Įkraunama...
Įkraunama...

Vairavimo egzaminas

QUOTE(Nolla @ 2006 05 28, 17:33)
prisiskaičiau čia visko apie praktinį egzą, blink.gif  tai jau praėjo noras 31d. laikyti.  schmoll.gif  Kažin internetu galima išsiregistuoti?  g.gif



Galima uzsiregistruoti bei atsisakyti registracijos smile.gif
Nematau reikalo bijoti, kas turi pradzia turi ir pabaiga, drasiau, daugiau pasitikejimo savimi, ir viskas pavyks thumbup.gif
Sekmes mirksiukas.gif
Atsakyti
Nežinau, gal pavyks nuraminti bijančias egzamino, bet papasakosiu, ką mačiau. Pieš savaitę buvom su instruktorium nuvažiavę pasižiūrėti, kaip sekasi "Regitroj" laikantiems praktinį egzaminą aikštelėje. Stebėjau du būsimus vairuotojus - vyruką ir mergytę. Pirmasis 5k. geso ir niekaip negalėjo pajudėti iš vietos ten, kur reikia įsibėgėt iki 30-35km/h ir sustot prie stop linijos. Mergina kankino variklį bandydama įvažiuoti į garaža, geso 3 kartus, egzaminuotojas net išlipo iš mašinos ir stovėdamas stebėjo, kada ji pagaliau įsipaišys. Ir ką jūs manot? Abu "vairuotojai" iš aikštelės išvažiavo tiesiai į gatvę tęsti egzamino. O aš galvojau, kad po tokių klaidų niekas į gatvę nebeleidžia. Pasirodo, po "pravalo" aikštelėje, galima pasitaisyt gatvėje...
Atsakyti
As laikiau egzamina 27 d ,taip bijojaiu, kad net kojos drebulys masina krate. blush2.gif
Instruktoriu ramino mane kaip begaledamas ir dar patarinejo kaip koja geriau laikyt.Tiesa gesau su golfu 2 kartus per visa vaziavima bet nieko mirksiukas.gif .I garaza 45 l is antro karto tik ivaziavau ,nebijokit jei matot kad neivaziuosit ,prasykit dar karta bandyt. blush2.gif jie leidzia : .Dar instruktorius sako jei taip aikstelej drebi tai kas mieste bus. g.gif Mieste vel isvaziavus is regidros prie sviesoforo uzgesau ,blin galvoju viskas uzsiemiau uz galvos ,bet nieko jis ramus sedi telefonu plepa. lotuliukas.gif
Va paskui reikejo truputi kauno plentu pavaziuoti tai ten greitis 70 turi but as sakau 5 begi junkt ,sako kaip nori tai as ijungiau ir ziuriu kad jau ant 80 varau. blush2.gif lotuliukas.gif jis sedi tyli tik sasvinuka paima pazymi klaidas nu blin galvoju vsio. lotuliukas.gif Dura tiek mazai liko o as greiti virsijau. blush2.gif blink.gif Paskui ties Gariunais reikejo apsisukti ,apsisukau ir varau kaire juosta , lotuliukas.gif jis sako desiniau reikia ,sakau gerai ivaziuoju. blush2.gif lotuliukas.gif .Va dar duobes jis man padejo apvaziuot,na vienu zodziu nebijokit jie tikrai visai nebaisus . jie tikrai specialei nieko nesodina. 4u.gif Kai jau ivaziavom i Regidra sustojom ,sakau ka neislaikiau sako kodel viskas gerai ,tik rankini uztrauk . blush2.gif lotuliukas.gif Blin pasimeciau sako negi nemokino .
Aisku jei tu nuejes visiskai grybauji ,tai nenorek islaikyt. 4u.gif
Na i prirasiau,bet gal ka nors padrasins mano aprasymas. 4u.gif
Beto isivaizdavau kad su instruktoriu vaziuoju savo ,galvoju jei ka tai vistiek pedali paspaus. lotuliukas.gif
Atsakyti
unsure.gif unsure.gif as siandien 14 30 laikau bus matyt bus matyt parasysiu
Atsakyti
QUOTE(Klauda @ 2006 05 28, 21:14)
Galima uzsiregistruoti bei atsisakyti registracijos smile.gif
Nematau reikalo bijoti, kas turi pradzia turi ir pabaiga, drasiau, daugiau pasitikejimo savimi, ir viskas pavyks  thumbup.gif
Sekmes  mirksiukas.gif

