Įkraunama...
Įkraunama...

Lūpų blizgesiai

QUOTE(shopingas @ 2011 04 05, 17:03)
Labai labai jums aciu  4u.gif Idealiai cia tos foto, o jau blizgis  wub.gif Noriu dar labiau jo ir nebraukiu is pirkiniu saraso...

nu i mane tu , ok?o tai jauciuos kaip pensininke biggrin.gif 4u.gif zinok as uzsimaniau dar ir kitu blizgiu sitos firmos, nes labai jis man patinka ir piestuka juoda turiu tai zinok geriausias is turetu, dar ir visa kita labai noriu isbandyt sios firmos 4u.gif
Atsakyti
Ant lūpų gražiai atrodo, bet labai jau nepatogu jeigu reikia su pirštu kabinti smile.gif Nebent teptuką visur nešiotis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2011 04 04, 18:44)
Cia kur pirstu kabinamas? Turiu 'guava' toki,tai tik truputi pabalina lupytes, nuima raudonuma. Siaip visai nieko, bet natrakart nekartociau ir minusas mna, kad pirstu kabinamas. O siaip ilgai naudojosi - jau ir nusibodo, bet sia savaite baigsis.

taip, tas pats smile.gif ai, aš jau pripratau prie to, kad pirštu kabinamas, nors aišku didesnis pliusas būtų, jei jis būtų su šepetuku
Atsakyti
shemsa, kaip grazu wub.gif kur jus perkat si blizgesi? kokia kainyte?
Atsakyti
QUOTE(Juoko ašara @ 2011 04 06, 12:20)
shemsa, kaip grazu wub.gif  kur jus perkat si blizgesi? kokia kainyte?

nu as ji su teptuku tepu, o seip nesinesioju as jo nes man gerai laikos pagrinde visi blizgiai ir lupdaziai thumbup.gif
aciu 4u.gif as ji pirkau asos.com mokejau apie 6-7svarus, nuolaida buvo thumbup.gif
bet yra siu blizgiu ir feelnique.com ir lookfantastic 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(shemsa @ 2011 04 06, 14:07)
nu as ji su teptuku tepu, o seip nesinesioju as jo nes man gerai laikos pagrinde visi blizgiai ir lupdaziai  thumbup.gif
aciu  4u.gif as ji pirkau asos.com mokejau apie 6-7svarus, nuolaida buvo  thumbup.gif
bet yra siu blizgiu ir feelnique.com ir lookfantastic  4u.gif


Per asos paieska man randa tik viena sios firmos blizgi ir kitos formos doh.gif Nezinau ar del to, kad is JAV ziuriu, bet kazkaip durnai su tuo kosmetikos skyreliu (berods rudeni is asos uzsakinejau, tai isvis nerode tos kategorijos 'beauty') doh.gif Nusiziurejau feelunique.com, nes siuntimas nemokamas, bet siaip nepigus, tai dar laukiu.

Dar buna ebay, bet kad ten kainos ne ka mazesnes...
Atsakyti
nusipirkau tokį Artdeco lip brilliance
user posted image
labai thumbup.gif
Atsakyti
Sveiki,

o aš patenkinta savo BEYU blizgesiu lūpoms wub.gif Blizgesys su šviesele ir veidrodėliu, todėl dabar galiu pasidažyti bet kur bigsmile.gif Jis panašus į GHOST firmos blizgesį, bet BEYU man toks lengvas, visiškai neapsunkinantis ir nelipinantis lūpų ir spalvytė vos vos matosi, nes nepatinka kai lūpos išreikštos, O GHOST, bent jau man, lipina ir apsunkina lūpas. Tikrai kartosiu BEYU, bet kažkodėl jau kuris laikas nebėra papildymų verysad.gif
Nemaniau, kad grįšiu prie blizgesių, nes jie nepatikdavo dėl savo lipnumo, bet aptikusi BEYU, gailėjausi, kad anksčiau jo neaptikau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo akacijaorama: 07 balandžio 2011 - 13:48
išbandžiau ir nusipirkau collistar lūpų blizgesį, sarmoi 20% nuolaida. labai patinka, ilgai laikosi ir ieskojau be blizgučių.
user posted image tokia spalvyte, o ipakavimas atrodo teip user posted image
ankščiau manes nežavejo kai reikia tepti su plasmasiniu galiuku blizgį, budavo geriau kai sepetelis yra, bet sis graziai pasiskirsto. thumbup.gif wub.gif
beje į sarma užėjau nusipirkti too faced lūpų balzamo-blizgio, bet nebuvo. gal kas turit tą balzamą? ax.gif įdomu kaip jis vis gundausi pirkti tik bisky baido kad su pirstuku reiks mozoti.
Atsakyti
Smashbox blizgiai super! MAC antroj vietoj.
Lancome man labai lipnus, kaip klijai. O labiausiai nepatiko YSL Golden Gloss ar panasiai vadinosi (nesilaiko), Estee Lauder (gryni klijai) ir naujieji Shiseido (prapuola per 15 minuciu).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linuke: 07 balandžio 2011 - 14:17
o man labai patinka chanel blizgesiukas,spalva rose dilemma wub.gif nors ir nesilaiko labai ilgai,bet tikrai geriau nei kiti blizgesiai,sudrekina lupas,labai malonus jausmas smile.gif ir spalva tokia svelni,pavasariska,nera tokia 'rekianti' 4u.gif lygiai tokia pat kaip paveikslelyje
user posted image

jei is pigiuju,esu patenkinta prestige 'vanity gloss'.labai grazu spalvyciu yra,o pats blizgesiukas lipnus ir skaniai kvepia,o man tas patinka wub.gif ypac gerai ziema,nes jis riebus,tai ne tik graziai zvilga,bet kartu ir apsaugo lupas smile.gif verta pabandyti,kaina apie 11lt eurokose
user posted image
Atsakyti
O man chanel blizgis nepatiko schmoll.gif perdaug lipnus, greit susigeria ir at lupu lieka tik blizguciai doh.gif
Atsakyti