Įkraunama...
Įkraunama...

Lūpų blizgesiai

Man labai patinka Dior, Gyvenchi blizgesiai. Kai norisi neintensyvios spalvytės naudoju Lancome blizgius. Jie brangesni, bet Bourjois blizgesiai irgi nepigūs, jei neklystu. smile.gif

http://s7d2.scene7.c...;zoomheight=605
Atsakyti
sveikos merginos smile.gif gal žinot kokių blizgesių, kurie sušvelnintų ryškiai raudonų lūpų spalvą?
Atsakyti
QUOTE(weemee @ 2011 01 15, 22:43)
sveikos merginos smile.gif  gal žinot kokių blizgesių, kurie sušvelnintų ryškiai raudonų lūpų spalvą?


Balsvos spalvos ta turetu padaryt puikiai - spalvos jei neduoda, bet nuima ta lupu ryskuma.
Atsakyti
Sveikos, noreciau paklausti is kur butu galima gauti si lupu sviesintoja. smile.gif



user posted image
Atsakyti
QUOTE(weemee @ 2011 01 15, 21:43)
sveikos merginos smile.gif  gal žinot kokių blizgesių, kurie sušvelnintų ryškiai raudonų lūpų spalvą?

idėja gera, net nepagalvojau apie tai thumbup.gif o gal ir koks labiau pigmentuotas blizgis suteiktų, pavyzdžiui, kūno spalvos atspalvį? gal žinot kokių?
Atsakyti
QUOTE(Cherry_ @ 2011 01 15, 17:10)
Visiskai pritariu thumbup.gif  man jis labai patinka. Kvapas, drekinimas  thumbup.gif  Aisku neissilaiko ilgai bet viteik kaip uz tokia kaina  ax.gif  O atrodo kaip graziai  wub.gif  Kaip jau Amber sake tokios pienines lupos wub.gif



drinks_cheers.gif man ji parveze ir pradziu kazkaip ka as zn.. per maza pakabinau, nelabai man efekta suteike.. poto riebiau uzdejau ir suuuuper.. nu taip graziai.. reik ji taip minksciau pakabint ir tada super wub.gif bet aisku, ne visom gal tiks, bet man prie mano lupu, odos ir t.t ta spalva super tinka
Atsakyti
Sveikos, o is kur jus randat tu lorac nebrangiai? Paziurejau ebay tai brangu ohoho... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Dorotele @ 2011 01 18, 19:44)
Sveikos, o is kur jus randat tu lorac nebrangiai? Paziurejau ebay tai brangu ohoho... doh.gif


Lorac.com puslapyje - nezinau ar tebera akcija, bet buvo ispardavimas (berods po $4), tai per tarpininkes uzsisakinejo forumietes.
Atsakyti
Merginos, gal kas turit nenaudojama YSL glossy nude blizgesiuka, perpirkciau 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo stela2006: 19 sausio 2011 - 22:55


Pasakykit , prasau, kokiu buna bespalviu arba ,dar geriau, kuno spalvos lupu balzamu su kvapu ir skoniu? 4u.gif Nezinau tokiu visai, bet viena kart drauge dave vazelina, o jis taip skaniai kvepejo ir dar toks skanus biggrin.gif Noriu ir as tokio biggrin.gif
Atsakyti


QUOTE(amber123 @ 2011 01 16, 22:31)
drinks_cheers.gif man ji parveze ir pradziu kazkaip ka as zn.. per maza pakabinau, nelabai man efekta suteike.. poto riebiau uzdejau ir suuuuper.. nu taip graziai.. reik ji taip minksciau pakabint ir tada super wub.gif bet aisku, ne visom gal tiks, bet man prie mano lupu, odos ir t.t ta spalva super tinka


Dar maciau tokiu pat raudonu ir geltonu balzamu smile.gif noreciau geltona pabandyt nes geltoni ir auksiniai blizgiai man lb patinka wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Twitter @ 2011 01 15, 17:43)
Man labai patinka Dior, Gyvenchi blizgesiai. Kai norisi neintensyvios spalvytės naudoju Lancome blizgius. Jie brangesni, bet Bourjois blizgesiai irgi nepigūs, jei neklystu. smile.gif

http://s7d2.scene7.c...;zoomheight=605


Ant lūpų atrodo gražiai, bet man šitoks tepimas labai nepatogus doh.gif
Atsakyti