Man irgi paskutinėmis dienomis pasitikėjimas buvo dingęs, o kai ryte tirštutėlį rūką pamačiau, tai ir paskutiniai jo likučiai išgaravo. Sakiau, net iš lovos neverta lipti. Ačiū vyrui, kad išspyrė ir liepė bandyti laikyti. Išlaikiau.
Atsakyti
QUOTE(MataHari @ 2006 05 30, 11:30)
Nežinau, gal pavyks nuraminti bijančias egzamino, bet papasakosiu, ką mačiau. Pieš savaitę buvom su instruktorium nuvažiavę pasižiūrėti, kaip sekasi "Regitroj" laikantiems praktinį egzaminą aikštelėje. Stebėjau du būsimus vairuotojus - vyruką ir mergytę. Pirmasis 5k. geso ir niekaip negalėjo pajudėti iš vietos ten, kur reikia įsibėgėt iki 30-35km/h ir sustot prie stop linijos. Mergina kankino variklį bandydama įvažiuoti į garaža, geso 3 kartus, egzaminuotojas net išlipo iš mašinos ir stovėdamas stebėjo, kada ji pagaliau įsipaišys. Ir ką jūs manot? Abu "vairuotojai" iš aikštelės išvažiavo tiesiai į gatvę tęsti egzamino. O aš galvojau, kad po tokių klaidų niekas į gatvę nebeleidžia. Pasirodo, po "pravalo" aikštelėje, galima pasitaisyt gatvėje...



Nesuprantu, kaip is viso galima (imanoma) uzgesti, ir ne viena karta aiksteleje , o net visus penkis..... doh.gif lotuliukas.gif gal ko gero sankabos nejaucia, arba igudziu nedaug yra. Pries keleta dienu pati laikiau, viskas buvo gerai, aiksteleje be klaidu (bent jau nieko nesake, viska padariau is pirmo karto), mieste vaziavau antra juosta ir 70km/h (pasitikslinau, kad ar ne per greitai vaziuoju ax.gif , egzaminuotojas net sypsojosi biggrin.gif , nes neturejo prie ko prikibti (paminejes, kad nekuri moteriske taip vairuotu), na gal tik klaidele buvo ta, kad vietoj desinio posukio ijungiau kairiji, bet greitai pasitaisiau, o jo replika buvo: na joo...visas moteriskes traukia kairen doh.gif lotuliukas.gif
Manau kad iseitis, kuo daugiau vazinetis pries egzamina su instruktorium, tikrai efektyvu ir naudinga. Beje, pati mokiausi su benzinu vazinetis, o regitroj dyzelines masinytes, tai zymiai paprasciau, lengviau (sankabos prasme) ji tuomet ne tokia jautri, lengviau galima prisitaikyt, o benzino jautri ziauriai doh.gif Taip, kad sekmes laikantiems, nera to blogo kas neiseitu i gera thumbup.gif
Atsakyti
as is pirmo karto praktinio pravaziavimo neislaikiau. susikirtau aiksteleje ir dar taip kvailai - ivaziavau i istriza garaza atbulom, o isvaziuojant is jo vos vos lieciau gairele su veidrodeliu. nu kaip pikta ant saves buvo, nu negaliu doh.gif o instruktorius ramiu balsu pasake, kad viskas, neislaikiau.
nu bet antra karta kai laikiau tai gavau labai idomu instruktoriu. atrode ziauriai piktas ir rimtas, kai ji pamaciau, tai tikrai galvojau neislaikysiu. ir ka gi, isedau i masina, kinkos dreba, paklause kelinta karta laikau, kai suzinojo, "nuramino", kad kiti ir 8 karta ateina laikyti... pradejau vazineti po aikstele, o jis ramiu balsu man aiskina kaip ka daryti. net pasimeciau, nes atrodo viska pati gerai dariau, neuzgesau ir neprasiau kad man gelbetu. isvaziavom is aiksteles, sako sustok ten prie stulpo. sustojau. o jis man : neislaikei. sedziu apmirusi, nieko nesuprantu. klausiu: kaip tai neislaikiau? o jis toks rimtas sedi, rasineja kazka, tada atsisuko, sako - pajuokavau, vaziuojam i miesta blink.gif o siaubas, kas per juokai. isvaziavau i miesta, o jis kad ims mane kalbinti, kur dirbu, ka dar veikiu, ar vietine esu ir t.t. tai taip ir prasnekejom visa kelia, net bendru pazistamu atradom. as tik dziaugiausi kad kalbina, galvoju sioki toki pliusiuka uzsidirbsiu, gal nepraspirs manes. bet geriausias bajeris manes dar tik lauke smile.gif grizom i regitra, masinoj sedim, o jis sako: nu nezinau ka cia su tavim daryti. gal dar ateik, vis tiek neturi ka veikti? as sakau: nebenoriu daugiau cia ateiti, tikrai atrasiu ka veikt biggrin.gif tada jis sako: nu gerai. jei brendziu pavaisinsi, tada parasysiu. as ziauriai pasimeciau, nebezinau ka sakyti. gerai, sakau, as tai gerti negaliu, antibiotikus geriu, nu bet jus tai galesiu pavaisinti. o jis : tai tu galesi kavos gerti. tai taip lyg juokais, lyg rimtai ir susitarem. tuo momentu tai nezinau ka buciau prizadejusi, kad tik laimingai tas kosmaras baigtusi. zodziu, grizom i priimamaji, jis nuejo popierius tvarkyti, o as sedziu nei gyva, nei mirusi. po kiek laiko jis mane pasikviecia prie langelio, rodo kur pasirasyti, viska pasirasau,o tada sako: va cia prasom savo tel numeriuka uzrasyti... ir dar su tokia "hitra" intonacija... man vos sirdis nesustojo, nu sakes, galvoju, dar cia kazkoks diedas prikibs, prisibazarinau. stoviu ir nezinau ka daryti. pradejau rasyti, ir... parasiau senaji savo tel, kurio nebenaudoju jau pora metu, bet puikiai atsimenu nr. tada islekiau is tos regitros ir pedinu namo. einu ir galvoju, tai kaip dabar bus? o gal jis paskambins tuo nr, supras kad apgavau ir sunaikins tuos popieriukus, padarys kad neislaikiau. galvojau ir siaip ir taip, jau net norejau atgal eiti, tikraji nr irasyti, nu iki nuprotejimo doh.gif doh.gif doh.gif galiausiai sesei paskambinau, viska isdesciau, tai ji net is kito lietuvos krasto pasiskambino i ta regitra ir paklause ar tokia ir tokia islaike egza, pasake, kad taip... biggrin.gif
ot kad prirasiau. nu bet turbut visa gyvenima sita egzamina prisiminsiu...
Atsakyti
kiek zinau, tai jei aikstelej neislaikai, tai niekas i gatve neleidzia doh.gif as islaikaiu is pirmo karto, bet aikstelej buvau bepradedanti atbulu istrizai nelabai gerai vaziuot, bet iskart pasitaisiau thumbup.gif o gatvej jokiu problemu nebuvo tongue.gif
Atsakyti
man labai idomu koks buna marsrutas mieste per egza ax.gif
Papildyta:
Vilniuje
Atsakyti
QUOTE(maddox @ 2006 06 21, 11:22)
man labai idomu koks buna marsrutas mieste per egza  ax.gif
Papildyta:
Vilniuje

