Įkraunama...
Įkraunama...

Lūpų blizgesiai

QUOTE(j-urgit-a @ 2011 02 18, 14:17)
Cia vienas ir tas pats blizgis, as dabar kaip tik toki pradejau naudot (tai vienam tubiko sone vienaip parasyta, kitam sone kitaip parasyta)  mirksiukas.gif O pats blizgis - geris, mano naujoji meile  thumbup.gif


Nu aš ir galvoju, kad jie lyg tas pats, savąjį pavarčiau, tas pats ant skirtingų pusių užrašyta, bet galvoju kaip tokia ekspertė tai patylėsiu lotuliukas.gif
Ir mano šitas mylimasis, nusipirkau per akciją iš feelunique.com tai mama nureketavo, buvo nušerpetoję lūpos, daviau pasitept ir nebegrąžino - lūpas sudrėkino, pamaitino, spalva irgi tiko biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(_sala_ @ 2011 02 15, 13:14)
Šiandien išbandžiau savo naują Guerlain terracotta lūpų blizgesį. Likau tikrai patenkinta, nes gerai laikosi, nelimpa, nors gana riebus. Tokias Nude lūpas padaro, tinka prie tamsesnio makiažo
user posted image

Mano labai megiami Guerlain blizgesiai butent sios serijos, o va Kiss kiss per daug lupas lipde, nepatiko tas klampumas. schmoll.gif
Atsakyti
Papildziau savo VS kolekcija dviem naujais blizgiais biggrin.gif pirmas vadinas Bubble it up, toks permatomas, su smulkiais roziniais bligzuciais, o antras su spf 15 vadinas Ms. mojito.. jau isbandziau biggrin.gif neiskenciau.. tai koooooookie faini.. wub.gif myliu as VS blizgiu.. tiesa, abu spalvos nesuteikia.. tik bubble it up ciut ciut svelniai i ruzavuma su blizguciais, bet tie blizguciai neatrodo pavieniai, labai graziai ant lupu wub.gif o kvapas.. mamamia wub.gif gumaaaaa wub.gif abu labai faini.. dabar kai pirksiu tai noreciau su spalva kokio sviesaus.. bet ten issirinkt tai be sansu doh.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amber123: 19 vasario 2011 - 18:36
QUOTE(Malena @ 2011 02 14, 15:53)
Kazkada butent siu spalvu norejau, bet pasirinkau YSL Golden Gloss nr.2
user posted image

Dar nieko neradau geresnio uz siuos YSL blizgius,kazkas fanatastiko 4u.gif wub.gif

Atsakyti
QUOTE(bartuke @ 2011 02 19, 18:50)
Dar nieko neradau geresnio uz siuos YSL blizgius,kazkas fanatastiko 4u.gif  wub.gif

Ar nelipnus jis? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(bartuke @ 2011 02 19, 19:50)
Dar nieko neradau geresnio uz siuos YSL blizgius,kazkas fanatastiko 4u.gif  wub.gif

o gal galit kas nors parasyti sito blizgio,butent sitos spalvytes pilna pavadinima,netik nr.nes pagal nr as kazkaip kitaip matau biggrin.gif
is anksto aciu
Atsakyti
QUOTE(rolandas. @ 2011 02 20, 16:34)
o gal galit kas nors parasyti sito blizgio,butent sitos spalvytes pilna  pavadinima,netik nr.nes pagal nr as kazkaip kitaip matau biggrin.gif
is anksto aciu


02 Gold Praline
O bet taciau anksciau YSL siems Golden Gloss blizgiams suteikdavo ir numeriuka ir spalvos pavadinima, taciau dabar naujai isleistuose jie neberaso spalvos pavadinimo, tik numeriukas. Pagal numerius spalvos isliko tokios pacios.
Pvz anksciau pirkau YSL Golden Gloss nr. 10 Golden Peony, isnaudojau ir neseniai vel pirkau, tai buvo jau be spalvos pavadinomo, tik "nr. 10" 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2011 02 20, 17:00)
02 Gold Praline
O bet taciau anksciau YSL siems Golden Gloss blizgiams suteikdavo ir numeriuka ir spalvos pavadinima, taciau dabar naujai isleistuose jie neberaso spalvos pavadinimo, tik numeriukas. Pagal numerius spalvos isliko tokios pacios.
Pvz anksciau pirkau YSL Golden Gloss nr. 10 Golden Peony, isnaudojau ir neseniai vel pirkau, tai buvo jau be spalvos pavadinomo, tik "nr. 10" 4u.gif

Fantastiskas sitas, du sunaudojau, ir noresiu dar bigsmile.gif

Dabar laukiu poros MAC, pakomentuosiu paskui, pati niekuomet nebandziusi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bartuke @ 2011 02 19, 18:50)
Dar nieko neradau geresnio uz siuos YSL blizgius,kazkas fanatastiko 4u.gif  wub.gif


As taip pat uz YSL, jau ketverius metus naudoju ju blizgesius wub.gif
Atsakyti
Man tai ysl sausina lupas ax.gif ir skonis toks kaip vaistu, keistokas g.gif
Atsakyti
QUOTE(RainyDay @ 2011 02 21, 21:09)
Man tai ysl sausina lupas  ax.gif  ir skonis toks kaip vaistu, keistokas  g.gif


Keista, sudetyje kaip tik yra maitinanciu alieju, kurie ypatingai drekina lupas. Ir kvapas labai geras, ne koks slyksciai saldus kaip kokiu VS blizgesiu biggrin.gif
Atsakyti
Kur jūs perkate YSL blizgius? Užsimaniau pabandyti 4u.gif kokia kaina?
Atsakyti