Įkraunama...
Įkraunama...

Lūpų blizgesiai

QUOTE(zydrune0916 @ 2011 04 07, 19:44)

jei is pigiuju,esu patenkinta prestige 'vanity gloss'.labai grazu spalvyciu yra,o pats blizgesiukas lipnus ir skaniai kvepia,o man tas patinka wub.gif ypac gerai ziema,nes jis riebus,tai ne tik graziai zvilga,bet kartu ir apsaugo lupas smile.gif verta pabandyti,kaina apie 11lt eurokose
user posted image

turiu toki rozini su blizguciais, nors truputuka jauciasi tie blizguciai ant lupu, bet jau kaip zeri saulej wub.gif
Atsakyti
Šiandien išbandžiau Lumene lūpų blizgį. Buvo parašyta, jog naujiena. Be parabenų, su vitaminais ir pan. irnesakyk.gif Turbūt pusė eilino šlamšto, bet blizgis patiko biggrin.gif Mėginau raudonąją spalvą. Tokia sodri, ne rėkianti, bet santūriai ryški. Labai malonus ant lūpų. Manau įsigysiu greitu metu.
Atsakyti
Man labai patinka Dior blizgesys wub.gif wub.gif Švelnus, nelabai lipina lūpas, galėtų labiau išsilaikyt, bet.. Man pats pačiausias wub.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Avocado @ 2011 04 13, 01:58)
Šiandien išbandžiau Lumene lūpų blizgį. Buvo parašyta, jog naujiena. Be parabenų, su vitaminais ir pan. irnesakyk.gif Turbūt pusė eilino šlamšto, bet blizgis patiko biggrin.gif Mėginau raudonąją spalvą. Tokia sodri, ne rėkianti, bet santūriai ryški. Labai malonus ant lūpų. Manau įsigysiu greitu metu.

Cia gal Lumene Natural Code serija? Situ nebandziau, bet "senesni" blizgiai taip idealiai man tinka, kad net nebandau kitu firmu.
Atsakyti
Norėjau, mergaitės pasiklausti Jūsų nuomonės kaip šie blizgesiai atrodo? Tik nekrepkit dėmesio į mano asimetriškas lūpas (pasirodo verysad.gif ) ir nelabai idealiai padažytas lūpas.
user posted image
user posted image
user posted image
Man tas violetinis kažkokia nelabai sąmonė..

Į lūpų dažų temą taip pat įdėsiu kelis vaizdelius smile.gif
Atsakyti
QUOTE(_sala_ @ 2011 04 14, 19:30)
Norėjau, mergaitės pasiklausti Jūsų nuomonės kaip šie blizgesiai atrodo?


1 ir 3 grazu, o antras kazkaip negraziai subeges ruozais i rauksleles, bet gla realybej nesimato taip. Na ir violetine kaip spalva labai reikalaujanti tvarkos makiaze.

Beje, kas per blizgiai cia?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo shopingas: 14 balandžio 2011 - 18:58
QUOTE(shopingas @ 2011 04 14, 19:57)
1 ir 3 grazu, o antras kazkaip negraziai subeges ruozais i rauksleles, bet gla realybej nesimato taip. Na ir violetine kaip spalva labai reikalaujanti tvarkos makiaze.

Beje, kas per blizgiai cia?


Tai va kad tas violetinis labai sunkiai pasisklaido, manau jis tinkamesnis kokiom juodaodėm būtų, nes labai tamsus. O ir šiaip, labai sunku jį gražiai užsitepti prie kraštų, nes jis klampus ir dar tas galiukas pro kurį bėga blizgis gana platus.

Nr 1. Bourjois 3D effect nr.13 rose tectonic

Nr 2. Lancome Juicy pop nr. 001 purple laser

Nr 3. Deborah professional longwear gloss - juicy coral
Atsakyti
QUOTE(_sala_ @ 2011 04 14, 19:30)
Norėjau, mergaitės pasiklausti Jūsų nuomonės kaip šie blizgesiai atrodo? Tik nekrepkit dėmesio į mano asimetriškas lūpas (pasirodo verysad.gif  ) ir nelabai idealiai padažytas lūpas.



Kokios asimetriškos, kai kas, pvz. aš, apie tokias tik pasvajot gali, taip kad wink.gif . Man 3 gražiausiai atrodo, 1 irgi neblogai, tik spalva man asmeniškai nepatinka smile.gif .
Atsakyti
QUOTE(abiga @ 2011 04 14, 16:21)
Cia gal Lumene Natural Code serija? Situ nebandziau, bet "senesni" blizgiai taip idealiai man tinka, kad net nebandau kitu firmu.


Taip. Kai rašiau atsliepimą, buvau primiršusi. Žinokit man labai patiko, kad nors tai blizgis, bet pojūtis labiau kaip vazelino. Lengvas, malonus ant lūpų. Labai gražiai žėrėjo prieš saulę.

_sala_ - pirmasis patiko. Ryškūs, tad gal ne visai kasdienai, bet pavasaris - leidžiama ir tai tongue.gif Antrojo spalva labai įmantri, net nežinau ar įdomi, ar baisi biggrin.gif Rinkčiausi tik progai su tema ar fotosesijai. Šiaip stiprus ne. Trečiojo natūraliausia, švelniausia spalvytė, tinkama kiekvienai dienai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Melitta @ 2011 04 13, 07:41)
Man labai patinka Dior blizgesys  wub.gif  wub.gif  Švelnus, nelabai lipina lūpas, galėtų labiau išsilaikyt, bet.. Man pats pačiausias  wub.gif
user posted image

vakar kaip tik išbandžiau, tai labai labai patiko, tik dėl spalvos sudvejojau kokia isigyti, kokia turit ir kur perkat?
Atsakyti
turiu toki klausima... ax.gif užregėjau kai kurių damų kosmetinėse mėlynus lūpų blizgius, tai noriu paklaust, ar jie suteikia kazkokios grazios spalvos lupoms? na kuo tie blizgiai jums patinka? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(fantuteee @ 2011 04 17, 23:17)
turiu toki klausima...  ax.gif  užregėjau kai kurių damų kosmetinėse mėlynus lūpų blizgius, tai noriu paklaust, ar jie suteikia kazkokios grazios spalvos lupoms?  na kuo tie blizgiai jums patinka?  blush2.gif


Melyni nuima lupu raudoni, padaro jas tokias neutralesnes spalvos. Nors ivairus ir tie melyni buna: vienu efektas matosi, kitu nelabai, o treti ir spalva duoda (pvz sis DIOR duoda tokai psalva, kokia indelyje yra biggrin.gif ). Man labiausiai veike BENEFIT blizgis, tik kartais visgi netikdavo tas lupu neutralizavimas, o ypac kiek padauginus blizgio, tai atrodydavau kaip susalus buciau, o dar kai baltaode esu, tai ne i tema daznai tas vaizdelis....
Atsakyti