Įkraunama...
Įkraunama...

Lūpų blizgesiai

QUOTE(Šilauogė* @ 2011 01 23, 15:22)
Pasakykit , prasau, kokiu buna bespalviu arba ,dar geriau, kuno spalvos lupu balzamu su kvapu ir skoniu?  4u.gif Nezinau tokiu visai, bet viena kart drauge dave vazelina, o jis taip skaniai kvepejo ir dar toks skanus biggrin.gif  Noriu ir as tokio biggrin.gif


O kokio skonio norit? Metinis tinka ar ne prie tu skaniu? biggrin.gif As naudoju Crazy Rumours balzamus, tai jie man labai patinka savo skoniu, bet bespalviai yra (o skoniu galybe: ivairios kavos/arbatos, limonado, gumos, uogu ir tt ir pan). Burt's Bees svelnaus skonio, bet man labai patiko - jie turi ir paprastus balzamus, ir su spalva (sie plonesni). Su spalva esu tik balta su blizguciais bandzius, tai jis lengvo metu skonio buvo, grynai kaip saldainiukas wub.gif Na o paprasti irgi yra beskonis, tai metu lengvo skonio, o dar turiu acai, tai sis svelnaus, bet skanaus skonio.
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2010 12 24, 14:36)
Man irgi patiko.. jaunystei gal kokius 4 sunaudojau.. bet labai greit pasibaigia unsure.gif


As kai vienu metu naudoju apie 5 blizgius,tai man greit nesibaigia ir turis siu Isadora nemazas,nors apskritai man seseliai ir blizgiai laaabai ilgai naudojasi,o norisi vis kazko naujo, stabdau save, kad nereikia kol nepabaigsiu kazko turimo,bet su tuo I love...roziniu sugundei,kai nusigausiu i UK butinai nusipirksiu arba paprasysiu vaikino,kad parveztu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo white kitty: 23 sausio 2011 - 15:07
QUOTE(shopingas @ 2011 01 23, 15:59)
O kokio skonio norit? Metinis tinka ar ne prie tu skaniu?  biggrin.gif



Ne , metinio nenoriu, noreciau, kad butu koks nors saldus biggrin.gif
Crazy Rumours turbut LT nera? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Šilauogė* @ 2011 01 23, 16:31)
Crazy Rumours turbut LT nera? g.gif


Ne, nera, bet kokiam ebay gal eina parsisiust ar siaip per tarpininkes. Nebrangus jie. Man nr1 is balzamu sitie, nes ir padrekina puikiai, ir skanus, ir nekieti, ir ilgam uztenka.

Jei nera svarbu sudetis ir drkeinimo nereikia daug, tai LT tikrai yra su skoniais visokiu - kazkaip pirmi i galva ateina Eurokos vieni balzamai, nu neatgaminu pavadinimo, bet ten ivairiu skaniu kvapu yra ir ivairiu priemoniu ta firma turi (kuno sviestukai, duso zeles, lupu balzamai - visokie pasifloriju, vysniu ir grietineles, bananu, kokosu skoniai).
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2011 01 23, 17:02)
Ne, nera, bet kokiam ebay gal eina parsisiust ar siaip per tarpininkes. Nebrangus jie. Man nr1 is balzamu sitie, nes ir padrekina puikiai, ir skanus, ir nekieti, ir ilgam uztenka.

Jei nera svarbu sudetis ir drkeinimo nereikia daug, tai LT tikrai yra su skoniais visokiu - kazkaip pirmi i galva ateina Eurokos vieni balzamai, nu neatgaminu pavadinimo, bet ten ivairiu skaniu kvapu yra ir ivairiu priemoniu ta firma turi (kuno sviestukai, duso zeles, lupu balzamai - visokie pasifloriju, vysniu ir grietineles, bananu, kokosu skoniai).

Fruttini tikriausiai smile.gif
Pati norėčiau išbandyt tą balzamą, vien dėl to, kad nerealiai jie visi kvepia wub.gif
Čia jų internetinis puslapis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kissable_lips @ 2011 01 23, 17:31)
Fruttini tikriausiai smile.gif
Pati norėčiau išbandyt tą balzamą, vien dėl to, kad nerealiai jie visi kvepia  wub.gif
Čia jų internetinis puslapis smile.gif


Aha, tie patys - man kaip sausiaodei sausialupiai jie mazai drekino, bet kvapai/skoniai niam niam
Atsakyti
Idomu Eurokos yra vysninis Fruttini lupu balzamas? g.gif Jis tikrai turi skoni ar tik kvapa?
Tik gaila , kad ne koks isspaudziamas, bet tepamas su pirstu, kadangi turiu nagucius, tai nepatogu kabint biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šilauogė*: 23 sausio 2011 - 17:54
QUOTE(shopingas @ 2011 01 23, 17:02)


Jei nera svarbu sudetis ir drkeinimo nereikia daug

Sakykit o siu Crazy Rumours sudetis gera kaip supratau is Jusu posto ? nes labai sudomino tada 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Cherry_ @ 2011 01 23, 19:40)
Sakykit o siu Crazy Rumours sudetis gera kaip supratau is Jusu posto ? nes labai sudomino tada  4u.gif


Taip, sudetis ju gera - va tokia (nors dabar naudojamam 'mocha' skonio nera eteriniu alieju, bet kaip sudety raso, jie 'ir/arba'):
certified organic jojoba oil, certified organic extra virgin olive oil, certified organic shea butter, candelilla wax, soy wax, natural & organic flavors &/or pure essential oils, vitamin e, certified organic carnauba wax & natural stevia
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2011 01 23, 20:01)
Taip, sudetis ju gera - va tokia (nors dabar naudojamam 'mocha' skonio nera eteriniu alieju, bet kaip sudety raso, jie 'ir/arba'):
certified organic jojoba oil, certified organic extra virgin olive oil, certified organic shea butter, candelilla wax, soy wax, natural & organic flavors &/or pure essential oils, vitamin e, certified organic carnauba wax & natural stevia

Nu puiku tada 4u.gif reikes uzsisakyti Ebay , aciu kad uzrodete 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, gal kuri turėjot ar dar turit lūpų blizgesį, kuris yra iš dviejų galų: vienas rudas, kitas permatomas. Niekaip nepamenu firmos g.gif pirkau arba droge arba eurokos, bet prieš kokius 5 metus biggrin.gif dar mačiau atrodo neseniai droge, bet dabar niekur nerandu. o svarbiausia, firmos nepamenu... forma, tai galai platėjantys, o vidurinė dalis pilka, siauresnė. gal kas padėsit atsimint? smile.gif man jis taip patiko, pas blizgis, toks malonus buvo.
Atsakyti
QUOTE(jolitapet @ 2011 01 25, 16:14)
Sveikos, gal kuri turėjot ar dar turit lūpų blizgesį, kuris yra iš dviejų galų: vienas rudas, kitas permatomas. Niekaip nepamenu firmos  g.gif pirkau arba droge arba eurokos, bet prieš kokius 5 metus  biggrin.gif  dar mačiau atrodo neseniai droge, bet dabar niekur nerandu. o svarbiausia, firmos nepamenu... forma, tai galai platėjantys, o vidurinė dalis pilka, siauresnė. gal kas padėsit atsimint? smile.gif man jis taip patiko, pas blizgis, toks malonus buvo.


gal maybelline superstay g.gif
Atsakyti