Įkraunama...
Įkraunama...

Vairavimo egzaminas

QUOTE(Patieška @ 2006 09 04, 21:08)
Nu kad nelabiau nu  smile.gif Nebent Vilniuj  tongue.gif Apskritai apie tuos mistinius gesimus tik forume sužinojau - nei kursuos apie tai girdėjau, nei savo akim mačiau. Šian su keliais neseniai išlaikiusiais dar kalbėjau - nė vienas gesimo problemos neminėjo irgi.

O man kaip tik ir kursuose pasakė, kad regitrinių mašinų labai sankaba jautri, nors ir dyzelinės, bet kaip su benzinėm reik g.gif ypač polo, tipo... bet čia vadybininkas sakė, ne instruktorius, instruktorius tik rasakė, dyzelinės ir viskas. Ir aš naivuolė apsidžiaugiau, kad gerai, kad dyzelinės. blush2.gif O jau imu galvot, kad nieko gero, jei jau įpratau be gazo į estakadą užlėkt...
Ir, beje, kažkaip nesistebiu, kad išlaikiusiems problemų su gesimais nebuvo lotuliukas.gif thumbup.gif
O aikštelėj, kai kolegė teoriją laikė (penktadienį) , tai tik vienas mašiniukas neišlaikė, kai aš teoriją laikiau (šeštadienį), kelias merginas pamačiau, kurios nuėjo vairuot prieš pat man užeinant laikyt teorijos, o man po 6 minučių išėjus jau buvo lauke... tai tikrai į miestą nespėjo išvažiuot sad.gif ...
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2006 09 04, 21:18)
Kas netikit,nueikit Vilniuj į  Regitros aikštelę-pasižiūrėsit lotuliukas.gif

Nu aš ir sakau - musėt Kaune geriau tongue.gif O Vilniuj matyt egzaminuojamieji labiau suvaro tongue.gif Arba labiau jaudinas tongue.gif

QUOTE(Olita @ 2006 09 04, 21:25)
Ir, beje, kažkaip nesistebiu, kad išlaikiusiems problemų su gesimais nebuvo  lotuliukas.gif  thumbup.gif

Aš, beje, neminėjau, kad išlaikė iš pirmo karto tongue.gif Ne iš pirmo. Tik su problema tokia nesusidūrė, nes apie ją tiesiog nežinojo lotuliukas.gif Nors jei daug gesta, tai visai logiška, kad ir neišlaiko, bet čia ne mašiniuko problema, o įgūdžių ar dar ko stokos. smile.gif

QUOTE(Olita @ 2006 09 04, 21:25)
tai tikrai į miestą nespėjo išvažiuot sad.gif ...

Gesimas tikrai ne vienintelė galima priežastis dėl kurios į miestą neišvažiuojama. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Olita @ 2006 09 04, 18:58)
Rimtai golfai labiau gesta? O man aiskino, kad polo... Neisivaizduoju, kaip reiks su ta sankaba elgtis, kai mokaus su Astra, tai net estakadoj gazo nespaudziu - uzlekia pati, kaip pauksciukas  g.gif



o as su polo laikiau egza, rupuziokas geso, kaip reikalas. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Patieška @ 2006 09 04, 21:27)
Nui aš ir sakau - musėt Kaune geriau  tongue.gif O Vilniuj matyt egzaminuojamieji labiau suvaro  tongue.gif Arba labiau jaudinas  tongue.gif
Aš, beje, neminėjau, kad išlaikė iš pirmo karto tongue.gif Ne iš pirmo. Tik su problema tokia nesusidūrė, nes apie ją tiesiog nežinojo  lotuliukas.gif Nors jei daug gesta, tai visai logiška, kad ir neišlaiko, bet čia ne mašiniuko problema, o įgūdžių ar dar ko stokos. smile.gif