Ju yra keletas ar net keliolika (nes as, pvz., gavau 17 marsruta). Bet visi jie sukasi aplink pacia Regitra, i miesta retai isvaziuojama. Su marsruto planu duoda susipazint, ale ka tu ten suvoksi, kai rankos is baimes dreba... ax.gif

Siaip instruktoriai turi zinoti tuos marsrutus ir pavojingiausiom vietom pravaziuot. Viena pavojingiausiu- tai uz viaduko (is Traku puses vaziuojant i Vilniu) susivokt, per kur nuvaziuot ant kelio, vedancio i Kauna. Dazniausiai visi pravaro pro posuki ir atsiduria degalinej, po ko egzas buna baigtas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo meškutė_Nida: 21 birželio 2006 - 12:25
QUOTE(meškutė_Nida @ 2006 06 21, 09:22)
Ju yra keletas ar net keliolika (nes as, pvz., gavau 17 marsruta). Bet visi jie sukasi aplink pacia Regitra, i miesta retai isvaziuojama. Su marsruto planu duoda susipazint, ale ka tu ten suvoksi, kai rankos is baimes dreba... ax.gif

Siaip instruktoriai turi zinoti tuos marsrutus ir pavojingiausiom vietom pravaziuot. Viena pavojingiausiu- tai uz viaduko (is Traku puses vaziuojant i Vilniu) susivokt, per kur nuvaziuot ant kelio, vedancio i Kauna. Dazniausiai visi pravaro pro posuki ir atsiduria degalinej, po ko egzas buna baigtas.



tai as suprantu, kad buna ivairiu, bet taip idomu, kazkiek nors orientuotis, vat su trakais tai nelabai daejo. g.gif
Atsakyti
Nu čia tai gerai verra papasakojai hihihi.gif nors nuotaika pakilo

Manęs tai dar laukia viskas,dabar tik teoriją laikysiu,gal kas turi naujesnę KET programėlę??? ax.gif

Mano mokytoja sakė,kad Regitra labai į centrą neduoda maršrutų,nes tipo benzo gailą lotuliukas.gif Dabar sakė link Trakų ir link savanorių žiedo pagrindiniai maršrutai....bet čia tik taip sakė,kaip yra iš tikrųju tai neaišku g.gif
Atsakyti