Įkraunama...
Įkraunama...

Lūpų blizgesiai

QUOTE(DuNNo @ 2011 02 09, 04:23)
Gal yra atsiliepimu apie siuos? ax.gif ar svalva kokia yra? g.gif

ar nepastebejau musu parduotuvese,kur ju rasti galima ir kainyte kokia?

Naudojau ta auksini is kaires. Visai patiko kaip uz tokia kaina. Spalvyte su smulkiais blizguciais, graziai lupas pabalina , laikosi vidutiniskai. bet gal siek tiek lupoms diskomfortas buvo kiek atsimetu , kazkaip traukdavo jas g.gif
Atsakyti
QUOTE(DuNNo @ 2011 02 09, 04:23)
Gal yra atsiliepimu apie siuos? ax.gif ar svalva kokia yra? g.gif
user posted image

ar nepastebejau musu parduotuvese,kur ju rasti galima ir kainyte kokia?

As irgi toki pirkau Droge, lipnus, bet man labai patinka. Graziai blizga ir laikosi neblogai smile.gif
Atsakyti
ka gero ar blogo galite pasakyti apie Maybelline Shine Seduction Lip Gloss ?
user posted image

Atsakyti
QUOTE(Cherry_ @ 2011 02 09, 14:38)
ka gero ar blogo galite pasakyti apie Maybelline Shine Seduction Lip Gloss ?
user posted image

as turejau senai sita, tai man labiausiai patiko is visu maybeline blizgiu, nu taip graziai lupos blizgedavo wub.gif
o kur tu juos matei pirkt?nes niekur ju nebematau pirkti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(shemsa @ 2011 02 09, 23:07)
as turejau  senai sita, tai man labiausiai patiko is visu maybeline blizgiu, nu taip graziai lupos blizgedavo  wub.gif
o kur tu juos matei pirkt?nes niekur ju nebematau pirkti  doh.gif


juos jau senokai iseme is prekybos. man irgi patiko, bet kad greitai baigdavosi. dabar uzsisakiau ir laukiu atvykstant sally hansen tokio. pamenu gerus atsiliepimus is Balalaikos, tai nusprendziau pati isbandyti, o ir kaina nera didele
user posted image
Atsakyti
QUOTE(shemsa @ 2011 02 09, 23:07)
as turejau  senai sita, tai man labiausiai patiko is visu maybeline blizgiu, nu taip graziai lupos blizgedavo  wub.gif
o kur tu juos matei pirkt?nes niekur ju nebematau pirkti  doh.gif

Oi maciau o dar uz kokia kaina maciau lotuliukas.gif kad galima visas spalvas pasiimti smile.gif My Webpage as jau siunciausi is cia , tai viskas patikima, ateina greitai , kainos nerealios 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Cherry_ @ 2011 02 10, 13:02)
Oi maciau o dar uz kokia kaina maciau  lotuliukas.gif kad galima visas spalvas pasiimti smile.gif My Webpage  as jau siunciausi is cia , tai viskas patikima, ateina greitai , kainos nerealios  4u.gif


Tik siuntimas į Lt irgi prie nerealiųjų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Gratis @ 2011 02 10, 14:13)
Tik siuntimas į Lt irgi prie nerealiųjų biggrin.gif

Tai zinok is sito nusplapio gi labai megsta per tarpininkes pirkti , vistiek zymiai pigiau iseina nei Lt , o daug ko Lt ir nera sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Cherry_ @ 2011 02 10, 13:19)
Tai zinok is sito nusplapio gi labai megsta per tarpininkes pirkti , vistiek zymiai pigiau iseina nei Lt , o daug ko Lt ir nera sad.gif


Tas tai taip, aš irgi noriu iš ten kelių dalykų, bet tarpininkės netraukia kažkaip biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2011 02 09, 01:47)
Tai VS sale'e turi keliu rusiu blizgius ($3.99-$5.99), bet spalvu pasirinkimo nera. Siaip geriausia su kuo nors susidejus uzsisakinet - 2/$12 arba 4/$20, tai tas pats kas sale kaina, o pasirinkimas didelis (tiksliau beveik begalinis). biggrin.gif


tiesa drinks_cheers.gif kartais "uzgaudau" visai neblogu spalvyciu ir ant sale mirksiukas.gif uoj kaip reikia ten viska sekti... doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo spilgiukee: 10 vasario 2011 - 13:54
QUOTE(Simoniux18 @ 2011 02 09, 00:46)
Kaip sie laiko?Givenchy
user posted image



As tris spalvas turejau.Sausino lupas smarkiai.Pakankamai neblogai laiko,spalvos intensyvokos,kaip blizgesiai. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gratis @ 2011 02 10, 14:13)
Tik siuntimas į Lt irgi prie nerealiųjų biggrin.gif


as per tarpininke is sio puslapio siunciausi Revlon blizgesi, tai man visai normali kainyte gavosi g.gif 20 su trupuciu atsiejo, su siuntimo mokesciu, procentu tarpininkei
Atsakyti