Įkraunama...
Įkraunama...

Vairavimo egzaminas

QUOTE(liucinka @ 2006 09 06, 22:41)
skorpiosa teisi budavo taip, kad keliolika metru pavaziuoji ir islaikai, arba ne (budavo, kad neislaiko), as turiu daug pazistamu, kurie laike ne Vilniuje, o kitame mazame miestelyje (tada taip buvo galima), kur is viso 1 sviesoforas, ir vaziuojamoji dalis daugiau dvieju eismo juostu neturi (cia abiem kriptim), tai va, jie drebejo, kad tik jiems tasai vienintelis sviesoforas nepapultu.
Papildyta:
Valerijono laseliu reikia, nervams nuraminti, man padejo.



Zinok nuo valerijonu ir dar laseliu pavidalu tai tikrai vemsiu toliau negu matau lotuliukas.gif . Geriau SEDATIF PC bet nepadejo doh.gif , jie bent netrukdo vairuoti....neveikia reakcijos, o tik nuima stresa ir nerima rolleyes.gif.
Atsakyti
QUOTE(liucinka @ 2006 09 06, 22:41)
skorpiosa teisi budavo taip, kad keliolika metru pavaziuoji ir islaikai, arba ne

Pora metrų - ne keliolika tongue.gif Per 2 metrus nė nepradėsi važiuot tongue.gif
O dėl streso... su visokiais medikamentais man kažko ranka nekyla, nes nuimant stresą, baisu kartu "nuimt" ir reakciją, kurios ir taip ne fontanai. unsure.gif Žodžiu arba žmogus moka būt natūraliai ramus arba ne. Man kažkaip šia garbia proga nelabai gaunas blush2.gif Apskritai egzaminai man visada kėlė didesnį ar mažesnį stresą...na tik gal ne tiek kad kojos drebėtų lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos,

neskaičiau visos temos, tai sorry jeigu pasikartosiu.... ax.gif
gal žinote kur internete rasti kelių eismo taisykles g.gif Ir ar jos skiriasi priklausomai nuo kategorijos, kurią nori laikyti? g.gif Mano manymu tai neturėtų....

P.S. per google radau vienas. Aktuali redakcija nuo 2004-12-24... Kažin ar yra naujesnių g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laimė: 07 rugsėjo 2006 - 07:46
QUOTE(skorpiosa @ 2006 09 06, 20:14)
Geriau SEDATIF PC bet nepadejo doh.gif , jie bent netrukdo vairuoti....neveikia reakcijos, o tik nuima stresa ir nerima rolleyes.gif.


Aš gėriau ir padėjo, buvau rami kaip belgas biggrin.gif gal net per daug rami g.gif tai dar Redbull išgėriau biggrin.gif
Ryte 2 sučiulpiau, paskui prieš egzaminą dar 2. Gal tu per mažai jų gėrei? Pabandyk iš vakaro juos pavartoti.
Atsakyti
QUOTE(Bagi @ 2006 09 07, 12:41)
Aš gėriau ir padėjo, buvau rami kaip belgas biggrin.gif gal net per daug rami g.gif tai dar Redbull išgėriau biggrin.gif
Ryte 2 sučiulpiau, paskui prieš egzaminą dar 2. Gal tu per mažai jų gėrei? Pabandyk iš vakaro juos pavartoti.



Matyt tikrai per mazai doh.gif , isgeriau tik 2 pries ekza g.gif ..... turbut tikrai reikia daugiau mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Patieška @ 2006 09 07, 07:51)
Pora metrų - ne keliolika tongue.gif Per 2 metrus nė nepradėsi važiuot  tongue.gif
O dėl streso... su visokiais medikamentais man kažko ranka nekyla, nes nuimant stresą, baisu kartu "nuimt" ir reakciją, kurios ir taip ne fontanai.  unsure.gif Žodžiu arba žmogus moka būt natūraliai ramus arba ne. Man kažkaip šia garbia proga nelabai gaunas  blush2.gif Apskritai egzaminai man visada kėlė didesnį ar mažesnį stresą...na tik gal ne tiek kad kojos drebėtų  lotuliukas.gif



