Įkraunama...
Įkraunama...

Lūpų blizgesiai

QUOTE(aliisa @ 2010 11 13, 19:19)
Labai noriu tokio blizgio kaip pas modeli ant lupu. Gal zinot kuris tiksliai taip dazo?  wub.gif

user posted image


Logiskai mastant, tai turetu but kazkuris is sios trijules nuotraukoje. Ir sakyciau pats pirmasis, bet... cia reklamine foto, tai neaisku ne kas pries tai tepta, ar nemaisytos spalvos ir pan. O ir naturali lupu spalvyte daug duoda.

QUOTE(zirniuke1990 @ 2010 11 13, 23:24)
Ar bandet kas tokius blizgesiukus?


Turejau, bet nepamenu kuri tiksliai spalvyte buvo (nude i rusvuma atrodo). Nepatiko man - keistas skonis, konsistencija neitin smagi... Ai, net nezinau, bet neitiko jis man.
Atsakyti
Merginos ,gal galit pakomentuoti siuos chanel?
ROUGE ALLURE EXTRAIT DE GLOSS
Atsakyti
QUOTE(zirniuke1990 @ 2010 11 13, 23:24)
Ar bandet kas tokius blizgesiukus?
user posted image
user posted image

turiu 61 spalva, spalva lb patinka, gan ilgai laikos, nebuna tokiu baltu likuciu,drekina lupas, nera lipnus, si pirkciau dar syki thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristi_25 @ 2010 11 14, 16:18)
turiu 61 spalva, spalva lb patinka, gan ilgai laikos, nebuna tokiu baltu likuciu,drekina lupas, nera lipnus, si pirkciau dar syki thumbup.gif

o si spalva gal kiek dar pabalina lupas jai mano pvz. jos siektiek per raudonos
Atsakyti
QUOTE(Hisense @ 2010 11 14, 13:00)
Merginos ,gal galit pakomentuoti siuos chanel?
ROUGE ALLURE EXTRAIT DE GLOSS


sveiki,as turiu.Labai patinka,siuo metu pats paciausias,patinka labiau nei Guerlain [naujiena] Lupos,labai graziai blizga,intensyvios spalvos.Tirsti 4u.gif
Papildyta:
[quote=zuika_puika,2010 11 12, 23:59]
Mano favoritai:
Givenchy Gloss Interdit 04 (ketvirta is kaires)YSL Golden gloss nr. 2 (kvapas dieviskas!!!) Man svarbiausia, kad blizgis butu lipnus, bet malonus ant lupu ir ilgai isliktu. ax.gif Sita trijule man ideali rolleyes.gif


Jo,neblogas jusu skonis mirksiukas.gif
YSL,ir man ziauriai patinka.O Givenchy,kai gavau meginukus,na labai patinka.Aisku nulekiau ir nusipirkau tris spalvas is karrto.Nui ir nezinau,kazko noriu prie ju prikibti,kazko neitinka,betkas,negaliu pasakyti. 4u.gif
Atsakyti
Ką galite pasiūlyti iš blizgių, kurie būtų laaabai blizgūs, žėrintys.... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(babyspice @ 2010 11 16, 11:57)
Ką galite pasiūlyti iš blizgių, kurie būtų laaabai blizgūs, žėrintys....  smile.gif


Tokiu turi MAC, Guerlain, Givenchy, YSL, Bare Escentuals.
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2010 11 16, 15:51)
Tokiu turi MAC, Guerlain, Givenchy, YSL, Bare Escentuals.



Man asmeniskai,kad jau labai blizgus butu,YSL Guerlain,Givenchy nepasakyciau. mirksiukas.gif
Atsakyti
Man labai patinka prestige blizgesiukai prestige Vanity Gloss wub.gif Prie idegusios odytes mmm...kad zeri tai tikrai labai
user posted image

turiu pirma spalvyte ir dar tokia tamsia karameline wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(DuNNo @ 2010 11 16, 19:59)
Man labai patinka prestige  blizgesiukai prestige Vanity Gloss wub.gif  Prie idegusios odytes mmm...kad zeri tai tikrai labai
user posted image

turiu pirma spalvyte ir dar tokia tamsia karameline wub.gif  thumbup.gif

o jie lipnus? 4u.gif kokia kaina?
Atsakyti
QUOTE(giedrute 99 @ 2010 11 16, 19:14)
Man asmeniskai,kad jau labai blizgus butu,YSL Guerlain,Givenchy nepasakyciau. mirksiukas.gif


Ne visi, bet atsirenkant spalvytes, tai tikrai blizgiu yra. Nemegstu Givenchy, tai nebepamenu tikslaii, bet buvo limituoti kazkokie auksiniai, tai vieni blizguciai jame doh.gif O ir is nelimituotu teke matyt blizgiu.
Atsakyti
http://img163.images...ssongqcove.jpg/
Gal kas matėt kur panašų lūpdažį, ar čia lūpų blizgesys blush2.gif
Labai reiktų
Atsakyti