Įkraunama...
Įkraunama...

Lūpų blizgesiai

QUOTE(_sala_ @ 2011 03 03, 14:40)
Šiandien išbandžiau savo Lancome juicy tubes lūpų blizgesį. Teko traukti iš sandėliuko, nes šiuo metu labai lūpos sausos. Tai drėkina tikrai smarkiai, gražiai žvilga, lūpos šlapios atrodo, tik lipnokas kai reikalas...reikia priprasti. Gal vėliau jei įdomu bus įdėsiu kaip lūpos atrodo.

pradzioje man irgi truputi maise tas lipnumas, bet gal pripratau, taciau dabar mazdaug 2metai tik sita blizgi naudoju. Esu per ta laika dar pora bandziusii kitos firmos, bet vistiek sitas liko megstamiausias.
Atsakyti
Per nuolaidas isigijau Body Shopo skaidru blizgesi su blizguciais. Mna jis labai labai wub.gif Ir kvapas malonus ir lipnumo ant lupu nesijaucia.
Atsakyti
Kažkada dovanų buvau gavus Jordana skaidrų blizgį, labai patiko, ilgai ieškojau tokio pat, bet niekur neradau, paskui atsitiktinai gavau, tai vėl nusipirkau, visai patinka, gana neblogai išsilaiko.
Atsakyti
QUOTE(october' @ 2011 03 10, 08:46)
Kažkada dovanų buvau gavus Jordana skaidrų blizgį, labai patiko, ilgai ieškojau tokio pat, bet niekur neradau, paskui atsitiktinai gavau, tai vėl nusipirkau, visai patinka, gana neblogai išsilaiko.

Mano pirmas naudotas blizgesys buvo Jordana, tikrai patiko. thumbup.gif Dabar ju nesu maciusi pirkti, na turguose nesilankau, tai gal ten ir butu ju g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Roxetė: 10 kovo 2011 - 11:28
man irgi kuri laike maise Juicy Tube lipnumas.
Bet visumoj tai labai patinka thumbup.gif thumbup.gif kai pabaigsiu savuosius - tai isigysiu JT!
Atsakyti
QUOTE(Roxetė @ 2011 03 10, 12:28)
Mano pirmas naudotas blizgesys buvo Jordana, tikrai patiko.  thumbup.gif  Dabar ju nesu maciusi pirkti, na turguose nesilankau, tai gal ten ir butu ju  g.gif

aš paskutinį kartą buvau iš Kosmados gavus, bet dabar jau kelis metus jų ten nebėr..
Atsakyti
Na va gavau Mac blizgius:
lustreglass love nectar spalvos,
fainas, spalva visai natūrali, gražiai blizga, lipnumo turi, bet ne per daug,

dazzleglass
internationalist spalva superinis šitas wub.gif

gerai laikosi, dedu didelį pliusą thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Leslie @ 2011 03 11, 00:16)
Na va gavau Mac blizgius:
lustreglass love nectar spalvos,

dazzleglass
internationalist spalva superinis šitas  wub.gif


drinks_cheers.gif abu LABAI geri smile.gif vieni geriausiu is turetu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lisik: 11 kovo 2011 - 00:44
QUOTE(Leslie @ 2011 03 11, 00:16)
Na va gavau Mac blizgius:
lustreglass love nectar spalvos,
fainas, spalva visai natūrali, gražiai blizga, lipnumo turi, bet ne per daug,



bigsmile.gif as kaip tik renkuosi is sitos linijos blizgi.. gal galit parekomenduot koki alyvines spalvos su blizguciais arba koki svelniai rozini? Tik matinio nenoriu, kad nesubegtu i rauksles bigsmile.gif dar domino c-thru, bet bijau kad labai baltas bus..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amber123: 11 kovo 2011 - 13:51
QUOTE(amber123 @ 2011 03 11, 13:46)
bigsmile.gif as kaip tik renkuosi is sitos linijojs blizgi.. gal galit parekomenduot koki alyvines spalvos su blizguciais arba koki svelniai rozini? Tik matinio nenoriu, kad nesubegtu i rauksles bigsmile.gif

Dėl alyvinės spalvos nežinau, nes man tokios netinka blush2.gif bet lustreglass man rodos visi ne su blizguciais, o tiesiog blizga, kaip vanduo. Dazzlegalss su blizgučiais, internationalis spalva ružava su mėlynais blizgiukais, labai efektingai atrodo thumbup.gif

štai kaip ant lūpų funtabulous

O lustrreglass flusterose vat kaip matosi, be blizgučių, tiesiog blizga, kaip šlapios lūpos, tai jei su blizgučiais, reikėtų rinktis iš dazzleglass 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Leslie @ 2011 03 11, 14:56)
Dėl alyvinės spalvos nežinau, nes man tokios netinka  blush2.gif  bet lustreglass man rodos visi ne su blizguciais,  o tiesiog blizga, kaip vanduo. Dazzlegalss su blizgučiais, internationalis spalva ružava su mėlynais blizgiukais, labai efektingai atrodo  thumbup.gif



Is Dazzelglass nenoriu, nes ten kiekio kaip ant juoko.. mano lupos storos, tai uztektu 3k trb lotuliukas.gif doh.gif nu cia juokais.. bet rimtai ten labai maza talpa..o ir kaina didesne.. del alyvines spalvos, tai nebutinai..ne violetine gink dieve biggrin.gif zodziu, ten tiek spalvu, kad nzn doh.gif lotuliukas.gif va cia gerai spalvos parodytos: is kaires i desne s-thru, Mouth watering, Languish, Love nectar ir Beaux
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amber123: 11 kovo 2011 - 14:08
Gal kas gali pakomentuot Catrice blizgesius? Spalvos patiko, svarstau koki prigriebti.
Atsakyti