Įkraunama...
Įkraunama...

Lūpų blizgesiai

QUOTE(popelka @ 2011 02 24, 11:27)
Labai graži spalva bigsmile.gif lauksim vėlesnių atsiliepimų drinks_cheers.gif


aha, tikrai grazi spalva, kur pirkot?
Atsakyti
Geru atsiliepinu paskaiciau apie clarins blizgius. Galvoju isigyti. Gal zinote ar prekejiauja sia produkcija Sarma parduotuvese, turiu ceki, galeciau pamainyti ji i blizgi bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(EWI @ 2011 02 24, 17:49)
Nusipirkau siandien tema paskaicius  nr 08 biggrin.gif Tikrai labai malonus ant lupu,patinka kvapas ir jokio skonio. Fainas ,ypac uz tokia kaina smile.gif Tik su spalva nelabai pataikiau,susiliejo su veidu...,bet tai jauciu sutepsiu  smile.gif


kokia spalvyte emete? ax.gif ar duoda spalva? 4u.gif
Atsakyti
08 ta vidurine. Siaip jos tokios balzganos,mazai spalvos...rausva pieniska panasia jau turiu tai del to nesirinkau jei is ryskesniu ciut. Siaip mano pacios lupos labai sviesios tai gal ir nelabai gerai...bet dabar esu be makiazo,pasidazius gal kitaip ziuresis. Manau tai geras varijantas kas nori ciut pabalinti per raudonas lupas. Na ir siaip skonio reikalas. O konfortas tikrai liux.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo EWI: 24 vasario 2011 - 17:15
QUOTE(popelka @ 2011 02 24, 11:28)
O su šitais viso to nepastebiu. Net savo mėgstamą Clinique Superbalm šiuo metu numečiau į šoną, nes šaltyje man su juo lūpos sulimpa. unsure.gif



O as kaip tik per salcius tepu.. viskas ok biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Jazira @ 2011 02 24, 15:37)
aha, tikrai grazi spalva, kur pirkot?

pirkau sarmoj

QUOTE(veiva @ 2011 02 24, 16:18)
Geru atsiliepinu paskaiciau apie clarins blizgius. Galvoju isigyti. Gal zinote ar prekejiauja sia produkcija Sarma parduotuvese, turiu ceki, galeciau pamainyti ji i blizgi  bigsmile.gif

kur aš buvau neturėjo
Atsakyti
QUOTE(veiva @ 2011 02 24, 16:18)
Geru atsiliepinu paskaiciau apie clarins blizgius. Galvoju isigyti. Gal zinote ar prekejiauja sia produkcija Sarma parduotuvese, turiu ceki, galeciau pamainyti ji i blizgi  bigsmile.gif

Clarins labai faini blizgiai, nežinau, ar sarmoj yra, nes visad siunčiuosi, bet jie tikrai faini,


man nepatinka labai Clinique blizgis, dabar turiu nusipirkusi long lasting glosswear SPF15, be galo klampus, nelygiai tepasi, tikrai netikęs schmoll.gif
user posted image
nerekomenduoju 4u.gif
Atsakyti
Man tai patiko sitas Clinique blizgis,turejau ketvirta is kaires,numerio dabar nepasakysiu.Rozinis be jokio perlamutro ir blizgiu daleliu. Tikrai labai ilgai issilaiko,tik besibaigiant pradejo darytis tas baltas ruosas ant lupu.
Atsakyti
man tai labai patinka Clinique Full Potential Lips blizgesiukas, spalva glamour full, nu jau tokia nereali man spalva, turiu miniuka, bet pirksiu turbut pilna blizgi thumbup.gif
user posted image
Atsakyti

 i 
Dėl citavimo: stenkimės cituoti taip, kad citata neužimtų didžiosios dalies žinutės. Paprastai juk atsiliepiama į vieną ar kitą mintį nario žinutėje, todėl vertėtų citatą tumpinti. Nėra prasmės cituoti keliasdešimties eilučių žinutę tik tam, kad didelės citatos apačioje parašytumėte: "Pritariu", "Jėga " ir pan. Tokios žinutės laikomos SPAM'u ir bus trinamos be perspėjimo.



 ! 
Draudžiama cituoti nuotraukas, ypač daugiau nei vieną.


Atsakyti
QUOTE(shemsa @ 2011 02 25, 13:11)
man tai labai patinka Clinique Full Potential Lips blizgesiukas, spalva glamour full, nu jau tokia nereali man spalva, turiu miniuka, bet pirksiu turbut pilna blizgi  thumbup.gif


man irgi patinka sios serijos clinique, tik turiu kitoki atspalvi, vienas megstamiausiu 4u.gif
Atsakyti
Naudoju Maybelline Jade Color Sensational Cream Gloss Nr. 415, coral blush, labai patinka spalva, rami, koraline su auksinem dulkem, nezerintis blizgesiukas kiekvienai dienai, skaniai kvepia, bet deje blogai laikosi, nelipnus, skystas, greitai susibega ir dingsta nuo lupu.
Atsakyti