
Atsakyti