Įkraunama...
Įkraunama...

Lūpų blizgesiai

As turiu Melon, man labai faina spalva, labai naturali.
Atsakyti
QUOTE(radulia @ 2010 10 05, 19:30)
As turiu Melon, man labai faina spalva, labai naturali.



Ai bet jei naturali tai nenoriu gal.. galima ir pigesniu varijantu isgaut naturalia spalva biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(radulia @ 2010 10 05, 19:30)
As turiu Melon, man labai faina spalva, labai naturali.



QUOTE(amber123 @ 2010 10 05, 21:22)
Ai bet jei naturali tai nenoriu gal.. galima ir pigesniu varijantu isgaut naturalia spalva biggrin.gif  4u.gif


Pritarsiu. daugiau kaip 33lt moket neapsimoketu, maniskis buvo is komplekto, tiek ir kainavo, tai uz ta kaina tiko biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Gilded Butterfly @ 2010 08 29, 20:58)
visiskai sutinku, siandien Kristianoje ziurejau si blizgi, taip buvau suzaveta nuotraukomis, bet realiai net netokios spalvos, vienu zodziu man nepatiko. plius , kad ant lupu nemaloniai uzsitepe. tai vietoj jo nusipirkau  Clarins Eclat Minute bigsmile.gif


Kiek kainavo, nerealiai gražiai atrodo. blush2.gif
Atsakyti
user posted image

Gal kas turi nuomonę apie šį Guerlain Kiss Kiss Eseence de Gloss?
Atsakyti
Siandiena testavau,na spalvu pasirinkimo kaipir nera,malonus ant lupu,lipnokas,spalvos intensyvokos,nelabai jau ir gerai laiko.Bet tie geresni uz Guerlain Kis Kis blizgesiukus,bent man pasirode. 4u.gif
Atsakyti
gal kuri bandzius bourjois 3d cosmic effect? noreciau atsiliepimu (vis dar ieskau savo pacio paciausio lupu blizgio cool.gif
Atsakyti
O gal žinot kur Vilniuj parduoda YSL lūpų blizgesius ir kokia kainytė?[b] O gal kas iš supermamų pardavinėja?[/b]
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo W*S:*: 13 spalio 2010 - 20:00
QUOTE(angel666 @ 2010 10 10, 21:06)
user posted image

Gal kas turi nuomonę apie šį Guerlain Kiss Kiss Eseence de Gloss?



Na pasigirsiu,turiu jau si grazuoli 4u.gif Kolkas labai patenkinta 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(giedrute 99 @ 2010 10 15, 14:12)
Na pasigirsiu,turiu jau si grazuoli 4u.gif Kolkas labai patenkinta 4u.gif

Kiek mokėjot?
Atsakyti
Kaina 99lt lyg 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes, gal kuri bandete too faced blizgesiuka suteikianti putlesniu lupu efekta? bigsmile.gif
Jis net ir vadinasi, kaip priemone putlesnes lupas padaryti, bet tuo paciu ir blizgis, 49 lt kainuoja, zodziu prisiskaiciau, kad fainas daiktas... Gal kuri jau isbandete, nes planuoju isigyti g.gif bigsmile.gif
Atsakyti