Įkraunama...
Įkraunama...

Lūpų blizgesiai

Siandien nusipirkau Estee lauder High gloss 13. Ziuresim kaip bus smile.gif
Megstamiausi yra YSL Golden Gloss, Artdeco, Bourjois naujieji 3D - truputi nusivyliau, nes trumpai laikosi ir kvapas man nelaabai. Dar turiu Loreal bespalvi - labai patinka.
Atsakyti
QUOTE(style18 @ 2011 02 27, 18:44)
Siandien nusipirkau Estee lauder High gloss 13. Ziuresim kaip bus smile.gif



Kokia cia spalvyte butu? bigsmile.gif
Atsakyti
Vakar netycia 4u.gif isigyjau Maxfactor Vibrant curve, spalvyte 04 - Me me me. Nebuciau net meginus tokios spalvos, nes atrode labai jau ryski, bet konsultante parekomendavo, isbandziau ir is tiesu lupos graziai rausvos atrodo, labai blizga ir labai skaniai kvepia arbuzais. Nuo siol jis vienas mano megstamiausiu, uz Isadora ar Artdeco blizgius man mielesnis wub.gif
Atsakyti
[quote=popelka,2011 02 23, 12:10]
Jau antrą žiemą neatsidžiaugiu netikėtai atrastais blizgesiais Bell Milky Shake lip gloss 3D Effect thumbup.gif
Yra keletas atspalvių ir jie visi tokie pusiau skaidrus pieniški:
user posted image
Gal esat uzmaciusios juos kur nors Vilniui? bigsmile.gif kazkaip nerandu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(graShkyte @ 2011 02 28, 22:13)
user posted image
Gal esat uzmaciusios juos  kur nors Vilniui?  bigsmile.gif  kazkaip nerandu  verysad.gif


Mačiau Baltupių Norfoje, kur yra Martina berods (visokios rusiškos komsetikos parduotuvė). 11 Lt. kainuoja.
Atsakyti
QUOTE(graShkyte @ 2011 02 28, 23:13)
Gal esat uzmaciusios juos  kur nors Vilniui?  bigsmile.gif  kazkaip nerandu  verysad.gif

Paieškokite Europos požeminėje perėjoje, ten dažnai būna pigesnės kosmetikos mirksiukas.gif
Atsakyti
Siandien Sephoroj apziurejau Hello Kitty stenda ir aisku neatsispyriau pagundai istestuot blizgius (mano silpnybe) 'big smile gloss' (SIUOS). ax.gif Siaip nepatinka man issukami blizgiai, nes sunku valdyt kieki, nelabai taupus, plius uztepimas nepatogus buna, bet butent siu galiukas toks lenktas, manau butu patogus ir prisitaikytu prie lupu formos (nezinau realiai kaip, nes bandziau su aplikatorium ir ne tiesiai is tubeles). Spalvytes grazios ir nemazai man patinkanciu, bet kai isdestyta parduotuvej kitaip nei internete, tai ir neatsimenu kas viliojo mane biggrin.gif Na o pats blizgis lipnus, tirstas (bet ant lupu nesijaucia sunkumo), pasidenge graziai, nesubego spalva (na buna su riebiais arba labai lengvais, kad spalva nelygiai pasidengia), laikesi ilgai (2val islaike be problemu, po to nusivaliau, o iki tol teko gerti ir veida praustis, bet blizgis nenusivale (aisku liko ir ant stiklines krasto, bet ant lupu kuo aiskiausia spalva tebebuvo, o del prausimosi, tai as lupas suciaupus prausiuosiu, bet vistiek ne visi blizgiai/lupdaziai islieka)). Jau vos susilaikiau nenusipirkus, bet.. reikia geriau pagalvot reikia ar ne man jo isvis, del spalvos apsisprest ir svarbiausia nusprest ar itiks man tas lipnumas (nes tokiu nemegstu, bet siuo atveju lupos nesijaute apsunkintos).

user posted image
Atsakyti
O kaip sitie:
Yves Saint Laurent Gloss Repulpant? Butent 4 glossy nude spalvyte gal kas turit? 4u.gif
http://www.ysl-parfu...uit.jspz?id=675
Atsakyti
user posted image

mano kairiausias (faberlic you nova perfect shine). buvau įkalbėta, nenusivyliau. labai gerai laikosi, manau kada nors dar ėsigysiu, nors esu ištikima essence high shine smile.gif
Atsakyti
Šiandien išbandžiau savo Lancome juicy tubes lūpų blizgesį. Teko traukti iš sandėliuko, nes šiuo metu labai lūpos sausos. Tai drėkina tikrai smarkiai, gražiai žvilga, lūpos šlapios atrodo, tik lipnokas kai reikalas...reikia priprasti. Gal vėliau jei įdomu bus įdėsiu kaip lūpos atrodo.
user posted image
Petite nymphe (realiai šviesiai rausvai-violetinis)
Atsakyti
Dabar labiausiai naudoju siuos blizgesius:


Lancome Fever gloss
user posted image

labai man jie patinka, spalvines gamos labai grazios. thumbup.gif O ir nelipina lupu, kas man svarbiausia wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 07 kovo 2011 - 20:07
siuo, saltuoju metu einamiausias smile.gif . balzamas-blizgis.
YSL Baume D'ete Tinted Lip Balm
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 09 kovo 2011 - 19:38