Įkraunama...
Įkraunama...

Lūpų blizgesiai

QUOTE(Dominyyka @ 2011 01 03, 00:32)
o as neatsidziaugiu Lorac. Kaina maza, o kokybe, tekstura nereali ir dar kvepia skaniai  wub.gif  thumbup.gif


Kokį tiksliau turit? laukiu nesulaukiu ir aš vieno rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aistuliaa: 03 sausio 2011 - 09:18
labas, mergaitės. jau tiiiek išvaikščiojau parduotuvių Šiauliuose ieškodama Loreal juicy colour blizgesio, bet niekur neradau... gal žinote, kokiose parduotuvėse jo galima įsigyti?
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2011 01 03, 10:18)
Kokį tiksliau turit? laukiu nesulaukiu ir aš vieno  rolleyes.gif


o as nebegausiu verysad.gif siandien mergina per kuria turejau uzsisakyti pranese, kad neiseina uzsakyti unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juoko ašara: 08 sausio 2011 - 17:09
QUOTE(Juoko ašara @ 2011 01 08, 18:08)
o as nebegausiu  verysad.gif siandien mergina per kuria turejau uzsisakyti pranese, kad neiseina uzsakyti unsure.gif


Bandykit iš naujo užsakinėt laugh.gif
Maniškis kažkur pakeliui į Lietuvą, tai tikiuosi nepaklys smile.gif
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2011 01 08, 18:24)
Bandykit iš naujo užsakinėt laugh.gif
Maniškis kažkur pakeliui į Lietuvą, tai tikiuosi nepaklys smile.gif


sake, kad nebebandys daugiau schmoll.gif jums pasiseke pasirinkti tarpininke mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2011 01 03, 11:18)
Kokį tiksliau turit? laukiu nesulaukiu ir aš vieno  rolleyes.gif

as jau gavau savaji, sakiaus bespalvi, bet jis toks ne baltas o balksvas, nelipnus, graziai dengias, grazi spalva gaunasi lupu, nepalieka baltos lupos, patinka drinks_cheers.gif
Atsakyti
Labai rekomenduoju isbandyt toki balzama-blizgesi.. bet man asmeniskai jis kaip blizgis, nes sutekia normalia spalva wub.gif atrodo nerealiai bigsmile.gif toks pieninis, saltas rozinis.. pabaltina lupas, bet nei subega nei ka, atrodo minkstos, skanios ir grazios wub.gif o kvaaaaaaaaapas.. avietinio kokteilio toks.. turis irgi be proto biggrin.gif ir kaina juokinga.. deja lietuvoj ner, reiktu siustis is UK.. 4u.gif bet tikrai, kas turit galimybe isbandytkit.. man asmeniskai jis ziauriai tinka
user posted image
Atsakyti
amber123, gal galima nuorodą? 4u.gif Labai skaniai atrodo.
Atsakyti
QUOTE(Twitter @ 2011 01 15, 15:52)
amber123, gal galima nuorodą? 4u.gif  Labai skaniai atrodo.

blizgis
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2011 01 15, 15:21)

Visiskai pritariu thumbup.gif man jis labai patinka. Kvapas, drekinimas thumbup.gif Aisku neissilaiko ilgai bet viteik kaip uz tokia kaina ax.gif O atrodo kaip graziai wub.gif Kaip jau Amber sake tokios pienines lupos wub.gif
Atsakyti
Negalima man tokių temų skaityti, jau užsiprašiau draugės iš UK, kad nupirktų. doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
Sveiki man 14 gal galetumete man ka nors is geru blizgiu pasiulyti turiu BOURJOIS 3D blizgi , bet noriu dar vieno patarkit. smile.gif blush2.gif 4u.gif
Atsakyti