Tai vat iš kur gaut tų įgūdžių, kai mašiniukui, su kuriuo mokausi, gazo aikštelėj absoliučiai nereik, aš tik sankabą truputį atleidžiu, ir ji važiuoja aikštelei labai tinkamu greičiu be jokio gazo, ir tai kartais per greitai... Ar su regitrinėm mašinom taip būna?
Beje, ir su savo vyro dyzeline mašina lygiai taip pat aikštelėj elgiuos - negesta, nors tu ką smile.gif
O benzininė tai iškart gesta, su benzinine man aikštelė yra mirtis. gestu daugiau, nei vaziuoju doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Olita @ 2006 09 04, 21:35)
Tai vat iš kur gaut tų įgūdžių, kai mašiniukui, su kuriuo mokausi, gazo aikštelėj absoliučiai nereik

a bala žino, aš mokaus su tokiom pat kaip Regitroj. Kita vertus - nagi visi galų gale išlaiko, reiškia - išmoksta. Trečia vertus biggrin.gif - nieko tokio, kad mašina kita - išsilaikius juk nevažinėsi su mokykline. Bus dar viena, tai kai laikai egzą iš principo kaip ir turi būt pasiruošęs važiuot su bet kokia. Nerašo kategorijoj - benzininė, dyzelinė ar pan. Suprantu, kad lengviausia būt su ta pačia su kuria mokais, bet nebūna gi taip niekam....

QUOTE(Olita @ 2006 09 04, 21:35)
mašiniukui, su kuriuo mokausi, gazo aikštelėj absoliučiai nereik

ai aš tai kaip tik tokio dalyko nebandžiau musėt arba šiaip nelabai pastebėjau biggrin.gif
Atsakyti
Aikštelėj su visom mašinom tas pats-tik su sankaba ir stabdžiu užtenka.Regitroj irgi.O į estakadą irgi visos be gazo užvažiuoja,bet kad jau garantija būtų,tai galima ir gazo pridėt.O gesimas nuo mašinos sureguliavimo priklauso rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2006 09 04, 21:46)
O gesimas nuo mašinos sureguliavimo priklauso rolleyes.gif

Nu va va...vilniečiai na zlo taip sureguliuoja liezuvis.gif
Atsakyti
As Kaune geguzes men. laikiau. Vaziavau su golfu,gesau pradzioj ,galvoju na jau viskas wub.gif ,bet paskui apsipratau su ta sankaba,gazo aikstelej tikrai nereikia,rieda pati. Šiaip labai puikus egzaminuotojas papuole,jis mane tik ramino ir ramino. Islaikiau is pirmo karto,net pati netikiu biggrin.gif Bukit drasios ,nebijokit, pradzioj pavazinekit po aikstele ,apsipraskit, neskubekit is kart sakyt kad jau laikau. visoms sekmes biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Olita @ 2006 09 04, 20:58)
Rimtai golfai labiau gesta? O man aiskino, kad polo... Neisivaizduoju, kaip reiks su ta sankaba elgtis, kai mokaus su Astra, tai net estakadoj gazo nespaudziu - uzlekia pati, kaip pauksciukas  g.gif

As su golfu laikiau. Uzteko aikstelej sankabos-stabdzio ir tikrai negeso taip kaip isivaizdavau g.gif

QUOTE(denaxa @ 2006 09 04, 21:46)
Aikštelėj su visom mašinom tas pats-tik su sankaba ir stabdžiu užtenka.Regitroj irgi.O į estakadą irgi visos be gazo užvažiuoja,bet kad jau garantija būtų,tai galima ir gazo pridėt.O gesimas nuo mašinos sureguliavimo priklauso rolleyes.gif

Ta mum destytojas per paskaitas minejo. Is kitos puses gali but taip sake, kad dar labiau stengtumes nepamest sankabos g.gif
Olita, o kokioj tu mokykloj? As irgi su Astra mokiaus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(zaja @ 2006 09 05, 13:00)
As su golfu laikiau. Uzteko aikstelej sankabos-stabdzio ir tikrai negeso taip kaip isivaizdavau g.gif
Ta mum destytojas per paskaitas minejo. Is kitos puses gali but taip sake, kad dar labiau stengtumes nepamest sankabos g.gif
Olita, o kokioj tu mokykloj? As irgi su Astra mokiaus ax.gif

Aš Gineidoj thumbup.gif su raudona Astra thumbup.gif O Tu?
Atsakyti
QUOTE(smaliziautoja @ 2006 09 01, 19:28)
as suprantu kad gal kam prireike mano akumo... bet kad paeme taisykliu knygele ir 70 z.... neatleisiu    lotuliukas.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Olita @ 2006 09 05, 13:55)
Aš Gineidoj  thumbup.gif  su raudona Astra  thumbup.gif  O Tu?

As Jasucio, su melyna smile.gif ax.gif
Atsakyti