Įkraunama...
Įkraunama...

Lūpų blizgesiai

QUOTE(Babystar @ 2010 07 29, 20:25)
situ MAC jau nebegamina, vietoi ju ishleido superglass 4u.gif

Tai cia ne vietoj ju, o tiesiog tiek Superglass, tiek Dazzleglass Creme yra limituoto leidimo kolekcijos ir tiek smile.gif
Atsakyti
QUOTE(6Combo9 @ 2010 07 29, 21:38)
Tai cia ne vietoj ju, o tiesiog tiek Superglass, tiek Dazzleglass Creme yra limituoto leidimo kolekcijos ir tiek  smile.gif

na taip tikriausiai, bet tie DC man asmenishkai labiau patiko, jie aisq skirtingi, bet man patinka kai daugiau pigmento ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Babystar @ 2010 07 29, 19:25)


Labai lauksiu foto 4u.gif dar labiau uzsinoresi, tik tingine as kol nuvaziuosiu iki parduotuves sad.gif Bet labai domina kaip ant lupu atrodo 4u.gif
Atsakyti
(pirmos lupos be nieko, 2os dienos svesoi,3os su blykste), fotikas neperduoda zeruciu kiekio, realiai ju daug daugiau ir jie skirtingu dydziu ir spalvu.

disco blend(sakyciau permatomas, daugiausiai auksiniu zeruciu)
user posted image

swee tart(bishki i ruzavuma duoda)
user posted image

sugar overload(sis turi daugiausiai zeruciu, bishki balina lupas)
user posted image

tikiuosi padesiu apsispresti 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Babystar: 30 liepos 2010 - 09:07
merginos, pas mus lt yra tokie blizgiai? idomu, kokie atsiliepimai.
user posted image
Atsakyti
Babystar sugar overload kaip graziai atrodo, realybeje speju dar geriau 4u.gif Bet labiausiai noretusi isnbandyti superflash , raso , kad jie panasusu su jusiskiu sweet tarte , net ssuperflash turi daugiau pigmento ir jis toks rausvas su auksu.
Atsakyti
QUOTE(Cherry_ @ 2010 07 30, 13:28)
Babystar sugar overload  kaip graziai atrodo, realybeje speju dar geriau  4u.gif Bet labiausiai noretusi isnbandyti superflash , raso , kad jie panasusu su jusiskiu sweet tarte , net ssuperflash turi daugiau pigmento ir jis toks rausvas su auksu.


labai geras aprasymas, ir keli palyginimai su kitais blizgiais is MAC'o mirksiukas.gif
cia
Atsakyti
Turiu Prestige firmos blizgius kelis.. tai ruzaviausia spalva su blizguciai man labai panasi i viena is Isadora tu blizgiu blizgesiu.. wub.gif tai jei kazkam gaila 50lt Isadorai, siulyciau pabandyt Prestige Vanity gloss spalvyte 01 light 4u.gif ziauriai lipnus, laaaaabai blizgus ir ciut spalvyte tokia yra.. islaike man 3val 4u.gif
Atsakyti
Ar bandete kas nors YSL pure gloss blizgesiukus?
kaip kas ar gerai laiko? malonus ant lupu?
Atsakyti
QUOTE(tropicaa1 @ 2010 08 02, 15:47)
Ar bandete kas nors YSL pure gloss blizgesiukus?
kaip kas ar gerai laiko? malonus ant lupu?



Bandžiau keletą kartų parduotuvėje, man patiko, malonus ant lūpų, gražiai atrodo smile.gif
Atsakyti
mano šismėgstamiausias wub.gif wub.gif wub.gif Jau trečia turiu
user posted image
Atsakyti
Turiu šį oriflame putlinantį:
user posted image
veikia, putlina, dilgčioja, tačiau sausina lūpas. Antro nebepirksiu:)
Atsakyti