Įkraunama...
Įkraunama...

Lūpų blizgesiai

QUOTE(mr nobody @ 2010 12 18, 18:34)
Gal atsilieps tos kurios turi cliniqe superbalm moisturizing gloss,sakykite jisai ziemai wietoj wazelino tiktu,apsaugotu lupas?


Prisidedu prie visu pagyrimu siam Clinique balzamui smile.gif tikrai geras produktas uz gera kaina smile.gif Kaip kazkas jau rase- ant lupu atrodo kaip blizgesys, bet tikrai gerai drekina, nesausina ir saugo nuo salcio.
Man dar labai patinka ir ziemai tinka YSL Gloss Repulant
user posted image
jis man ilgiau islieka nei Clinique, yra riebesnis, lipnesnis (bet nera per daug lipnus, labai malonus ant lupu), turi toki metini kvapa ir skoni smile.gif turiu 04 nude spalvyte. Pagal kaina labiau apsimoka Clinique (didesnis kiekis, ir pigiau), bet man asmeniskai labiau YSL patinka. ax.gif (Pastebejau kad pas mane daugumos skirtingu blizgesiu 04 numeriukas..)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuika_puika: 21 gruodžio 2010 - 22:14
O kokia kaina YSL blizgio? Labai graži spalva. wub.gif Įdomu ar Lietuvoje yra doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Lu Lu @ 2010 12 19, 14:09)
Man labai patinka Lancome Juicy Tubes blizgis, labai ilgai islieka, net po poros valandu lupytes blizga lyg katik padazytos. Taip pat visai smagus Isadoros Mega wet gloss , jau antra perku, irgi gan ilgai islieka. Sie blizgiai tokie lipnus, bet daug kam tai ir nepatinka  rolleyes.gif


Man Isadora mega wet gloss blizgesiukas labaaai patinka ir lipnumas visiskai netrukdo rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(white kitty @ 2010 12 24, 15:35)
Man Isadora mega wet gloss  blizgesiukas labaaai patinka ir lipnumas visiskai netrukdo  rolleyes.gif



Man irgi patiko.. jaunystei gal kokius 4 sunaudojau.. bet labai greit pasibaigia unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(W*S:* @ 2010 12 22, 19:21)
O kokia kaina YSL blizgio? Labai graži spalva.  wub.gif  Įdomu ar Lietuvoje yra doh.gif


yra, maždaug 70-80lt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mr nobody @ 2010 12 18, 18:34)
Gal atsilieps tos kurios turi cliniqe superbalm moisturizing gloss,sakykite jisai ziemai wietoj wazelino tiktu,apsaugotu lupas?

siandien ejau nusipirkt, pabandziau, tai nzn, nepatiko, toks riebus ir uzsitepus neatrodo, kad buciau blizgiu tepus, tikrai nieko ypatingo, vien su vazelinu lupos daugiau blizga.
Atsakyti
Taip atrodo lūpos su šiuo blizgiu:
user posted image

user posted image

palyginimui, taip lūpos atrodo be nieko ir su Catrice lūpų blizgiu:
user posted image

Atsakyti
Na ka, paveikta SM psichozes EILINI KARTA lotuliukas.gif nusipirkau Clinique superbalm.. spalva Greipfruit smile.gif rozinis toks.. primeciau, kad toki pat kaip spalva apricot turiu essence.. labai panasi spalva.. tai pasiemiau sita.. nu ka as galiu pasakyt..drekinantis, skaniai kvepiantis, malonus ant lupu blizgis uz 50lt lotuliukas.gif spalvos nulis.. bet pojutis labai malonus, jau cia nemeluosiu.. bet kaip uz permatoma blizgi man tiek moket doh.gif svelniai tariant gaila..o kam negaila, tai tikrai rekomenduoju
user posted image
Atsakyti
QUOTE(zuika_puika @ 2010 12 21, 23:12)
Prisidedu prie visu pagyrimu siam Clinique balzamui smile.gif tikrai geras produktas uz gera kaina smile.gif Kaip kazkas jau rase- ant lupu atrodo kaip blizgesys, bet tikrai gerai drekina, nesausina ir saugo nuo salcio.
Man dar labai patinka ir ziemai tinka YSL Gloss Repulant
user posted image
jis man ilgiau islieka nei Clinique, yra riebesnis, lipnesnis (bet nera per daug lipnus, labai malonus ant lupu), turi toki metini kvapa ir skoni smile.gif turiu 04 nude spalvyte. Pagal kaina labiau apsimoka Clinique (didesnis kiekis, ir pigiau), bet man asmeniskai labiau YSL patinka. ax.gif (Pastebejau kad pas mane daugumos skirtingu blizgesiu 04 numeriukas..)


visiskai sutinktu drinks_cheers.gif , turiu lygiai oki pati YSL, superinis, ir tas metu skonis wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Ermehilda @ 2010 09 25, 22:20)
Kas rase apie Clinigue superbalm,ar atsirado pas jumis toji SMARVE po kiek laiko? Pas mane daugiau puse tubeles yra, o dazytis negaliu, nes dvokia, nors tikrai dar neseniai naudoju. Skaiciau internete atsiliepimus, kad ta smarve neretas dalykas, atsiranda net po savaites naudojimo.


o as galvojau pas mane cia viena tokia nesamone su siou blizgiu doh.gif , irgi atsirado po menesio kokio, tai dabar taip ir metosi, nes dazytis tikrai nesinori schmoll.gif
gal koki su broku parsisiunciau g.gif
nes seip pradzioje blizgis buvo liuks thumbup.gif , graziai pasidengia, drekina, spalvyre rasberry lygati turiu, tai vos vos i raudonuma wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo skaistukas: 27 gruodžio 2010 - 23:50
avono girdejau geri kaip uz tokia kaina?glaze shine atrodo?kuri rekomenduotumete?
Atsakyti
QUOTE(skaistukas @ 2010 12 28, 00:20)
o as galvojau pas mane cia viena tokia nesamone su siou blizgiu  doh.gif , irgi atsirado po menesio kokio, tai dabar taip ir metosi, nes dazytis tikrai nesinori  schmoll.gif



pas mano pazystama, tai ta smarve pas Clarins lisse minute ta toki.. fui net doh.gif nu tikiuosi pas mano clinique neatsiras doh.gif beja, sveikinu su seimos pagausejimu busimu bigsmile.gif nu klausykit, kokia gausi seimyna thumbup.gif
Atsakyti