Įkraunama...
Įkraunama...

Lūpų blizgesiai

ateinu pasidziaugt savo nauju isigytu blizgiu wub.gif
New CID Cosmetics i - shine Lip Gloss with Mirror
spalvyte tequilla sunrise
user posted image
nu toks fainas, spalvyte tokis ruzava su labai smulkiais auksiniais blizguciais, bet jie nera ikyrus thumbup.gif , laikosi puikiai, nera lipnus perdaug, graziai blizga, nu zodziu isimylejau wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Roxetė @ 2011 03 31, 13:06)
Labai geras man pasirode naujasis Bourjois lupu produktas eau de gloss cosmicwub.gif  Pliusai: skaniai kvepiantis, saldus, malonus ant lupu, nedziovina lupu, patogus sepetelis  thumbup.gif



Iš kur ir kiek? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(cindy @ 2011 03 31, 15:38)
Iš kur ir kiek? ax.gif

nelabai klausima supratau. Kur as pirkau ir kiek mokejau?
Atsakyti
QUOTE(Roxetė @ 2011 03 31, 15:59)
nelabai klausima supratau. Kur as pirkau ir kiek mokejau?

Taip smile.gif
Atsakyti
QUOTE(cindy @ 2011 03 31, 21:53)

pirkau parfumexpresse, mokejau 29LT 4u.gif bet ziuriu sm kosmetikos isparduotuvej po 15LT naujus pardavineja, tai pasirodo permokejau gerokai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Roxetė @ 2011 03 31, 22:09)
pirkau parfumexpresse, mokejau 29LT  4u.gif  bet ziuriu sm kosmetikos isparduotuvej po 15LT naujus pardavineja, tai pasirodo permokejau gerokai  biggrin.gif


user posted image
šitas?

gal žinot/galit palygint, kuo skiriasi nuo šių
user posted image
Atsakyti
Gavau dovanu stai toki blizgesi Gosh Gloss eclat&Brillancehttp://makeupneurd.f...07/img_7683.jpg, lb fainas, puikiai laikosi ir tie blizguciai neikyrus wub.gif ir dar ant jo veidrodelis yra ir atsisukus swiecia biggrin.gif Tie pas mane nr 04 cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 05 balandžio 2011 - 17:09
Ateinu pagirt Korres lūpų sviestą - spalvą duoda, gražiai atrodo ir, kas man svarbiausia, lūpų kampučiuose nesubėga, nes iki šiol visi iki vieno blizgiai po kiek laiko subėgdavo ir lūpų kampučiuose likdavo balta.
Atsakyti
QUOTE(shemsa @ 2011 03 31, 14:31)
ateinu pasidziaugt savo nauju isigytu blizgiu  wub.gif
New CID Cosmetics i - shine Lip Gloss with Mirror
spalvyte tequilla sunrise
user posted image
nu toks fainas, spalvyte tokis ruzava su labai smulkiais auksiniais blizguciais, bet jie nera ikyrus thumbup.gif , laikosi puikiai, nera lipnus perdaug, graziai blizga, nu zodziu isimylejau  wub.gif


O gal realia foto butu galima pamatyt? Idealu butu ir indelyje, ir pvz ant rankos (ant lupu irgi idomu, bet kad daug ir nuo lupu pigmento priklauso). 4u.gif Jau isirasiau i noru sarasa, bet kolkas subaigineju turimas priemones kosmetinej....

QUOTE(october' @ 2011 04 04, 13:22)
Ateinu pagirt Korres lūpų sviestą - spalvą duoda, gražiai atrodo ir, kas man svarbiausia, lūpų kampučiuose nesubėga, nes iki šiol visi iki vieno blizgiai po kiek laiko subėgdavo ir lūpų kampučiuose likdavo balta.


Cia kur pirstu kabinamas? Turiu 'guava' toki,tai tik truputi pabalina lupytes, nuima raudonuma. Siaip visai nieko, bet natrakart nekartociau ir minusas mna, kad pirstu kabinamas. O siaip ilgai naudojosi - jau ir nusibodo, bet sia savaite baigsis.
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2011 04 04, 17:44)
Cia kur pirstu kabinamas? Turiu 'guava' toki,tai tik truputi pabalina lupytes, nuima raudonuma. Siaip visai nieko, bet natrakart nekartociau ir minusas mna, kad pirstu kabinamas. O siaip ilgai naudojosi - jau ir nusibodo, bet sia savaite baigsis.


Aš turiu "jasmine" spalvą. Tobula spalva, suteikia vos vos pieniško ružavumo lūpoms, bet man jis per mažai drėkina. Bet mylimas vis tiek wub.gif
Atsakyti
QUOTE(shemsa @ 2011 04 04, 20:58)
ryt imesiu foto  mirksiukas.gif

kaip zadejau imetu realias foto 4u.gif
sorry ant greicio padaziau lupas, bet vaizdas matos blush2.gif
indelyje user posted image
ant rankosuser posted image
ant lupuuser posted image
Atsakyti
QUOTE(shemsa @ 2011 04 05, 16:03)
kaip zadejau imetu realias foto 4u.gif


Labai labai jums aciu 4u.gif Idealiai cia tos foto, o jau blizgis wub.gif Noriu dar labiau jo ir nebraukiu is pirkiniu saraso...
Atsakyti