Įkraunama...
Įkraunama...

Lūpų blizgesiai

QUOTE(Ryuk @ 2011 02 21, 21:16)
As taip pat uz YSL, jau ketverius metus naudoju ju blizgesius  wub.gif


o koks buteliuko tūris?
Atsakyti
Jau antrą žiemą neatsidžiaugiu netikėtai atrastais blizgesiais Bell Milky Shake lip gloss 3D Effect thumbup.gif
Yra keletas atspalvių ir jie visi tokie pusiau skaidrus pieniški:
user posted image
Turi šiek tiek lipnumo, bet ne per daug, jogurtinės konsistencijos, kreminio pojūčio ant lūpų, labai malonus karamelinio pieniško kokteilio kvapas wub.gif bet saldaus cukrinio skonio neturi (labai nemėgstu kai blizgis apsilaižius buna saldus kaip cukrus), patinka kad nesubėga į lūpų raukšleles ir į kraštus, gana ilgai išlieka ant lūpų, lūpos jaučiasi padrėkintos ir pamaitintos, nebrangus, tokiom šaltom dienom kasdienai man idealus. thumbup.gif Jis su šepetėliu.
Čia gyvai 6 nr. user posted image
user posted image
user posted image

Nr.8
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo popelka: 23 vasario 2011 - 11:11
ooo, Bell blizgesiai thumbup.gif jaunystėj pirkdavau, nes buvo tikrai pigūs... Bet ir geri smile.gif kaip dabar, nežinau. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gisana: 23 vasario 2011 - 11:20
QUOTE(popelka @ 2011 02 23, 11:10)
Jau antrą žiemą neatsidžiaugiu netikėtai atrastais blizgesiais Bell Milky Shake lip gloss 3D Effect thumbup.gif
Yra keletas atspalvių ir jie visi tokie pusiau skaidrus pieniški:
user posted image

Neteko tokiu matyti g.gif o kur perkate ir kokia kaina?
Atsakyti
QUOTE(Roxetė @ 2011 02 23, 14:20)
Neteko tokiu matyti  g.gif  o kur perkate ir kokia kaina?

As sia firma maciau Martinoje berot ir siaip mazose kosmetikos parduotuvese 4u.gif


Spalvytes labai niam, reikes paziureti kai grysiu i LT bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cherry_: 23 vasario 2011 - 15:31
Žiūrėkit, visai smagų kažkieno blogą aptikau internete. Yra daugybės skirtingų lūpų blizgesių ir lūpdažių nuotraukos ir aprašymai, visai įdomu pasižiūrėti smile.gif

Lupytes

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Roxetė @ 2011 02 23, 14:20)
Neteko tokiu matyti  g.gif  o kur perkate ir kokia kaina?



Kaune bazei ju yra 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(popelka @ 2011 02 23, 12:10)
patinka kad nesubėga į lūpų raukšleles ir į kraštus,



nesubega jie tikrai? g.gif turejau, bet tamsesne spalva, tai lyg tai viskas ok..
Atsakyti
QUOTE(popelka @ 2011 02 23, 12:10)


Tai kiek gi mokate uz blizgesius? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(DuNNo @ 2011 02 24, 02:21)
Tai kiek gi mokate uz blizgesius? ax.gif



Galiu atsakyt.. bent pas mus kaune, jie iki 10lt kazkur kainuoja.. 8lt su ct kazkas
Atsakyti
QUOTE(Roxetė @ 2011 02 23, 14:20)
Neteko tokiu matyti  g.gif  o kur perkate ir kokia kaina?

QUOTE(amber123 @ 2011 02 24, 00:11)
Kaune bazei ju yra  4u.gif
Papildyta:
nesubega jie  tikrai?  g.gif  turejau, bet tamsesne spalva, tai lyg tai viskas ok..

Ir aš ten pat radau drinks_cheers.gif Šiaip turėtų būti visur kur platesnis pasirinkimas Bell kosmetikos. Kaina 9 Lt.
Aš turiu 7 ir 8 nr tai viskas ok. mirksiukas.gif Kartais buna lūpos pašerpetojusios, tai kol tepuosi atrodo išsiryškina tie pašerpetojimai, bet vėliau nebesimato, netgi sakyčiau jis man specialus blizgis pažiūvusių lūpų dienoms. biggrin.gif Kai kurie blizgesiai būdavo man palieka tokią balzganą juostelę ant lūpų kai nusičepsi, kiti atrodo riebūs, nelipnūs, tačiau vėliau kažkaip išskysta, tarsi susigeria į lūpas, kiti ilgiau išliekantys šaltyje taip nemaloniai džiūsta ant lūpų, tarsi ant jų traukiasi. O su šitais viso to nepastebiu. Net savo mėgstamą Clinique Superbalm šiuo metu numečiau į šoną, nes šaltyje man su juo lūpos sulimpa. unsure.gif
Atsakyti
vakar įsigijau shiseido Luminizing Lip Gloss, spalva PK303 Bellini
user posted image
Kadangi dar tik veina diena džiaugiusi tai veliau parašysiu ar nepersigalvojau, bet po kol kas labai patiko, labai malonus ant lūpų, duoda drėgnumo jausma jokio lipnumo. vakar kai tepiau lūpos net pasausėjusios buvo bet net atstatė jas, tik nelabai randu atsiliepimu nenaudojat, tiksliau radau viena kad ne ilgai laikosi.
Atsakyti
QUOTE(vienintelė @ 2011 02 24, 12:19)
vakar įsigijau shiseido Luminizing Lip Gloss, spalva PK303 Bellini

Labai graži spalva bigsmile.gif lauksim vėlesnių atsiliepimų drinks_cheers.gif
Atsakyti