Įkraunama...
Įkraunama...

Vairavimo egzaminas

QUOTE(linau @ 2006 01 20, 14:06)
g.gif kaip reikės per tokius šaltčius laikyti vairavimo egzamina..ar nenuslysiu nuo estakados g.gif suabejojau ar tinkama meta pasirinkau, bet jau neturiu kur trauktis

Ar žinot ar yra riba nuo teorijos laikymo: kiek daugiausia laiko gali praeiti iki praktikos vairavimo egzamino laikymo?

tiksliai nezinau,bet koks menuo tikrai turetu buti g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mexxi: 20 sausio 2006 - 20:25
QUOTE(linau @ 2006 01 20, 13:06)
g.gif kaip reikės per tokius šaltčius laikyti vairavimo egzamina..ar nenuslysiu nuo estakados g.gif suabejojau ar tinkama meta pasirinkau, bet jau neturiu kur trauktis

Ar žinot ar yra riba nuo teorijos laikymo: kiek daugiausia laiko gali praeiti iki praktikos vairavimo egzamino laikymo?



Man atrodo nesvarbu, kiek laiko praeis. Kada nori, tada laikai. Kai as laikiau teorija, atejo viena mergina uzsiregistruoti vaziavimui. Teorija ji issilaikius vasara.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IRMELE: 20 sausio 2006 - 20:42
QUOTE(linau @ 2006 01 20, 13:06)
Ar žinot ar yra riba nuo teorijos laikymo: kiek daugiausia laiko gali praeiti iki praktikos vairavimo egzamino laikymo?

Lankydama rudenį kursus šito teiravausi savo instruktoriaus, sakė, jokio termino nėra. Na pusę metų dar suprantu, bet kaip sureaguotų registratorė jei ateitum po kelių metų ax.gif Jei raštiškai apie tai niekur neužsimenama, turėtu nekilti jokių problemų.
Vairavimo egzaminą laikiau gruodžio pradžioj, išlaikiau iš pirmo karto.
Kiek teko girdėti iš gerų pažįstamų, 200 lt Kaune yra ta suma kuri padeda egzą išlaikyti biggrin.gif Tik reikia sugebėti juos paduoti, nes akivaizdžiai imti bijo visi.
Sėkmės besiruošiančioms laikyti, bet, manau, savom jėgom išlaikius jautiesi daug tvirčiau ne tik kelyje bet ir "dūšioje" 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Drugelis: 21 sausio 2006 - 12:15
na zinot,pasiskaiciau ir pati emiau triesti.. fear.gif
Atsakyti
aš šeip pries visokius kyšius, tai tikrai nė nebandysiu duoti. Pripratinam mes taip aukštus ir kitokius pareigūnus, o po to dejuojam, kaip viskas pas mus nes nesaziniga

Bijau as egzamino sio ziauriai, bet geriau tegu grieztai reikalauja, nes manau masina vairuot o ypac su vaikais yra atsakingas reikalas.. paziurekim kiek buna nelaimiu... ai nebezinau bijau ziauriai..
Vairuot tai patinka thumbup.gif

IRMELE kada žadi perlaikinėti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linau: 22 sausio 2006 - 15:34
Nebijokit Jus visos taip to egzamino,juk nepasaulio pabaiga,jei reikes ir perlaikysit 4u.gif visi islaiko,tai ir jus islaikysit biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mexxi: 23 sausio 2006 - 00:32
kas zino ar keiciant teises reik nest i policija pirmos pagalbos kursu pazyma?
Atsakyti
[quote=bitutek,2006 01 16, 21:24]

mokiausi su Reno clio (2 durų)........

bitutek, kokioj mokykloj mokeisi? gal Femina mobile? jei taip, tai pas koki instruktoriu? blush2.gif
gal dar kas baige Femina mobile mokykla? 4u.gif
Atsakyti
4u.gif Išlaikiau doh.gif iš pirmo karto doh.gif negaliu patikėt.

Instruktorius thumbup.gif pranašavo, kad 30 procentu tikimybės, kad išlaikysiu. Na ir aš nelabai pasitikėjau ir dabar dar viena nedrasiai į gatve važiuosiu, bet manau po truputį ....

g.gif buvau pagalvojus, kad gal dar viena pamoka pas instruktoriu pasiimti, kad issiaiskinti kas ir kaip man neaisku, bet ar tai ka pakeis g.gif

Regitrininkas thumbup.gif net nesupratau, kad egzas vyksta. Svelnus, nuramino, as taisiaus kede, jis padejo. Nezinau, gal kokios antgamtines jegos padejo biggrin.gif Aikstelėje padariau viena klaida, bet neivaziavau i stulpa jioki smile.gif Kišio nedaviau..
Marsrutas irgi neblogas pasitaikė. Žinojau jo niuansus. Padariau klaidu, bet "apsigyniau"...Žinokit kažkaip reikia eit be jaudulio, nes jis yra pagrindinis klaidu kaltininkas. Man patiko, kad nešneka per daug tie regitrininkai ..netrugdo..juk ir taip neturi patirties, o dar jaudulys

Ir dar nereikia jiokiu budu eiti pas juos egzo laikyt pries juos nusistacius, tas ziauriai matos. Stovi panike arba bachuriukas ir tipo ziuriu i ta regitrininka kaip alkanas vilkas doh.gif As emiausi mandagios ir svelnios taktikos. Ta prasme buvau itin mandagi, seip esu ipratus su nepazystamais bendrauti mandagiai ir svelniai
blush2.gif Iš to jaudulio nepapasakosiu kokia eiga to egzo buvo...
Pamenu klause labai dideliu smulkmenu : avarinis, sviesos, kaip jungias nepamenu kas ir vsio, sako teorija gerai...

tikrai turejau gera ir labai gera instruktoriu... ir jei reiktu patarimo del vairavimo eiciau tik pas ji ir mokyciaus tik toje vairavimo mokykloje rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(linau @ 2006 01 26, 16:45)
4u.gif Išlaikiau  doh.gif iš pirmo karto  doh.gif negaliu patikėt.


na tai sveikinu!didelis akmuo nuo sirdies..
Linkiu ramaus,saugaus vairavimo!Saunuole!
Atsakyti
Ir as jau issilaikiau ax.gif , is antro karto. g.gif
O jau laiminga, skraidau padebesiais. clap_1.gif clap_1.gif clap_1.gif
Atsakyti
Linau, IRMELE, saunuoles! thumbup.gif Pasakykit tik kaip jauduli nugalet... ex... 4u.gif
Atsakyti