Įkraunama...
Įkraunama...

Lūpų blizgesiai

QUOTE(agniukee @ 2011 02 14, 09:21)
Turiu du savo favoritus smile.gif dienai chanel nr.107 Equinoxe, lbai naturalus  wub.gif

Kazkada butent siu spalvu norejau, bet pasirinkau YSL Golden Gloss nr.2
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Malena: 14 vasario 2011 - 13:53
Šiandien išbandžiau savo naują Guerlain terracotta lūpų blizgesį. Likau tikrai patenkinta, nes gerai laikosi, nelimpa, nors gana riebus. Tokias Nude lūpas padaro, tinka prie tamsesnio makiažo
user posted image
user posted image kairėje
user posted image
Atsakyti
QUOTE(DuNNo @ 2011 02 11, 20:41)
Siandien isigijau si
user posted image

Ziauriai patenkinta wub.gif ir kvepia skaniai,ir ne per lipnus 10balu biggrin.gif

super atrodo thumbup.gif kur pirkote,kokia kaina
Atsakyti
user posted image
turėjau,labai nepatiko,labai daug blizgučių (norėjau kad būtų daug bet ten jau buvo nesveikai daug) visai nelipnus kaip vanduo,trumpai laiko.
Atsakyti
QUOTE(Shelly @ 2011 02 16, 15:33)
http://i56.tinypic.com/2jg751v.jpg
turėjau,labai nepatiko,labai daug blizgučių (norėjau kad būtų daug bet ten jau buvo nesveikai daug) visai nelipnus kaip vanduo,trumpai laiko.


Mano nuomonė apie šį visai priešinga smile.gif
Tik spalva mano ne tokia buvo.
Atsakyti
man labiausiai patinka sie blizgesiai (dabar naudoju pirma is desines)
Lumene Natural code
http://www.ipix.lt/desc/87399844/
mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2011 02 12, 14:05)
Bourjois nesusipratimas o ne blizgiai, viena turejau, daugiau i ta puse nebeziuriu schmoll.gif

Kodėl nepatiko? g.gif kaip tik gundausi kokį nusipirkt pabandymui, nes kaina gera, spalvos neblogos..
Atsakyti
eurokoj akcija loreal blizgiams 4u.gif tik nezinau ar cia visose eurokose blush2.gif siandien pas mus maciau tie maziukai po 25lt o tie glame shine 6h po 28lt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Girl_not4_you @ 2011 02 17, 09:17)
Kodėl nepatiko? g.gif  kaip tik gundausi kokį nusipirkt pabandymui, nes kaina gera, spalvos neblogos..

Lipnus, lupu nedrekina, o ir atrodo ne taip jau ir graziai lyginant su kai kuriais blizgiais. Zodziu bourjois nebepirksiu kai yra tiek norimu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2011 02 17, 13:48)
Lipnus, lupu nedrekina, o ir atrodo ne taip jau ir graziai lyginant su kai kuriais blizgiais. Zodziu bourjois nebepirksiu kai yra tiek norimu biggrin.gif

Man tai kaip tik pasitaikė visai nelipnus nors norėjau lipnaus gavau kažkokį vandenėlį doh.gif
Atsakyti
QUOTE(bresk5 @ 2011 02 16, 15:06)
super atrodo thumbup.gif kur pirkote,kokia kaina


Siaip pirkau cia SM mokejau 25lt smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DuNNo: 18 vasario 2011 - 01:17
QUOTE(skaistukas @ 2010 12 28, 16:45)
mergaites uz kuri balsuojat:) kokie ju skirtumai kuris geresnis  smile.gif

CLARINS INSTANT LIGHT NATURAL LIP PERFECTOR
user posted image

ar

CLARINS Eclat Minute Instant Light Natural Lip Perfector
user posted image


Cia vienas ir tas pats blizgis, as dabar kaip tik toki pradejau naudot (tai vienam tubiko sone vienaip parasyta, kitam sone kitaip parasyta) mirksiukas.gif O pats blizgis - geris, mano naujoji meile thumbup.gif
Atsakyti