Įkraunama...
Įkraunama...

Lūpų blizgesiai

QUOTE(amber123 @ 2010 12 28, 09:37)
pas mano pazystama, tai ta smarve pas Clarins lisse minute ta toki.. fui net doh.gif nu tikiuosi pas mano clinique neatsiras doh.gif beja, sveikinu su seimos pagausejimu busimu bigsmile.gif nu klausykit, kokia gausi seimyna thumbup.gif


sveikute,
aciu aciu wub.gif , na dar cia ne pabaiga tikiuosi biggrin.gif

senai buvai cia uzsukusi, bet va blizgiu reikia atnaujinti tai ir uzsukau pasiskaitinet kas ka giria, ir labai uzsimaniau clarins wub.gif
Atsakyti
mergaites uz kuri balsuojat:) kokie ju skirtumai kuris geresnis smile.gif

CLARINS INSTANT LIGHT NATURAL LIP PERFECTOR
user posted image

ar

CLARINS Eclat Minute Instant Light Natural Lip Perfector
user posted image
Atsakyti
QUOTE(skaistukas @ 2010 12 28, 16:45)
mergaites uz kuri balsuojat:) kokie ju skirtumai kuris geresnis  smile.gif



Cia gal vienas persikinis o kitas rozinis ne? bet pav skirias g.gif nzn.. is esmes tai vizualus vaizdas jauciu toks pat kaip clinique tu superbalm.. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2010 12 28, 17:13)
Cia gal vienas persikinis o kitas rozinis ne? bet pav skirias g.gif nzn.. is esmes tai vizualus vaizdas jauciu toks pat kaip clinique tu superbalm..  biggrin.gif



ne zinok jie kitokie, pavadinimas kitoks ju, tai ir susidomejau. Na jei spesiu nuleksiu i douglas siendien isbandyti smile.gif
Atsakyti
na gryzau is Duoglas su Clinique Superbalm blizgiu biggrin.gif , nes Clarins nebuvo nei to nei to schmoll.gif , o I kRISTIANA SU SAVO DVIEM PANELEM jau nesiryzau eiti biggrin.gif

nors zadejau pirkt arba Mango arba Grapefruit, bet pasitaike tokia faina konsultante ir pasiule isbandyt kitus ir Lilac prie mano lupyciu pigmento (jos tokios nera is sviesiuju, labiau i raudonuma vos vos i violetinuma) tiko super thumbup.gif

Dziaugiuosi pirkinuku thumbup.gif sekantis bus Clarins kaskuris biggrin.gif

user posted image

p.s. si spalvyte su vos vos smulkiu blizgusiu, labai grazus slapias svytintis efektas wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo skaistukas: 28 gruodžio 2010 - 19:53
[quote=skaistukas,2010 12 28, 17:45]
mergaites uz kuri balsuojat:) kokie ju skirtumai kuris geresnis smile.gif

CLARINS INSTANT LIGHT NATURAL LIP PERFECTOR
user posted image

Gal ir per vėlai atsakau, bet naudoju būtent šitą smile.gif Jau antrą tubelę (nors man asmeniškai jis labai skalsus - pirmą naudojau beveik pusę metų ax.gif ) Esu bandžiusi ir tą antrąjį, tai kadangi aš esu šviesi, tai man ant lūpų jis per daug oranžinis pasirodė, o tas kurį turiu duoda tokį švelnų nude, pieniškai rožinį atspalvį tongue.gif Beje šiuo metu naudoju šį vieną vienintelį blizgį, man jis labai patinka, nebereikia net kitų, spalva labai universali thumbup.gif

Atsakyti
[quote=kamarele,2010 12 28, 21:24]
[quote=skaistukas,2010 12 28, 17:45]
mergaites uz kuri balsuojat:) kokie ju skirtumai kuris geresnis smile.gif

CLARINS INSTANT LIGHT NATURAL LIP PERFECTOR
user posted image

Gal ir per vėlai atsakau, bet naudoju būtent šitą smile.gif Jau antrą tubelę (nors man asmeniškai jis labai skalsus - pirmą naudojau beveik pusę metų ax.gif ) Esu bandžiusi ir tą antrąjį, tai kadangi aš esu šviesi, tai man ant lūpų jis per daug oranžinis pasirodė, o tas kurį turiu duoda tokį švelnų nude, pieniškai rožinį atspalvį tongue.gif Beje šiuo metu naudoju šį vieną vienintelį blizgį, man jis labai patinka, nebereikia net kitų, spalva labai universali thumbup.gif
[/quote]


aciu uz atsakyma ryt jei spesiu nukesiu i Kristiana paziuret smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Almost @ 2010 12 27, 20:57)
Taip atrodo lūpos su šiuo blizgiu:

Labai graziai, tikrai labiau blizga nei paprastas blizgesys smile.gif
QUOTE(W*S:* @ 2010 12 22, 21:21)
O kokia kaina YSL blizgio? Labai graži spalva.  wub.gif  Įdomu ar Lietuvoje yra doh.gif


75 lt. Yra Lietuvoje wink.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kamarele @ 2010 12 28, 21:24)
CLARINS INSTANT LIGHT NATURAL LIP PERFECTOR
user posted image

Gal ir per vėlai atsakau, bet naudoju būtent šitą smile.gif Jau antrą tubelę (nors man asmeniškai jis labai skalsus - pirmą naudojau beveik pusę metų ax.gif ) Esu bandžiusi ir tą antrąjį, tai kadangi aš esu šviesi, tai man ant lūpų jis per daug oranžinis pasirodė, o tas kurį turiu duoda tokį švelnų nude, pieniškai rožinį atspalvį tongue.gif Beje šiuo metu naudoju šį vieną vienintelį blizgį, man jis labai patinka, nebereikia net kitų, spalva labai universali  thumbup.gif



šiendien nulėkiau į Kristutę ir išbandžiau, man šis irgi labiau patiko savo konsistencija. Jis toks lengvesnis, ne toks lipnus.

o kokia pas tave spalvytė, nes Kristutėj tik vieną Nr. 01-tokį švelniai rausvą turi? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo skaistukas: 30 gruodžio 2010 - 16:36
QUOTE(skaistukas @ 2010 12 30, 18:08)
šiendien nulėkiau į Kristutę ir išbandžiau, man šis irgi labiau patiko savo konsistencija. Jis toks lengvesnis, ne toks lipnus.

o kokia pas tave spalvytė, nes Kristutėj tik vieną Nr. 01-tokį švelniai rausvą turi?  g.gif


Pas mane ir yra 01 (Rose shimmer berods vadinasi) smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kamarele: 31 gruodžio 2010 - 10:57
QUOTE(skaistukas @ 2010 12 28, 15:45)
mergaites uz kuri balsuojat:) kokie ju skirtumai kuris geresnis  smile.gif


pirmasis suteikia 'nude' efekta man laabai patinka thumbup.gif aisku ziurint ko Jus tikites smile.gif turiu pirmaji, tai dziaugiuosi, nes ir laiko gerai, ir spalva man lb tinka ir patinka, zodziu kartosiu. smile.gif
Atsakyti
o as neatsidziaugiu Lorac. Kaina maza, o kokybe, tekstura nereali ir dar kvepia skaniai wub.gif thumbup.gif
Atsakyti