Įkraunama...
Įkraunama...

Vairavimo egzaminas

Regitroj yra iškabinti maršrutai (lyg 15 jų rolleyes.gif ). Toj salėj, kur registracija 2 aukšte. Kai įeini, jie yra ant sienos dešinėj, galima nuvažiuoti ir patyrinėti. Man sakė registratorė, kad tik prieš pat egzą kompas parinks egzaminatorių, mašiną ir maršrutą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnužė @ 2006 06 21, 22:21)
Regitroj yra iškabinti maršrutai (lyg 15 jų rolleyes.gif ). Toj salėj, kur registracija 2 aukšte. Kai įeini, jie yra ant sienos dešinėj, galima nuvažiuoti ir patyrinėti. Man sakė registratorė, kad tik prieš pat egzą kompas parinks egzaminatorių, mašiną ir maršrutą 4u.gif



drinks_cheers.gif
As islaikiau is pirmo karto ir teorija ir vaziavima. Nes negalvojau apie tai, kaip raudosiu ir drebesiu is baimes. Kaip paskyre instruktoriu eidam likn masinos, jam sakau: - As seniau vairavau ir vaziuosiu taip kaip moku lotuliukas.gif . Itariu,kad jis iskarto nusiteike "neislaikymui" (ir as taip buvau nusiteikusi). Aikstelej viskas ok.
Mieste per arti privaziavau prie kito automobilio, ir pravariau pro mirksimcia zalia, neparodziau posukio pagrindiniame kelyje ir ijungiau laisva pavara pririedeti prie sviesoforo.
Grizom atgal jis man sako:-- na reiktu tau cia ka nors pazymeti. Mano akys blink.gif blink.gif blink.gif . tada jau pradejau tiketi, kad tikrai neislaikiau,islipom jis man svytinciu veidu : Egzaminas islaikytas thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Linkiu visoms gerai nusiteikti, maziau galvoti apie islaikyma/ neislaikyma ir vaziuoti taip kaip vaziuotumet viena (tik truputi labiau kreipt demesi i zenklus reiketu), nesiulyti pinigu, nes jie pasizymi, jei bandyti norite su pinigeliais tada raskit patikima zmogu, kuris galetu perduoti.
Sekmes visom jau vairuojancioms ir busimoms vairuotojoms.
Atsakyti
QUOTE(MataHari @ 2006 05 30, 11:30)
Pirmasis 5k. geso ir niekaip negalėjo pajudėti iš vietos ten, kur reikia įsibėgėt iki 30-35km/h ir sustot prie stop linijos. Mergina kankino variklį bandydama įvažiuoti į garaža, geso 3 kartus, egzaminuotojas net išlipo iš mašinos ir stovėdamas stebėjo, kada ji pagaliau įsipaišys. Ir ką jūs manot? Abu "vairuotojai" iš aikštelės išvažiavo tiesiai į gatvę tęsti egzamino. O aš galvojau, kad po tokių klaidų niekas į gatvę nebeleidžia. Pasirodo, po "pravalo" aikštelėje, galima pasitaisyt gatvėje...

Aš vakar laikiau doh.gif Užgesau daug kartų (net nepamenu kiek) prie pat stop linijos, dar ant estakados blush2.gif Naujas jautrus Golfas pasitaikė, o jaudulys darė savo doh.gif Bet kiek žinau, kol nepajudėjai per stop liniją, tai gali gesti kiek nori. Žodžiu, tikrai maniau neišlaikysiu, dar ta estakada. Bet jis sako, na, įvažiuok dar į garažą (90 laipsnių) - įvažiavau lengvai, nes tikrai daug drožiau kaimo pievoje, įsicinkinus buvau neblogai biggrin.gif Tada sako: na, nemažai tu čia klaidų padarei, tai ar dar bandysim į miestą važiuot? rolleyes.gif Aš: žinoma blink.gif Ir vsio. Mieste nėra kas daryt, išskyrus tai, kad tris kartus reikėjo sukti kairėn doh.gif ir dar porąkart gesau biggrin.gif O jis visą laiką tyli, tik stebi, kaip bėgius junginėju, sankabą maigau. O man vis galvoje sukasi mintys: ką jis apie mane galvoja? Idiotė kokia, nemoka neužgesdama pajudėti, o bėgius kaip jungia. tongue.gif Bet rezultate išlipome iš mašinos, jis nueidamas: eikite į salę ir palaukite kol pakvies. Aš: aha, aha, ačiū unsure.gif Bet taip ir nesupratau, ar prametė, ar ne. Ateinu ir klausiu tos bobos, tai ką išlaikiau. Ji, nustebusi, kad dar nežinau: taip cool.gif thumbup.gif
QUOTE(meškutė_Nida @ 2006 06 21, 13:22)
Su marsruto planu duoda susipazint, ale ka tu ten suvoksi, kai rankos is baimes dreba... ax.gif ...
Siaip instruktoriai turi zinoti tuos marsrutus ir pavojingiausiom vietom pravaziuot. Viena pavojingiausiu- tai uz viaduko (is Traku puses vaziuojant i Vilniu) susivokt, per kur nuvaziuot ant kelio, vedancio i Kauna. Dazniausiai visi pravaro pro posuki ir atsiduria degalinej, po ko egzas buna baigtas.

