Įkraunama...
Įkraunama...

Lūpų blizgesiai

QUOTE(_sala_ @ 2011 04 14, 19:30)
Norėjau, mergaitės pasiklausti Jūsų nuomonės kaip šie blizgesiai atrodo?


trecias graziausiai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2011 04 18, 00:18)
Melyni nuima lupu raudoni, padaro jas tokias neutralesnes spalvos. Nors ivairus ir tie melyni buna: vienu efektas matosi, kitu nelabai, o treti ir spalva duoda (pvz sis DIOR duoda tokai psalva, kokia indelyje yra biggrin.gif  ). Man labiausiai veike BENEFIT blizgis, tik kartais visgi netikdavo tas lupu neutralizavimas, o ypac kiek padauginus blizgio, tai atrodydavau kaip susalus buciau, o dar kai baltaode esu, tai ne i tema daznai tas vaizdelis....


O teisybe ar ne, kad melynos spalvos blizgiai pabaltinai dantis g.gif tipo gaunasi optine apgaule biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos mergaitės žiūriu jūs čia diskutuojant man dabar aktualiu klausimu biggrin.gif
Norėjau paklausti gal kas žinot kokį panašių blizgiuką į šitą meybelline shine seduction? Ieškau tokios spalvytės dabar blizgių, nežinau kokie čia iš geresnių, putlinančių. Šitas man buvo nepamainomas, nerealus smile.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(convict @ 2011 04 18, 13:35)
O teisybe ar ne, kad melynos spalvos blizgiai pabaltinai dantis g.gif  tipo gaunasi optine apgaule biggrin.gif


Na ne ant dantu tepami, tai nebaltina jie biggrin.gif Bet kai lupos blyskesnes, tai ir dantys sviesesni (baltesni) atrodo, nors nebutinai turi but melynas blizgis, gali but ir kitos spalvos blizgis/lupdazis su melsvu atspalviu. O siaip tai cia tas pats kaip ir su kitom spalvom: tamsesnes isryskina dantis, geltonesni atrodo su ryskia spalva ir pan. ax.gif
Atsakyti
o kur jūs perkate ta melsva blizgi? apėjau parduotuves ir neradau... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(fantuteee @ 2011 04 18, 18:58)
o kur jūs perkate ta melsva blizgi? apėjau parduotuves ir neradau...  rolleyes.gif


Zinau Essence berods turejo, bet cia is pigiu, o turi Guerlain (tik jau senokos kolekcijos, tai galima ir pasenusi turbut nusipirkt), Lancome 'juicy tubes', Estee Lauder turi keliu rusiu. Na mano minetas Benefit turi. Siaip turbut internetu pirkt didziausia tikimybe rast ju, nes parduotuvese gali ir nebut, jei ne naujos kolekcijos. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2011 04 19, 06:43)
Zinau Essence berods turejo, bet cia is pigiu, o turi Guerlain (tik jau senokos kolekcijos, tai galima ir pasenusi turbut nusipirkt), Lancome 'juicy tubes', Estee Lauder turi keliu rusiu. Na mano minetas Benefit turi. Siaip turbut internetu pirkt didziausia tikimybe rast ju, nes parduotuvese gali ir nebut, jei ne naujos kolekcijos.  4u.gif

Dar Gosh'as lygtais turi, toki isspaudziama. tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Pythonica @ 2011 04 18, 13:58)
Sveikos mergaitės žiūriu jūs čia diskutuojant man dabar aktualiu klausimu  biggrin.gif
Norėjau paklausti gal kas žinot kokį panašių blizgiuką į šitą meybelline shine seduction? Ieškau tokios spalvytės dabar blizgių, nežinau kokie čia iš geresnių, putlinančių. Šitas man buvo nepamainomas, nerealus  smile.gif
user posted image
user posted image

o koks sitos spalvytes pavadinimas tikslus? yra siu blizgiu pilna ebay ir maciau yra fragrancedirect.com 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Olivia. @ 2011 04 19, 10:36)
Dar Gosh'as lygtais turi, toki isspaudziama. tongue.gif


Tikrai taip, o ir apziuret gyvai galima, nes ju LT tikrai yra (na bent praeita vasara buvo) drinks_cheers.gif
Atsakyti
ieskau blizgio kuris atrodytu taip
user posted image
sis yra lorac bet kuris ir kokia spalva g.gif cia man labai grazus
o gosh melynaji turiu. spalvos jis praktiskai neduoda g.gif vientisas blizgesys turi savyje melsvu zeruciu, maloniai vesina, gana lipnus
[IMG]
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rentabili: 20 balandžio 2011 - 20:36
O sis gosh gerai veikia, t.y. neutralizuoja raudonuma? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pythonica @ 2011 04 18, 13:58)
Sveikos mergaitės žiūriu jūs čia diskutuojant man dabar aktualiu klausimu  biggrin.gif
Norėjau paklausti gal kas žinot kokį panašių blizgiuką į šitą meybelline shine seduction? Ieškau tokios spalvytės dabar blizgių, nežinau kokie čia iš geresnių, putlinančių. Šitas man buvo nepamainomas, nerealus  smile.gif


As turiu tokiu keleta , perku is fragnancedirect, man atrodo paveikslelyje kazkas i 410 panasu g.gif nes pas mane toks numeriukas thumbup.gif
Blizgesys tikrai labai puikus 4u.gif
Atsakyti