Įkraunama...
Įkraunama...

Lūpų blizgesiai

QUOTE(RainyDay @ 2010 12 18, 17:06)
tas oriflame nesusipratimas kazkoks, sausina lupas ziauriai  schmoll.gif

Idomiai kaip g.gif Kiekvienam skirtingai,kiekvienas atsirenka kas tinka 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mr nobody @ 2010 12 18, 16:34)
Gal atsilieps tos kurios turi cliniqe superbalm moisturizing gloss,sakykite jisai ziemai wietoj wazelino tiktu,apsaugotu lupas?

Taip, jie riebus tokie, apsaugoja lupas, galite drasiai pirkti ax.gif
Atsakyti
Man labai patinka Lancome Juicy Tubes blizgis, labai ilgai islieka, net po poros valandu lupytes blizga lyg katik padazytos. Taip pat visai smagus Isadoros Mega wet gloss , jau antra perku, irgi gan ilgai islieka. Sie blizgiai tokie lipnus, bet daug kam tai ir nepatinka rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(mr nobody @ 2010 12 18, 16:34)
Gal atsilieps tos kurios turi cliniqe superbalm moisturizing gloss,sakykite jisai ziemai wietoj wazelino tiktu,apsaugotu lupas?


as manau,kad taip - nes drekina pakankamai,nors ant lupu tikrai neatrodo kaip balzamas,o atrodo,kaip blizgesys 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulės-Siela @ 2010 12 19, 16:24)
as manau,kad taip - nes drekina pakankamai,nors ant lupu tikrai neatrodo kaip balzamas,o atrodo,kaip blizgesys 4u.gif

jis nera lipnus?
Atsakyti
QUOTE(veterane @ 2010 12 20, 00:12)
jis nera lipnus?

Tikrai ne thumbup.gif ,isigyjau graipfrut spalwyte,kaip fajnai ant lupyciu jie guli..Lupas juo pasidazius jauciu drekinima,malonu pojuti..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mr nobody: 19 gruodžio 2010 - 22:42
QUOTE(mr nobody @ 2010 12 20, 00:41)
Tikrai ne  thumbup.gif ,isigyjau graipfrut spalwyte,kaip fajnai ant lupyciu jie guli..Lupas juo pasidazius jauciu drekinima,malonu pojuti..

jau susigundziau labai, galvojau siustis, bet kaina gaunasi tokia pati kaip ir cia perkant, kazin ra kokybe nesiskiria g.gif

galvoju kazkuria is siu
ginger, grapefruit, rasberry, apricot
Atsakyti
QUOTE(gryneja @ 2010 12 17, 19:30)
As naudoju jau 3  tubele tokio ,spalva "cukrinis glajus" http://lt.oriflame.c...?prodCode=10672
skaniai kvepia,vidutiniskai lipnus,bent jau man gerai laikosi.Pats tas kasdienai


Aš tokį, tik kitos spalvytės norėjau išmesti, pusseserė pamatė, jai atidaviau, bet nepaklausiau ar naudoja. Kvepia skaniai, bet spalvos išvis beveik nedavė ir labai labai lipnus..
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2010 12 11, 20:47)

maciau pisipirko dauguma lorac, o dabar isparduotuvej porceliuoja, tai pasakokit kuom nepatiko ar patiko ax.gif
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2010 12 20, 01:26)
Aš tokį, tik kitos spalvytės norėjau išmesti, pusseserė pamatė, jai atidaviau, bet nepaklausiau ar naudoja. Kvepia skaniai, bet spalvos išvis beveik nedavė ir labai labai lipnus..



Nu jei sitas tau lipnus, tai nebandei lipnaus tada.. biggrin.gif man pvz lipnus Isadora, Juicy tubes ir t.t o sitas man asmeniskai net visai nelipnus unsure.gif arba pasikeite konsistencija nuo tada kai pirkau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(RainyDay @ 2010 12 20, 19:58)
maciau pisipirko dauguma lorac, o dabar isparduotuvej porceliuoja, tai pasakokit kuom nepatiko  ar patiko ax.gif


Aš irgi užsisakiau, bet gausiu manau tik po naujųjų metų laugh.gif

Amber
, aš apie Oriflame, gerai supratai? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aistuliaa: 20 gruodžio 2010 - 22:42
QUOTE(aistuliaa @ 2010 12 20, 23:41)
Aš irgi užsisakiau, bet gausiu manau tik po naujųjų metų laugh.gif

Amber
, aš apie Oriflame, gerai supratai? smile.gif



Taip taip, as irgi smile.gif man jis visai nelipnus.. nu ta prasme nera VISAI nelipnus, bet tas lipnumas kitoks nei pvz Isadora kas bande zino apie ka kalbu biggrin.gif 4u.gif
beja, siand gyvai zejau Clinique Superbalm.. nu grozis wub.gif tikrai imsiu thumbup.gif spalvytes superines.. greipfrukt, mango ir apricot labai patiko.. bet visos jos tokios neutralios, per daug spalvos nesuteikia..bet ziemai tai man atrodo geriau negali but, nes drekina kiek zinau labai gerai ir ciut spalvos priduoda.. o ir talpa labai gera, atrodo daaaaaaaug produkto ir kaina 50lt..man toks jausmas, kad jie lb panasus i Clarins lisse minute ar kaip ten, tik clinique talpa didesne
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amber123: 21 gruodžio 2010 - 11:45