Įkraunama...
Įkraunama...

Lūpų blizgesiai

QUOTE(fantuteee @ 2011 04 21, 14:22)
man irgi įdomu  biggrin.gif



tikrai ne. nera taip kad neutralizuotu, labiau skaidrus su melsvu atspalviu, ta prasme bent man jis nepabalina....
Atsakyti
http://www.5braskes....s.d?id=44780693

Ar jau matet lietuvoje toki loreal melynaji blizgi 'Oreal „Glam Shine Fresh Gloss“? g.gif
Papildyta:
QUOTE(rentabili @ 2011 04 21, 14:19)
tikrai ne. nera taip kad neutralizuotu, labiau skaidrus su melsvu atspalviu, ta prasme bent man jis nepabalina....

Ir man gosh'as jokio efekto nesuteike..
Atsakyti
Pabandziau parduotuveje sita blizgi:
VS Brilliant Lip shine
user posted image
Tuo metu patiko, nusipirkau.

Taciau kuo toliau naudoju tuo labiau jis man nepatinka schmoll.gif as megstu riebesnius, tiek vazelinus tiek blizgius. sitas nera riebus. Taciau labai graziai zeri, tiek pavesyje, tiek pries saule. Spalva labai grazi, bet noretusi riebesnio doh.gif tai pasitepus lupas riebiu vazelinu ir ant virsaus siuo bliuzgiu gerai, bet dviguba terlione doh.gif

Nes va Clinique sitas: Long Last Glosswear
user posted image
Mano lukescius atitinka ideali, tepasi riebokai, islieka ilgai ant lupu, drekina gerai. Taciau blizg gal ir ne tiek daug kiek VS.
Atsakyti
QUOTE(convict @ 2011 04 26, 21:03)
Pabandziau parduotuveje sita blizgi:


Turejau si VS blizgi ir as pries kelis metus - buvau net uzmirsus kol neperskaiciau jusu atsiliepimo. Pirkau nebandzius, pradzioj patiko, bet paskui tai toks neitin. Berods pasausindavo lupas, neskalsus, nors siaip atrode graziai.
Atsakyti
Kažkada turėjau tokio tipo YSL blizgius
Touch Brilliance Gloss
user posted image

Nežinau ar LT dar būna, kažkaip neaktualu dabar, bet visai neblogas. Galit pabandyt pažaidimui wink.gif
Atsakyti
Rašau atsiliepimą apie naujai gautą Opi lūpų blizgesį 2in1.
user posted image
Likau patenkinta, lūpos labai gražiai atrodo, kaip nulakuotos, nelimpa, švelnios, blizgis lengvai tepasi, labai įdomi ir pati pakuotė, nes paspaudus tūbelę susimaišo vidinėje dalyje esantis raudonas dažas ir išorinis permatomas su blizgučiais (gaunasi neryški ir gaivi spalva). Išsilaiko vidutiniškai, bet man ir nepatinka ilgai išliekantys, kurie paprastai lipnūs būna. Ai, ir dar jis bekvapis, tai gerai, neatsibos greitai smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _sala_: 03 gegužės 2011 - 17:20
as turiu panasu, nors labai grazi pakuote bet tik tai
paprastutis skaniai kvepia trumpai laiko
user posted image
smashbox hybrid 2 in 1
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rentabili: 03 gegužės 2011 - 21:01
Vakar is sandeliuko issitraukiau Paul&Joe blizgi, spalvyte '04 blossom' - turiu ji nuo rudens, bet spalva tokia pavasariska/vasariska, kad nenorejau anksciau naudot. Sia firma seniai nusiziurejus, bet kainos nemazos, tai baisu pirkt nepabandzius, bet gavau gera kaina blizgesiuka ir griebiau. Na o isbandzius tik pagirt galiu ir jau zvalgausi daugiau sios firmos blizgiu (o gal ir kitu priemoniu). Spalvyte gaunasi svelni, beskonis/bekvapis, tepasi ir skirstosi ant lupu lengvai, netirstas, bet vidutinio lipnumo gaunasi sakyciau. Manau laikysis gerai, nors vakar kelias priemones isbandinejau, tai greitai ji nusivaliau nuo lupu.

antras is kaires:
user posted image
user posted image

QUOTE(_sala_ @ 2011 05 03, 18:19)
Rašau atsiliepimą apie naujai gautą Opi lūpų blizgesį 2in1.


Apraset taip graziai, tai ir man prisireike jau jo doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo shopingas: 04 gegužės 2011 - 17:40
iš tų melsvų tai man šis neblogas (bourjois)
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo venus*from*mars: 05 gegužės 2011 - 13:31
QUOTE(shopingas @ 2011 05 04, 18:39)

Apraset taip graziai, tai ir man prisireike jau jo  doh.gif


Va panaudojau jį jau daugiau kartų, tai dabar mąstau, kad trūksta šiek tiek spalvos, nes mėgstu ryškesnius blizgesius, o šis galima sakyti bespalvis smile.gif Bet tas blizgumas ir malonus jausmas vis tiek didelis pliusas smile.gif O ir labai pigiai gavau, va iš čia pirkau: Opi
Atsakyti
QUOTE(_sala_ @ 2011 05 05, 15:36)
Va panaudojau jį jau daugiau kartų, tai dabar mąstau, kad trūksta šiek tiek spalvos, nes mėgstu ryškesnius blizgesius, o šis galima sakyti bespalvis smile.gif Bet tas blizgumas ir malonus jausmas vis tiek didelis pliusas smile.gif O ir labai pigiai gavau, va iš čia pirkau: Opi


Aciu uz nuoroda - as is ebay.com nusipirkau jau, gavosi man pigiau, nes is to paties pardavejo 2 pirkau. 4u.gif Belieka sulaukt ir isbandyt. O kad praktiskai bespalvis, tai man tinka.
Atsakyti
QUOTE(venus*from*mars @ 2011 05 05, 14:30)
iš tų melsvų tai man šis neblogas (bourjois)
user posted image



reklamineje foto tai super atrodo
kaip suprantu jis yra saldomasis,
kaip realiai spalvyte ar pablukina ar tik skaidrus blizgesys
Atsakyti