Man sakykim ekzai kele stresa tik mokykloj nes mokytojai labai prigasdindavo . Dabar as jau tie prie tu ekzu pripratus kad jokiu emociju, eini kaip i paprasta paskaita. Todel man buvo labai keista tokia reakcija blink.gif ....na jeigu atsizvelgti i ta mano rupesciu ir asaru sukelusi situacija tai tampa aisku kodel as taip drebejau rolleyes.gif . Na gal but is antro karto islaikysiu blush2.gif , ir tada buciau islaikiusi jei ne ta fura schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(skorpiosa @ 2006 09 07, 13:28)
Dabar as jau tie prie tu ekzu pripratus kad jokiu emociju, eini kaip i paprasta paskaita.

Ai, o aš per 8 studijų metus su jais apsipratau, ale toks virpuliukas, na nors mažutėlytis vis tiek niekur nedingo...Tiksliau dingo, nes nebestudijuoju lotuliukas.gif
Atsakyti
Kai laikiau pirmą kartą,negėriau nieko,pusvalandį prieš egzą mane tiesiog kratyti pradėjo,nesupratau,kas darosi,nes prieš tai buvau visiškai rami.Neišlaikiau.
Antrą kartą regitros bufete man pasiūlė brendžio mirksiukas.gif Įkaliau su čiobrelių arbata,nedaug,25g.Neišlaikiau.Instrukt.,kai paskambinau,pasakė,kad mažai,100-ą reikėjo. doh.gif
Trečią kartą sugėriau(dar namie)pusę buteliuko valerijonų tongue.gif Fui,šlykštu buvo.Trečias kartas nemelavo-išlaikiau mirksiukas.gif rolleyes.gif
Atsakyti
O aš mačiau pas juos kažkokį sertifikatą, kad praėję kursus apie stresų valdymą....kad egzaminuojamiem taip lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2006 09 07, 19:47)
Kai laikiau pirmą kartą,negėriau nieko,pusvalandį prieš egzą mane tiesiog kratyti pradėjo,nesupratau,kas darosi,nes prieš tai buvau visiškai rami.Neišlaikiau.
Antrą kartą regitros bufete man pasiūlė brendžio mirksiukas.gif Įkaliau su čiobrelių arbata,nedaug,25g.Neišlaikiau.Instrukt.,kai paskambinau,pasakė,kad mažai,100-ą reikėjo. doh.gif
Trečią kartą sugėriau(dar namie)pusę buteliuko valerijonų tongue.gif Fui,šlykštu buvo.Trečias kartas nemelavo-išlaikiau mirksiukas.gif  rolleyes.gif



Su alkoholiu as tai tikrai nesusidesiu blink.gif , o valerionai slykstus schmoll.gif .Geriau sedativo ikalsiu drinks_cheers.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šiaip aš negerianti,o brendį gėriau pirmą kartą gyvenime,ir tai į arbatą susipylus lotuliukas.gif Tai instruktorius ir juokėsi,kad 100-ą reikėjo lotuliukas.gif O pasiūlė regitros bufetininkė stresui nuimti blink.gif doh.gif Vnž.,tam bufete alkoholis liejasi laisvai,kas prieš,kas po... doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2006 09 07, 19:47)
Kai laikiau pirmą kartą,negėriau nieko,pusvalandį prieš egzą mane tiesiog kratyti pradėjo,nesupratau,kas darosi,nes prieš tai buvau visiškai rami.Neišlaikiau.
Antrą kartą regitros bufete man pasiūlė brendžio mirksiukas.gif Įkaliau su čiobrelių arbata,nedaug,25g.Neišlaikiau.Instrukt.,kai paskambinau,pasakė,kad mažai,100-ą reikėjo. doh.gif
Trečią kartą sugėriau(dar namie)pusę buteliuko valerijonų tongue.gif Fui,šlykštu buvo.Trečias kartas nemelavo-išlaikiau mirksiukas.gif  rolleyes.gif

man buvo panašiai drinks_cheers.gif ..pirmą kart nei valgiau, nei gėriau..antrą irgi..trečią valerijonų įkaliau..išlaikiau...tik grįžusi smigau, kaip niekad gyvenime doh.gif
Atsakyti
ar galima važiuoti laikyti egzamino į kitą miestą ? ax.gif
Atsakyti