Įkraunama...
Įkraunama...

Lūpų blizgesiai

QUOTE(giedrute 99 @ 2010 09 30, 16:47)
Man Guerlain per riebus.Koki pirkote? 4u.gif

Man Lancome daugiau riebus as ju pernesti negaliu doh.gif O guerlain, tai siaip patinka, bet man greitai nuo lupu nueina g.gif
Atsakyti
QUOTE(*moon* @ 2010 09 30, 17:14)
Man Lancome daugiau riebus as ju pernesti negaliu  doh.gif O guerlain, tai siaip patinka, bet man greitai nuo lupu nueina  g.gif


Na va kaip skirtingai visoms. mirksiukas.gif



Gal kuri bandete Chanel lupu laka,kaip jis jum pasirode 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(giedrute 99 @ 2010 09 30, 16:47)
Man Guerlain per riebus.Koki pirkote? 4u.gif


kiss kiss. nr 867.
Atsakyti
Kaip jums mergaites Estee Lauder High gloss plump? Gal galit palygint su Clinique super balm? 4u.gif kokia ju kaina pas mus? Clinique tai zinau kad apie 50lt bigsmile.gif va tokie
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amber123: 02 spalio 2010 - 21:08
QUOTE(amber123 @ 2010 10 02, 22:06)
Kaip jums mergaites Estee Lauder High gloss plump? Gal galit palygint su Clinique super balm? 4u.gif kokia ju kaina pas mus? Clinique tai zinau kad apie 50lt bigsmile.gif va tokie
user posted image

Man Clinique zymiai geriansi, net nera ka lygint g.gif . Pirmiausia tai as visuose blizgiuose ieskau riebumo, o Estee Lauderis jo visiskai neturi, man jis tokiu vandens pagrindu padarytas, padaziai ir po dvieju minuciu nei uzuomenu, kad buvo dazyta neliko, o Clinique issilaiko super, lupos minkstos, ant lupu malonus. Antra - kvapas: Lauderio kvapas mane erzino (bet tai jau yra subjektyvus dalykas, kitam gali kvepeti), Clinique kvapas neerzino, neutralus. Apie Lauderio plump'inimo efekta nei kalbos nera schmoll.gif . Man Clinique super balm antri po Lancomo juicy tubiku, net panasus jie man (kazin ar be pakuociu as juos atskirciau ax.gif ).
P.S lyginau tik vieninteli mano tureta si Estee Lauder High gloss plump tubika ir bent kokius keturis Clinique super balm. Gal kasnors ,,apgins,, Laudery, bet man jis nepatiko 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Papildyta:
Ir dar savo ruoztu ateinu pagirti Yves Rosher blizgiu, turiu pora Gloss sublimateur repulpant. Man jie laaabaaai patinka wub.gif , tiek spalva, tiek ant lupu labaiiii malonus, kvepia wub.gif , dedu prie savo fovoritu.
O gal kas zino, kur kaune galeciau ju isigyti?
Atsakyti
QUOTE(LLuna @ 2010 10 03, 11:41)
Man Clinique zymiai geriansi, net nera ka lygint g.gif .



Labai jums aciu uz tokia issamia nuomone 4u.gif 4u.gif dekui, kad nepatingejot.. manau reiks apet gyvai ir tuos ir tuos bigsmile.gif man viena nuostabi mergaite dave pabandyt EL blizgio, bet jis sumaisytas su lupdaziu jei neklystu, bet pats blizgis jaucias lipnus, idomiai kvepia lyg meta.. ir laiko gerai g.gif tik spalva aisku issikraipius.. bet kai paraset, kad nelaiko, greit dingsta, tai toks jausmas, kad ne apie ta pati snekam biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(maye @ 2010 10 01, 15:09)
kiss kiss. nr 867.

Pas mane tai 864 nuostabi spalvyte wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Gal galit koki paveiksliuka idet kaip atrodo isspaudus Lancome Juicy tubes melon spalvyte ir Fraire? g.gif
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2010 10 04, 18:48)
Gal galit koki paveiksliuka idet kaip atrodo isspaudus Lancome Juicy tubes melon spalvyte ir Fraire? g.gif


Gal Fraise turi omeni ? g.gif
Jei taip tai specialiai tau smile.gif 4u.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Cherry_ @ 2010 10 04, 21:07)
Gal Fraise turi omeni ?  g.gif 
Jei taip tai specialiai tau smile.gif  4u.gif
user posted image



doh.gif lotuliukas.gif mhm.. ta pacia.. tingejau googlint.. ACIU labai, tu labai maloni drinks_cheers.gif niu grazu.. tokia biski bumbordava..kaip iskraipytos spalvos intike negaliu
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2010 10 04, 22:15)
doh.gif  lotuliukas.gif mhm.. ta pacia.. tingejau googlint.. ACIU labai, tu labai maloni drinks_cheers.gif niu grazu.. tokia biski bumbordava..kaip iskraipytos spalvos intike negaliu


Turejau abi, Melon daug grazesne, subtilesne. O bet taciau abu sunaudojau ir nevieno nekilo ranka pirkt antra kart..tiesiog norejosi kazko naujo.
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2010 10 05, 14:11)
Turejau abi, Melon daug grazesne, subtilesne. O bet taciau abu sunaudojau ir nevieno nekilo ranka pirkt antra kart..tiesiog norejosi kazko naujo.

as visai noreciau melon, nes Fraise man per ryski kazkokia ,labai ilgai naudojasi doh.gif
Atsakyti