Įkraunama...
Įkraunama...

Vairavimo egzaminas

QUOTE(zaja @ 2006 09 05, 14:06)
As Jasucio, su melyna smile.gif ax.gif

Kažkada buvau labai prieš opelius nusistačius, bet daba tai to mašiniuko nuotrauką ant desktopo užsidėjus, toks jis man artimas patapo blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Olita @ 2006 09 05, 14:08)
Kažkada buvau labai prieš opelius nusistačius, bet daba tai to mašiniuko nuotrauką ant desktopo užsidėjus, toks jis man artimas patapo  blush2.gif  biggrin.gif

biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Patieška @ 2006 09 04, 21:08)
Nu kad nelabiau nu  smile.gif Nebent Vilniuj  tongue.gif Apskritai apie tuos mistinius gesimus tik forume sužinojau - nei kursuos apie tai girdėjau, nei savo akim mačiau. Šian su keliais neseniai išlaikiusiais dar kalbėjau - nė vienas gesimo problemos neminėjo irgi.



Paziurekit Regitros aikstelei mirksiukas.gif vilniuj blink.gif . Siaubingai, is 7 masinu tik 3 isvaziavo i miesta ir is tu triju tik vienas berniukas pats grizo....kitas atveze ekzaminuotojas doh.gif
Papildyta:
QUOTE(perfect_lie @ 2006 09 03, 16:08)
vat vaziavau su tokiom trim moterim, tai visos kratesi kaip turi but is tos baimes...


Cia kuria prasme? Jau senai islaikei turbut, dar tais laikais kada ekza laike su mokyklos masinom ir pravaziuot reikejo pora metru? g.gif Ar cia tesiog kartu lauket ekzo? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(skorpiosa @ 2006 09 05, 23:49)

Cia kuria prasme? Jau senai islaikei turbut, dar tais laikais kada ekza laike su mokyklos masinom ir pravaziuot reikejo pora metru? g.gif  Ar cia tesiog kartu lauket ekzo? rolleyes.gif

Ne ne, negali buti, perfect_lie gi neseniai islaike, dar iki siol gi vis apgailestauja, kad instruktoriui nepadekojo hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(liucinka @ 2006 09 05, 23:02)
Ne ne, negali buti, perfect_lie gi neseniai islaike, dar iki siol gi vis apgailestauja, kad instruktoriui nepadekojo  hihihi.gif


Tai matyt is grupes moterytes rolleyes.gif
Papildyta:
Ale ot laikai buvo rolleyes.gif .... pavaziuoji pora metru ir viskas thumbup.gif ir dar su ta pacia masyna su kuria mokeisi varuot doh.gif
Papildyta:
Niekaip man kol kas neiseina laisva vieta ekzo gaut...matyt teks laukt savo dienos verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(skorpiosa @ 2006 09 05, 22:49)
Paziurekit Regitros aikstelei mirksiukas.gif  vilniuj blink.gif . Siaubingai, is 7 masinu tik 3 isvaziavo i miesta ir is tu triju tik vienas berniukas pats grizo....kitas atveze ekzaminuotojas doh.gif
[


Mane irgi atvežė biggrin.gif Važiuoju, o jis sako, užtenka išlaikei, dabar apsikeisim vietomis smile.gif Laiko dar buvo likę daug, nes mieste pravažiavau gal 15 min. Truputį buvau išsigandus, ar gerai išgirdau smile.gif
Atsakyti
Skorpiosa, kai as laikiau, viena moteriske atejusi klause, gal yra laisva vieta. Kai suzinojo, kad nera. nusprende palaukti- gal kas neateis... Gali bandyti sitaip jei laiko turi
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zaja: 06 rugsėjo 2006 - 13:33
Klausimas truputį ne į temą. Šiandien atsiėmiau teises, B kategorijai. 18 metų dar neturiu, ar galiu jau važinėti Lietuvos keleliais? Ar policija nesikabinės dėl to, kad esu dar nepilnametė? g.gif Negi man jas dabar į stalčiuką pasidėti, kol 18 sulauksiu... unsure.gif

P.S. ne taip ir ilgai laukti reiktų, tik iki šeštadienio, bet noriu vairuoti! bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo shapokliak: 06 rugsėjo 2006 - 16:03
QUOTE(shapokliak @ 2006 09 06, 16:59)
Šiandien atsiėmiau teises, B kategorijai. 18 metų dar neturiu, ar galiu jau važinėti Lietuvos keleliais?

O tu teoriją prisimink flirt.gif
Atsakyti
QUOTE(zaja @ 2006 09 06, 14:30)
Skorpiosa, kai as laikiau, viena moteriske atejusi klause, gal yra laisva vieta. Kai suzinojo, kad nera. nusprende palaukti- gal kas neateis... Gali bandyti sitaip jei laiko turi


Neturiu laiko sitaip vazineti, o regitros puslapyje nera anksciau negu mano numatytas verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(Bagi @ 2006 09 06, 09:38)
Mane irgi atvežė biggrin.gif Važiuoju, o jis sako, užtenka išlaikei, dabar apsikeisim vietomis smile.gif Laiko dar buvo likę daug, nes mieste pravažiavau gal 15 min. Truputį buvau išsigandus, ar gerai išgirdau smile.gif



Paprastai taip nebuna.... Jei islaikai tai ir vaziuoji iki galo o jei ne tai ekzaminuotojas atveza g.gif
Papildyta:
Mamaites ar kas nors pasikeite aikstelei, gaireles dar paliko ar jau nebe? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(skorpiosa @ 2006 09 06, 19:52)
Jei islaikai tai ir vaziuoji iki galo o jei ne tai ekzaminuotojas atveza g.gif

Nea, būna dar, kad parvažiuoji pats, o neišlaikai bigsmile.gif Kai nekritinių per daug prisirenki arba gal dar kai kritinę pačioj pabaigoj "suskeli" smile.gif

QUOTE(skorpiosa @ 2006 09 05, 23:13)
Ale ot laikai buvo rolleyes.gif .... pavaziuoji pora metru ir viskas thumbup.gif  i

Kada pora metrų? mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(Patieška @ 2006 09 06, 19:55)
Nea, būna dar, kad parvažiuoji pats, o neišlaikai  bigsmile.gif Kai nekritinių per daug prisirenki arba gal dar kai kritinę pačioj pabaigoj "suskeli"  smile.gif


Tikrai? Del kritines pabaigoj tai suprantu, bet kad parvaziuoji pats tai g.gif .Paprastai apsikeicia vietom rolleyes.gif
Atsakyti