Nieks nedavė man su niekuo susipažint. Kai kurie net neparodo, kaip reiks aikštele pravažiuot.
Be to, mieste juk sako, kur važiuoti, t.y. kur sukti. Gal visiems skirtingai g.gif

Sėkmės visom dar tik laikysiančioms. Tik nesijaudinkit drinks_cheers.gif
Atsakyti
vilniaus maršrutai čia
Atsakyti
Mane taip guodžia tokios išlaikymo istorijos thumbup.gif Aš trečiadienį keliausiu g.gif
Atsakyti
QUOTE(linau @ 2006 01 26, 17:45)
4u.gif Išlaikiau  doh.gif iš pirmo karto  doh.gif negaliu patikėt.



tikrai turejau gera ir labai gera instruktoriu... ir jei reiktu patarimo del vairavimo eiciau tik pas ji ir mokyciaus tik toje vairavimo mokykloje  rolleyes.gif


Linau, kokiam mieste mokeisi? Jei Vilniuje, gal galetum isduoti savo instruktoriaus vardą ir mokyklą? aciuks.gif
Atsakyti
as Zukausko mokykloj mokiausi, ten instruktoriai thumbup.gif
Atsakyti
ziurejau, ziurejau tuos marsrutus, g.gif vienas lygtais trumpesnis, kitas ilgesnis, tikiuosi pasakines i kokia puse pasukti, nes jei panosiai pakis tai bus kaput doh.gif.
Atsakyti
Man egzaminas turetu buti liepos pabaigoje.Zinoma,jeigu mokyklini islaikysiu.Gal kas nesenei laiketes Alytuje valstybini?Prisiklausiau baisiu istoriju,kad cia Regitroj yra vienas toks "moteru nekentejas" ir jeigu pas ji pakliuni,tai net is aiksteles neisvaziuosi.
Atsakyti
QUOTE(maddox @ 2006 06 24, 13:28)
ziurejau, ziurejau tuos marsrutus,  g.gif vienas lygtais trumpesnis, kitas ilgesnis, tikiuosi pasakines i kokia puse pasukti, nes jei panosiai pakis tai bus kaput  doh.gif.

Žinoma, kad sakys- kaip kad instruktorius tau sako mirksiukas.gif
Atsakyti

as irgi vis ruosiuos praktika laikyt,nes velkau tai del nestumo,tai del siaip kokiu nesamoniu blink.gif teorija gruodzio men islaikius,o praktika.... blush2.gif man kazkaip aiksteleje baisiau atrodo,turbut kad dar tik 1 karta ir tesimokiau ax.gif idomu Regitroje aiksteleje labai kamantineja....?
Atsakyti
QUOTE(oksancik @ 2006 06 25, 16:52)
idomu Regitroje aiksteleje labai kamantineja....?

Gal kad aš buvau moteris su kelnėmis ir su megztiniu aukštu kaklu ( hihihi.gif ), manęs nieko aikštelėje neklausė per abu praktinius egzus. Kiek domėjausi, labiau "apmėto" techniniais klausimais vaikinus ir merginas provokuojančiais rūbeliais mirksiukas.gif
Atsakyti