Įkraunama...
Įkraunama...

Vairavimo egzaminas

o as tai pirma karta neislaikiau aikstelej o poto pries kaledas islaikiau. biggrin.gif svarbiausia aikstelej nieko nenuversti ir principe islaikei bent man tokia nuomone susidare. o seip man instruktorius sake kad regitroj labai nemegsta ereliu kurie pervertina savo galimybes ir labai jau tokie pasikele buna prie vairo, tai tokie dazniausiai ir neislaiko. sekmes biggrin.gif
Atsakyti
cray.gif cray.gif cray.gif siandien laikiau regitroj, ir deja, jau trecia karta, ir gun_bandana.gif kad nori! verysad.gif toliau aiksteles ribu neisvaziuoju! sakau, as jau uzkeikta esu, nes su instruktore jau pravaziavau 18 kartu ir visus be problemu! na is pradziu aisku, kai atejau nieko nemokejus, tai nera ko noreti, bet mazdaug nuo 6-7 karto jau pajutau malonuma vairuoti rolleyes.gif ir aikstelej viskas iseidavo kuo puikiausiai! na bet kai tik egzaminas! viskas! ir atrodo jau bandau nesijaudionti, bet ... ir vaistu geriu ir ko tik nedarau! pirma karta kuola uzkliudziau i garaza vaziuodama!na neapskaiciavau, ta pripazystu.. antra karta vel garazas! bet jau ant linijos uzvaziavau.. verysad.gif nu o dabar! ta prakeikta estakada! uzgesau! ko niekada per n kartu vazaiviamus ant jos nera buve schmoll.gif ir viskas,po to jau ir kojos pradejo drebeti, tai ka tu ten ta sankaba benulaikysi... blush2.gif vienu zodziu. nezianu nei ka daryti. aisku, truksta dar didesnes patirties, bet sutikciau, jei nieko nemokeciau su instruktore, o dabar... tai va, kas dar tik laikys, dideliausios sekmes, ir nesijaudinkite! nes patikekite manimi, zinau ka tai reiskia! o dabar nervu dar daugiau, nes kuo tolun tuo baisyn viskas... nezinau, gal kol sulauksiu senatves issilaikysiu doh.gif
Atsakyti
as ruosiuosi vasara mokytis ir laikyt teises, tai jau dabar pradejau drebint kinkas fear.gif gal kas galit nebloga kokia mokykla vilniuj rekomenduot ax.gif
Atsakyti
Na sveikutes ,eisiu laikyti praktinio egzamino 27 d ,tai parasysiu kaip sekesi. mirksiukas.gif Bet jau dabar zinau kad neislaikysiu. blush2.gif
Fake ,daug yra geru mokyklu , 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(knooopke @ 2006 05 17, 09:48)
Na sveikutes ,eisiu laikyti praktinio egzamino 27 d ,tai parasysiu kaip sekesi. mirksiukas.gif Bet jau dabar zinau kad neislaikysiu. blush2.gif
Fake ,daug yra geru mokyklu , 4u.gif

Kaip suprast "jau is karto zinau kad neislaikysiu" blink.gif
Nesijaudink ir viskas bus gerai smile.gif
Daugiau optimizmo console.gif
Atsakyti
QUOTE(grange @ 2006 03 04, 16:31)
  toliau aiksteles ribu neisvaziuoju!

Su kokia mašina mokeisi vairuoti? Klausiu ne šiaip sau: aš pati mokiausi su WV polo. Bet prieš egzą dar aikštelėje "pavaikiau" vyro Audi universalą doh.gif bet, žinok, išėjo į naudą- po to Regitros aikštelėj tik fit fit ir sugrūdau tą mašinikę (vėl polo), kur reikia thumbup.gif

Tiesa, praėjus pusmečiui po egzo, parkuotis vėl nemoku, nors turiu polo... blush2.gif

Bet kokiu atveju, visoms sėkmės mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(meškutė_Nida @ 2006 05 18, 18:55)
Tiesa, praėjus pusmečiui po egzo, parkuotis vėl nemoku, nors turiu polo... blush2.gif

Aš ir mėnesiui praėjus parkuotis nemoku, nors praktiškai be klaidų aikštelėje važinėjau. Mat kaimynų mašinos, tai ne aikštelės stulpeliai, o ir savo mašiniuko gaila...

Tiesa, mokiausi su Audi 80, egzą laikiau su VW Golf, o dabar vairuoju Reno Espace'a. Ir nejaučiu ypatingo skirtumo tarp jų parkuojantis. Bent jau kol kas.

O dėl egzo Regitroje, tai pasinaudojau kažkurios jūsų idėja ir visą egzą kalbėjau su savimi garsiai. Esu 100% užtikrinta, kad tas man padėjo išlaikyti egzą - ko ir nepadariau iki galo, egzaminatorius atkreipė dėmesį, kad bent stengiausi. O ko nesupratau, bent jau užuominomis paaiškino. Beje, ir dabar vairuodama kalbu garsiai, nors mokydamasi nieko panašaus nedariau. Matyt, kalbėjimas ir įtampą neblogai nuima.
Atsakyti
Na ka vakar islaikiau praktini egzamina. blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes,

Vakar islaikiau vairavimo egzamina thumbup.gif

Knooooopkyte, didziausi sveikinimai tapus naujai iskepta vairuotoja thumbup.gif

Sekmes mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(knooopke @ 2006 05 28, 08:38)
Na ka vakar islaikiau praktini egzamina. blush2.gif  4u.gif

thumbup.gif
Sveikinu 4u.gif 4u.gif 4u.gif

O kas cia sake kad neislaikys? g.gif
tongue.gif


Papildyta:
QUOTE(Klauda @ 2006 05 28, 10:22)
Sveikutes,

Vakar islaikiau vairavimo egzamina thumbup.gif

Knooooopkyte, didziausi sveikinimai tapus naujai iskepta vairuotoja thumbup.gif

Sekmes mirksiukas.gif

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Sveikinu tapus vairuotoja mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(flax @ 2006 05 28, 12:27)
thumbup.gif
Sveikinu  4u.gif  4u.gif  4u.gif

O kas cia sake kad neislaikys?  g.gif
tongue.gif
Papildyta:

thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
Sveikinu tapus vairuotoja mirksiukas.gif

Ai net nezinau kaip as islaikiau,instruktorius geras papuole. blush2.gif blush2.gif tai ir pasiseke. lotuliukas.gif
Atsakyti
prisiskaičiau čia visko apie praktinį egzą, blink.gif tai jau praėjo noras 31d. laikyti. schmoll.gif Kažin internetu galima išsiregistuoti? g.gif
Atsakyti