Įkraunama...
Įkraunama...

Lūpų blizgesiai

man labai labai patinka glominerals blizgis. Fantastiskai atrodo ir ant lupu labai gerai laikosi. thumbup.gif

Stai tokia spalva. Is tikruju tai spalva ant paveiksliuko ir buteliuke atrodo baisiai, bet kai man kosmetologe uztepe ant lupu, tai ne tas zodis kaip grazu. wub.gif

https://www.groziolo...lizgesys-peony/
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2011 03 20, 00:11)
Nu as to kolkas nepastebejau. O siaip jei palaidais plaukais vaikstant, tai bet kuris blizgis gali ne vietoj atsidurt kai plaukai prie lupu prilimpa...


Aha man taip buna ypac vejuota diena,tada issiterlioju puse veido kol plaukus nuo lupu visus surenku lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(cindy @ 2011 03 20, 14:13)
Kokį rekomenduotumėt gerą blizgesį kūno spalvos? ax.gif


Revlon - peach petal. Puikus 4u.gif
user posted image
Atsakyti
Turiu toki maybelline Watershine Elixir Lip Gloss http://www.thegirlys...?id_product=173 esu patenkinta mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyteee @ 2011 03 18, 15:46)
man šis labai super L'oreal Glam shine  http://loreal.moteri... thumbup.gif  thumbup.gif  tik spalva kitokia 4u.gif
labai ilgai išlieka thumbup.gif

Pritariu,kad ilgai islieka,bet man labai sausina lupas verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(Roxetė @ 2011 03 07, 19:44)
Dabar labiausiai naudoju siuos blizgesius:
Lancome Fever gloss
http://www.thecosmet...ss_la0048_0.jpg

labai man jie patinka, spalvines gamos labai grazios.  thumbup.gif O ir nelipina lupu, kas man svarbiausia  wub.gif

MAn sitie blizgesiukai pasakiski thumbup.gif ,jau kokias 5spalvytes turiu tikrai ax.gif
Papildyta:
user posted image
user posted image

NA vat turiu ir YSL golden gloss man nepatinka,kad jis LIPNUS verysad.gif ,laikosi neblogai.
Atsakyti
QUOTE(saulyteee @ 2011 03 18, 13:46)
man šis labai super L'oreal Glam shine  user posted image  thumbup.gif  thumbup.gif  tik spalva kitokia 4u.gif
labai ilgai išlieka thumbup.gif

kas del laikymosi, tai super gerai laikosi sie Loreal blizgiai. Is pradziu erzino ju lipnumas, bet kai pripratau ir reikia gerai issilaikancio blizgalo- naudoju sita 4u.gif O jei norisi kazko lengvesnio, tai tam yra ne vienas kitas mylimas blizgis kosmetikos tasiuke bigsmile.gif
Atsakyti
nusipirkau 2 MAC ir 5 NYX blizgius, tai kazkaip man NYX labiau prie sirdies, nes MAC ant mano lupu kazkaip nzn... per daug blizgesio ax.gif tik stipriai vysniom kvepiatas NYX, man asmeniskai kvapas patinka ir ant lupu jo nesijaucia, bet kam gal ir trukdo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Blanche89 @ 2011 03 22, 17:28)
nusipirkau 2 MAC ir 5 NYX blizgius,...


O konkreciau nenorit parasyt kokius tiksliai vienus irk itus pirkot? Nes dabar toks postas nelabai ko vertas - tiksliau man pvz neaisku kuris NYX blizgis cia taip patiko, kuris MAC toks blogas (nes dabar neaisku net ka tuo blizgesiu ivardijat, t.y. blizgejima/blizgucius/dregnuma ir tt) ir pan. Na pvz turiu ir vienu, ir kitu, tai man NYX 'girls' serijos nepatinka, o NYX 'mega shine' net labai patinka - tai negaliu sakyt, kad visi NYX faini... ax.gif Ir siaip abi firmos turi nuo matiniu iki super blizguciais prikimstu blizgiu...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo shopingas: 22 kovo 2011 - 22:46
Ateinu pasipasakot apie kelis savo blizgius....

Sitas ne naujiena mano krepselyje, bet kazkaip vis dvejoniu sukelia, o normaliai turbut ir nesu komentavus niekur. Putlinantis LIP FUSION 'pucker up' blizgis (turejau 4 spalvytes, bet tik sia pasilikau) - na del putlinimo net nezinau, nematau kazkokio super efekto, nors lupas pasaldo, lengvai pakandzioja, skonis toks cinamoninis. Manau tas paputlejimas tik vizualiai del lupu slapumo atrodo ir tiek. O kaip blizgis smagus ant lupu, ypac karstom dienom. Tik man teptukas nepatinka - kazkoks nepatogus, lengva uz krastu uzeit ir pan. Bet turbut bemastydama ir bedvejodama taip ir sunaudosiu biggrin.gif
user posted image

Sekantis sena meile (nors sunaudojus tik 1 iki siol esu) Maybelline 'water shine diamonds' blizgis, spalvyte 'precious lilac' - atmintyje jis man buvo kaip idealiso spalvos blizgis, t.y. alyvinio atspalvio, bet neryskus, neikyrus ir pan., tai atostogu metu LT vasara nusipirkau, bet is sandeliuko tik dabar istraukiau... Nors jau parduotuvej kazkaip man ne toks jis atrode, t.y. spalva labiau link rozines, ne alyvines, ant lupu visai beveik nesimato... Tai taip ir nezinau pakeista juose kazkas ar tiesiog atmintis apgauna mane del to pirmojo.... Bet kas itin patiko, tai skonis wub.gif
user posted image

Velgi po atostogu LT pas mane atsirades Manhatan blizgis, spalvyte '52n' - is sandeliuko irgi istrauktas visai neseniai. Sitas iskart sunervino savo sepeteliu, t.y. sereliai tokie trumpi, nepatogus tepti ir isvis kazkaip kartais truputi dryziais nusitepa sis blizgis. Spalva grazi, su daug blizguciu, bet ant lupu man ji tokia, kad kartais patinka, o kartais ne - matyt priklauso nuo tepamo kiekio ir bendro makiazo (nors dazausi daugmaz taip pat visada)... Bet siaip nekartotinas pirkinys....
user posted image

Na ir labiausiai nustebines (nes nesitikejau nieko gero is jo) UMA 'perfect kiss' blizgis-balzamas - kolkas tik pora kartu naudojau, tai dar pavargstu kol isspaudziu (nesuprantu kazka reikia padaryt ar tik spaust, kad iseitu blizgis ant sereliu, as tik spaudziu). Bet siaip patiko kaip pasidengia, kaip laikosi, patiko spalva, blizgesys, sereliai kiek ilgoki, bet patogus uztepti.
user posted image
Atsakyti
[quote=graShkyte,2011 02 28, 22:13]
[quote=popelka,2011 02 23, 12:10]
Jau antrą žiemą neatsidžiaugiu netikėtai atrastais blizgesiais Bell Milky Shake lip gloss 3D Effect thumbup.gif
Yra keletas atspalvių ir jie visi tokie pusiau skaidrus pieniški:
user posted image
Gal esat uzmaciusios juos kur nors Vilniui? bigsmile.gif kazkaip nerandu verysad.gif
[/quote]
Turiu as toki blizgesiuka, spalvyte labai grazi, manau jos visos grazios ir gan universalios, tinka prie visko ir kiekvienai, na beveik... ax.gif
O pirkau Hales turgaus rusiskos kosmetikos paviljone, kaina apie 10Lt. Tiesa laikosi neilgai, bet man vistiek patinka, busiu LT pirksiu dar, turi malonu saldanti poveiki thumbup.gif
Atsakyti
Noreciau nusipirkti nauja blizgi,is geresniu firmu-gal galetumet patarti-koks butu geriausias,gerai laikytu,graziai atrodytu
Atsakyti
Labai geras man pasirode naujasis Bourjois lupu produktas eau de gloss cosmic. wub.gif Pliusai: skaniai kvepiantis, saldus, malonus ant lupu, nedziovina lupu, patogus sepetelis thumbup.gif

user posted image
Atsakyti